גב-ים ממשיכה להרחיב את פעילותה בתחום המרכזים הלוגיסטיים - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה


> > חדשות נדל"ן

גב-ים ממשיכה להרחיב את פעילותה בתחום המרכזים הלוגיסטיים


גב ים
חתמה על הסכם שכירות משמעותי של מרלו״ג בשטח של כ-11 אלף מ"ר לחברת מילניום שירותים ולוגיסטיקה בע"מ בפארק הלוגיסטי גב-ים במפרץ חיפה

המרלו"ג החדש אותו תשכור מילניום מגב-ים עתיד לספק שירותים ללקוחות מגוונים, בהם קוקה קולה (החברה המרכזית למשקאות) וטמפו


המרלו"ג צפוי להימסר למילניום בתחילת חודש אוקטובר והוא יחל לפעול ולספק שירותים כבר בחודשים הקרובים


  מדובר בהסכם השכירות לתקופה של 5 שנים בתמורה לסך של כ-5 מיליון ש״ח בשנה


אבי יעקובוביץ, מנכ"ל גב-ים: ״גב-ים הציבה לעצמה כיעד את הרחבת פעילותה בתחום המרכזים הלוגיסטיים, בסמיכות לעורקי התנועה הראשיים ומרכזי הצריכה המרכזיים. מגזר זה מהווה מנוע צמיחה נוסף ויציב ומסומן כאחד המוקדים העתידיים. ענף זה צפוי להתחזק ולצמוח על רקע הגידול במסחר המקוון, שמעצב מחדש את הרגלי הצריכה, והמשך התחזקות היבוא לישראל, באופן שמחייב הקמת מרכזים לוגיסטיים מתקדמים, גבוהים, גדולים ומבוססי רובוטיקה. תחום המרכזים הלוגיסטיים מגיע לתקופה מאתגרת זו ללא עודפים. הסכם השכירות שנחתם היום, מהווה צעד נוסף ומשמעותי של החברה בהשגת היעד האמור."


גב-ים מחזיקה בכ-250 אלף מ"ר המיועדים ללוגיסטיקה ותעשיה ברחבי הארץ, המושכרים במלואם, כאשר בין המתחמים הבולטים נמצא פארק גב-ים מודיעין ופארק גב-ים גדרות, הסמוכים לכביש 6, פארק גב-ים ממן בלוד ופארק גב-ים קיסריה.


בסוף שנת 2019 השלימה החברה את הקמתו של המרלו"ג החדש הראשון בפארק גב-ים מפרץ חיפה, בשטח של כ-7,500 מ"ר, אשר הושכר במלואו לחברת אלמוג אחסנה בע"מ. המרלו"ג השני, אשר הושכר כאמור לחברת מילניום, יושלם בשבועות הקרובים. שני הסכמים אלו מסתכמים בכ-18 אלף מ"ר. בנוסף, החברה פועלת לתכנון ורישוי המרלו"ג השלישי בפארק, כמענה לביקושים הגוברים לשטחים לוגיסטיים שיצר נמל חיפה החדש.״


גב-ים חתמה בסוף השבוע האחרון על הסכם שכירות עם חברת מילניום שירותים ולוגיסטיקה בע"מ, לפיו שכרה חברת מילניום את כלל שטחי המרלו"ג החדש, בשטח של כ-11,000 מ"ר עילי, בפארק הלוגיסטי גב-ים מפרץ חיפה. השוכרת תשכור את המרלו"ג לתקופה של 5 שנים, בתמורה לדמי שכירות בסך של כ-5 מליון ש"ח בשנה.


פארק גב-ים מפרץ חיפה הינו פארק לוגיסטי בבעלותה של גב-ים, בשטח כולל של כ-100 דונם, הממוקם בסמיכות לעורף נמל חיפה החדש המוקם בימים אלו, לנמל התעופה של חיפה ולעורקי התנועה הראשיים. הפארק כולל היום כ-40 אלף מ"ר בנוי המיועדים ללוגיסטיקה, עם פוטנציאל להקמת עשרות אלפי מ"ר נוספים.


קבוצת מילניום היא מחברות הלוגיסטיקה הגדולות בארץ, בבעלות האחים סבח, המספקת שירותי לוגיסטיקה ושינוע כבר למעלה מעשרים שנה למגוון לקוחות רחב בארץ ובעולם. 


מדברי פיני סבח, מבעלי קבוצת מילניום שירותים ולוגיסטיקה: "כסימן לשנה חדשה, קבוצת מילניום מרחיבה את הפעילות שלה ומעתיקה את המרכז הלוגיסטי מנעמן למפרץ חיפה על מנת לאפשר ללקוחות החברה לקבל את מיטב השירותים והקידמה הטכנולוגית במקום מרכזי אחד. המיקום החדש נבחר בקפידה תוך התייחסות לאסטרטגיה גיאוגרפית המשרתת את הלקוחות וחוסכת להם זמן וכסף".טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS

כתבות נוספות

- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il