מידרוג קובעת דירוג A3 לבנק מזרחי לגיוס של עד 300 מיליון שקלים - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה


> > חדשות כלכלה

מידרוג קובעת דירוג A3 לבנק מזרחי לגיוס של עד 300 מיליון שקלים


מידרוג
באופק דירוגהיציב

מידרוג קובעת דירוג Aa3.il(hyb) באופק יציב לגיוס כתבי התחייבות נדחים עם מנגנון חוזי לספיגת הפסדים (באמצעות הרחבת סדרה 50) בסך של עד 300 מיליון ₪ ע.נ., שיונפקו על-ידי מזרחי טפחות חברה להנפקות בע"מ ("מזרחי הנפקות"), חברה בת בבעלות מלאה של בנק מזרחי טפחות בע"מ ("הבנק") אשר הינה זרוע ההנפקות של הבנק.


למידע אודות התנאים העיקריים של כתבי ההתחייבות הנדחים הנכם מופנים לדוח פעולת דירוג מחודש יוני 2019.


בהתאם למתודולוגיה של מידרוג, דירוג ה- CoCo מתבסס על הערכת האיתנות הפיננסית הפנימית (BCA) של הבנק, אשר הינה העוגן לדירוג התחייבויות הבנק ומשקפת את הסיכון לכשל ויכולתו לשרת את התחייבויותיו על בסיס עצמאי וללא הנחת תמיכה חיצונית. לאחר מכן, מבוצעת התאמת דירוג לסיכון האשראי של מכשיר החוב הנחות לפי מאפייניו הספציפיים - בהתחשב במידת הנדחות החוזית של המכשיר, מנגנוני ספיגת הפסדים על פי תנאי המכשיר ואי הודאות בנוגע לנקודת הפעלתם (בטריגר החוזי, או לפי שיקול דעת המפקח על הבנקים).


אנו מפחיתים רמת דירוג אחת (נוטש) מה-BCA של הבנק, המגלמת את הנדחות המשפטית-חוזית ומנגנון ספיגת ההפסדים החוזי. בהתחשב ברמת ה-BCA של הבנק וברמת הלימות ההון הקיימת והצפויה להערכתנו ובפרופיל הנזילות ההולם, אי הוודאות לגבי הסבירות להגעה ל"נקודת אי הקיימות" הינה נמוכה ולפיכך לא גולמה בהורדת נוטש נוסף. בנוסף, במכשיר זה אין הנחה לתמיכה חיצונית.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il