שיתוף פעולה אסטרטגי בין הסטארטאפ V-CHECK לבין חברת "אמיר תזרים מזומנים" - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה


> > חדשות כלכלה

שיתוף פעולה אסטרטגי בין הסטארטאפ V-CHECK לבין חברת "אמיר תזרים מזומנים"


V-CHECK
במסגרת שיתוף הפעולה תשולב פלטפורמת התשלומים של V-CHECK במערכת תכנון התזרים של "אמיר תזרים מזומנים"

הסטארטאפ הישראלי V-CHECK, שפיתח צ'קים דיגיטליים ופלטפורמה ייחודית לתשלומים וגבייה, חתם על הסכם אסטרטגי עם חברת "אמיר תזרים מזומנים" שפיתחה מערכת תכנון תזרים לעסקים. במסגרת ההסכם יוכלו אלפי משתמשי "אמיר תזרים מזומנים" לבצע תשלומים ולהפקיד צ'קים דיגיטליים מתוך אתר V-CHECK באופן אוטומטי ולעדכן את רשומות התזרים באופן אוטומטי בביצוע הפעולה.


הצ'קים הדיגיטליים שפיתחה V-CHECK נשלחים באמצעות הטלפון הנייד של המשלם ישירות לחשבון הבנק של המקבל. בנוסף לכך פיתחה V-CHECK פלטפורמת תשלומים וגבייה חכמה המאפשרת לחברות וארגונים לעקוב אחר תשלומי ספקים ולקוחות, ולשלוח התרעות לגבי מועדי פירעון ותזכורות, במידה והתשלומים מתמהמהים. הפלטפורמה מאפשרת לשפר את הגבייה הארגונית ואת תזרים המזומנים של הארגון.

V-CHECK מייתרת את השימוש בצ'קים רגילים. באמצעות המערכת ניתן לשלם גם תשלומים דחויים, סדרות של תשלומים, לבקש תשלום מלקוח וכו'. מקבל הצ'ק הדיגיטלי יכול לשמור את הצ'ק ב"קופה" או להפקיד אותו בכל בנק שיבחר והכל בצורה דיגיטלית ללא צורך בנייר או בהדפסת הצ'ק.


מערכת "אמיר תזרים מזומנים" מחוברת לאתרי הבנקים הישראלים ולמערכות הנהלת החשבונות הפופולריות בישראל (חשבשבת, סאפ, פריוריטי, ריווחית ועוד). המערכת נותנת למנהל הכספים בעסק תמונה כוללת של תזרים המזומנים העתידי שלו המבוסס על פעולות שוטפות הנעשות במערכת הנה"ח שלו, תכנון שנתי ופעולות שנעשו בפועל בבנק.


"הצ'קים הדיגיטליים והפלטפורמה של V-CHECK הם מוצרים קריטיים והכרחיים לכל ארגון המעוניין לשפר את תזרים המזומנים ואת ניהול גבייה שלו" אמר קובי רם, מייסד ומנכ"ל V-CHECK. "הפלטפורמה שלנו מייעלת במידה ניכרת את מערך התשלומים והגבייה של הארגון, חוסכת זמן ועלויות, ומאפשרת לספק תמונת מצב מלאה על לקוחות בעייתיים שאינם משלמים בזמן למרות התזכורות שהם מקבלים. המערכת קלה מאד לשימוש ומשתלבת היטב עם המערכות העסקיות האחרות של הארגון".


"החיבור למערכת V-CHECK מספק מרכיב חשוב למערכת תכנון התזרים שלנו" אמר איתן אמסטר, מנכ"ל "אמיר תזרים מזומנים". "המערכת מאפשרת לתכנן את התקציב החודשי התזרימי, לקבוע תקציבים להוצאת שיקים ולעקוב אחרי יעדי הגביה. עתה, עם החיבור למערכת V-CHECK, יתעדכנו נתוני הצ'קים הדיגיטליים מיידית תוך מתן תמונת מצב מעודכנת על התזרים המעודכן, כולל מידע על איחורים".

ל- V-CHECK הסכם אסטרטגי גם עם חברת Prodware. במסגרת ההסכם משלבת Prodware את המוצרים של V-CHECK בפתרונות הליבה מבוססי מיקרוסופט דיינמיקס שהיא מציעה ללקוחותיה.
V-CHECK תציג את המערכת ותשיק את שיתוף הפעולה עם "אמיר תזרים מזומנים" במסגרת כנס 360° cITy שיתקיים ב-27 בנובמבר באתר של מיקרוסופט ריאקטור ברחוב דובנוב 7 בתל-אביב. הכנס ייערך ע"י פרודוור, אוטומציה החדשה ומיקרוסופט.

אודות V-CHECK

חברת V-CHECK הוקמה בשנת 2015. המוצר הראשון של החברה היה צ'קים דיגיטליים ובהמשך פיתחה V-CHECK פלטפורמה לתשלומים וגביה בצורה דיגיטלית. המערכת שולחת תזכורות, מפיקה דו"חות סטטיסטיים ומנהלת מספר תהליכי גביה במקביל. כיום משתמשים במוצרים של V-CHECK מאות לקוחות בישראל. V-CHECK שוכנת במתחם "ראשון סטארטאפ" ברח' משה שרת 6 בראשון לציון. לפרטים נוספים: https://V-CHECK.co.il

אודות "אמיר תזרים מזומנים"
"אמיר תזרים מזומנים" מתמחה בפיתוח, שיווק והטמעת מערכות תזרים מזומנים לעסקים קטנים ובינוניים. מערכת "אמיר תזרים מזומנים" מוטמעת באלפי עסקים ומשמשת אותם בניהול היומיומי של הכספים בעסק. משנת 2007 "אמיר תזרים מזומנים" היא שותף עסקי של מיקרוסופט ונותנת פתרון כספק תוכנה מורשה לעסקים קטנים ובינוניים. לפרטים נוספים: http://www.tazrim.comטלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il