קבוצת IEL (ישראל אקוויטי) נפרדת בצער רב ממייסד החברה,מר מורטון ל' מנדל שהלך לעולמו אתמול בבוקר בפלורידה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה


> > חדשות כלכלה

קבוצת IEL (ישראל אקוויטי) נפרדת בצער רב ממייסד החברה,מר מורטון ל' מנדל שהלך לעולמו אתמול בבוקר בפלורידה


מורטון ל' מנדל
חברת האחזקות מחזיקה בעלות מלאה על חברת פניציה מפעלי זכוכית (ירוחם) , חברת ביקורופא המעניקה שירותי רפואה דחופה וחלק ממניות קבוצת תדביק
בשנת 2003, במטרה להשקיע ולתרום לתעשייה הישראלית ולשירותים לאזרחי ישראל הקים מורטון מנדל ,מהפילנטרופים הגדולים והמשמעותיים בארצנו גם את קבוצת האחזקות (IEL (Israel Equity Limited. החברה רוכשת חברות ישראליות, במטרה לשפר ולמקסם את יכולתן העסקית, תוך יצירת מקומות תעסוקה ותרומה לפעילות בחברה ובקהילה עם דגש על הפריפריה.

חברת האחזקות מחזיקה בעלות מלאה על חברת פניציה מפעלי זכוכית (ירוחם) , חברת ביקורופא המעניקה שירותי רפואה דחופה וחלק ממניות קבוצת תדביק. בניגוד לפעילות הפילנתרופית, כאן משנתו הציונית הייתה לקחת חברות כושלות שלא נוהלו בצורה נכונה, לגייס אליהם מנהלים שיודעים להנהיג ולפעול להפיכת חברות אלה לחברות מצליחות שיודעות להתקיים בזכות עצמם .

אמנון כהן, מנכ"ל ישראל אקוויטי:
אנו נפרדים היום בצער רב מאיש יקר, בעל חזון, ציוני אמיתי שפעל רבות למען מדינת ישראל. עם הקמת הפעילות של ישראל אקוויטי בשנת 2003, לרכישת החברות שבבעלות החברה היה קשר ישיר לציונות עם דגש על השקעות באיזורי הפריפריה כחלק מחזונו של מנדל. אנו נמשיך לפעול ביתר שאת למימוש חזונו לקידום עבודה בפריפריה.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il