אמון גדול לחברת גב-ים - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
> > חדשות נדל"ן

אמון גדול לחברת גב-ים


גב ים
זכתה לביקושים של למעלה מ-1 מיליארד ש"ח בשלב המוסדי בהנפקת אג"ח באמצעות הרחבת סדרת אג"ח קיימת - סדרה ח' * החברה ביקשה תחילה לגייס כ-320 מיליון ש"ח וגייסה לבסוף בשלב המוסדי כ-500 מליון ש"ח

החברה תקיים את המכרז הציבורי בימים הקרובים ובכך תשלים את תהליך הגיוס


אבי יעקובוביץ, מנכ"ל גב-ים ציין: "החברה השלימה היום בהצלחה את השלב המוסדי בהנפקת אג"ח (סדרה ח') של החברה, בעלת מח"מ של כ-6.6 שנים, המדורגת על-ידי מעלות S&P בדירוג AA.


ההנפקה זכתה לביקושים גדולים של למעלה מ-1מליארד ש"ח, מתוכם בחרה החברה לגייס כ-500 מליון ש"ח, בריבית שקלית, בשיעור שנתי של כ-1.75% (במרווח של 1.06% מהאג"ח הממשלתי לאותו מח"מ). אגרות החוב (סדרה ח') של החברה סגרו את המסחר היום בתשואה של 1.8%, הגבוהה מהריבית בה גייסה החברה.


תוצאות אלו מהוות הבעת אמון של שוק ההון בחברה, באיכות נכסיה ובאסטרטגיה העסקית שלה, אשר מביאה לצמיחה, לאיתנות פיננסית וליציבות לאורך שנים. ביקושי היתר שנרשמו מספקים לחברה רוח גבית בהמשך פעילות הייזום המסיבית והאינטנסיבית.


החברה מובילה מהלכי ייזום אינטנסיביים ורחבי היקף של כ-150 אלף מ"ר (כ-125 אלף מ"ר חלק החברה), הכוללים 5 פרויקטים בהשקעה כוללת של כ-700 מליון ש"ח, אשר יעמידו את מצבת הנכסים המניבים של החברה על למעלה מ-1.1 מליון מ"ר והכנסות שנתיות של כ-600 מליון ש"ח, החל משנת 2022. פרויקטים אלו ימשיכו להוביל את גב-ים להמשך צמיחה ולבסס את המוניטין שלה כחברת הנדל"ן המניב הגדולה בישראל".

את הגיוס הובילה חברת אפסילון חיתום.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il