מידרוג קובעת דירוג Aa3.il לכלל ביטוח לגיוס של עד 868 מיליון ₪ ערך נקוב - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה


> > חדשות כלכלה

מידרוג קובעת דירוג Aa3.il לכלל ביטוח לגיוס של עד 868 מיליון ₪ ערך נקוב


מידרוג
אופק דירוג יציב

מידרוג קובעת דירוג Aa3.il(hyb) באופק יציב לכתבי התחייבות נדחים (סדרה יא') בסך של עד 868 מיליון ₪ ערך נקוב שתנפיק כלל חברה לביטוח בע"מ ("החברה") באמצעות כללביט מימון בע"מ, בדרך של הרחבת סדרה וכנגד החלפת כתבי התחייבות נדחים (סדרה ג').

דירוג כתבי ההתחייבות הנדחים (מכשיר הון רובד 2) נמוך בשתי רמות דירוג (נוטשים) מה-IFS ומבטא את הנדחות המשפטית-חוזית של חוב זה ביחס לדירוג ה-IFS, את מדרג הבכירות בין החובות הנחותים עצמם ואת השפעת מנגנוני ספיגת ההפסדים הגלומים בהם.


כמו כן, בהתחשב ברמת ה-IFS של החברה, ברמת הלימות ההון הקיימת והצפויה להערכתנו, תוך שמירת מרווח מספק מחסם ההון הרגולטורי האפקטיבי עבור המכשיר, אנו מעריכים כי אי הוודאות לגבי הסבירות להגעה ל"נסיבות המשהות"[1] הינה נמוכה ולפיכך לא גולמה בהורדת נוטש נוסף עבור מכשירי הון רובד 2.

[1] הון נדרש ל"נסיבות משהות" מוגדר כ-80% מיחס כושר הפירעון הנדרש בתקופת הפריסה לאחר התאמת תרחיש מניות לפי חוזר סולבנסי ("יחס כושר הפירעון הנדרש"). יחס כושר הפירעון הנדרש עמד נכון ל-30 ביוני 2019 על 70%.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il