אליום מדיקל דיווחה על צמיחה של 20% בהכנסות 2019‎ - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה


> > חדשות כלכלה

אליום מדיקל דיווחה על צמיחה של 20% בהכנסות 2019‎


אליום מסכמת את שנת 2019 עם צמיחה של 20% בהכנסות ורווח נקי של 21.4 מיליון ש"ח לאור מכירת חלק מנכסי גרדיה
אליום מסכמת את שנת 2019 עם צמיחה של 20% בהכנסות ורווח נקי של 21.4 מיליון ש"ח לאור מכירת חלק מנכסי גרדיה
במסגרת העסקה עם CSI ובכפוף להשלמת העברת הייצור ל-CSI צפויה החברה לקבל תשלום נוסף של 10 מיליון דולר
בשבוע שעבר מכרה החברה מניות CSI שהתקבלו במסגרת העסקה תמורת סך של כ-5 מיליון ש"ח
החברה פועלת למציאת שותף אסטרטגי עבור נכסי פרוקאטיד אשר טרם נמכרו
החברה מקדמת גיוסי הון לחברות הבנות, אשר אינם מדללים את בעלי המניות באליום מדיקל

קיסריה, 15 מרץ 2020, אליום מדיקל (ת"א: אלמד), המתמחה בטכנולוגיות זעיר פולשניות למתן פתרונות חדשניים בשווקים גדולים לצרכים קליניים להם לא קיים מענה מספק, מדווחת על התוצאות הכספיות לשנת 2019, מהן עולה כי הכנסות החברה צמחו ב-20%, בהשוואה ל-2018, לסך של 11.1 מיליון ש"ח, זאת על אף הפסקת שיווק אחד מקווי המוצרים של החברה. בקו מוצרי הסטנטים, המהווה את מנוע הצמיחה במכירות, דיווחה החברה על צמיחה של 40% בהשוואה ל-2018. בנוסף, רשמה החברה שיפור בריווחיות הגולמית וירידה בהוצאותיה התפעוליות.

במהלך שנת 2019 הכירה החברה ברווח הון בסך 38.4 מיליון ש"ח כתוצה ממכירת חלק מנכסי פרוקאטיד (לשעבר גרדיה). סך הרווח הנקי לשנת 2019 לסתכם לכדי 21.4 מיליון ש"ח. במסגרת העסקה עם CSI ועם השלמת העברת הייצור, צפויה אליום לקבל תשלום נוסף של 10 מיליון דולר. בשבוע שעבר מכרה החברה מניות CSI שהתקבלו במסגרת העסקה תמורת סך של כ-5 מיליון ש"ח. החברה פועלת למציאת שותף אסטרטגי למסחור נכסי פרוקאטיד אשר טרם נמכרו.

החברה דיווחה על התקדמות במסחור מוצריה עם קבלת אישורי שיווק, הזמנות והסכמי הפצה בסין, סקנדינביה, ברזיל, אוקראינה, זאת לצד פעילות במדינות נוספות באירופה וכן במקסיקו, דרום אפריקה, אוסטרליה, הודו וישראל.

בפן הקליני דיווחה החברה על השלמת הניסוי הקליני הראשוני בבני אדם וקבלת אינדיקציות ראשוניות לבטיחות ואפקטיביות מערכת Allevetix, לטיפול בסוכרת מסוג 2 והשמנת יתר. תוצאות הניסוי, העידו כי השתל בטוח לשימוש, קל ונוח להשתלה וכן לשליפה מגוף החולה, ומהוות, הלכה למעשה, הוכחת היתכנות על תפקוד המערכת לתקופה של כ-3 חודשים. כמו כן, הודיעה החברה על ניסוי חיות שביצעה תרוליף אשר הוכיח תפקוד מוצלח של המערכת החדשנית.

החברה מיישמת אסטרטגיה לגיוסי הון בחברות הבנות, באופן שאינו מדלל את בעלי המניות באליום מדיקל.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il