הרגולטורים הפיננסים בניו יורק ובישראל חתמו על מזכר הבנות בנושא שיתוף פעולה בתחום הפינטק - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
> > חדשות כלכלה

הרגולטורים הפיננסים בניו יורק ובישראל חתמו על מזכר הבנות בנושא שיתוף פעולה בתחום הפינטק


יושבת ראש רשות ניירות ערך, ענת גואטה. קרדיט לצילום ענבל מרמרי
יו"ר רשות ניירות ערך, ענת גואטה: "רשות ניירות ערך הגדירה כיעד אסטרטגי את קידום החדשנות הפיננסית, שכולל בתוכו את פיתוח ושכלול תחום הפינטק בישראל"

מושל ניו יורק, מר אנדרו קואמו (Andrew M. Cuomo) ושלושת הרגולטורים הישראליים: המפקחת על הבנקים בבנק ישראל, ד"ר חדוה בר, הממונה על רשות שוק ההון ביטוח וחיסכון, ד"ר משה ברקת,
ויושבת ראש רשות ניירות ערך בישראל, הגב' ענת גואטה, הודיעו על חתימת מזכר הבנות עם הפיקוח על השירותים הפיננסיים במדינת ניו יורק NYSDFS (New York State Department of Financial Services. מזכר ההבנות נועד לפתח ולעודד חדשנות פיננסית טכנולוגית חוצת-גבולות בין ניו יורק וישראל, על ידי שיתוף מידע ומתן אפשרות לחברות פינטק לפעול בשתי המדינות ביתר קלות..


יו"ר רשות ניירות ערך, ענת גואטה: "רשות ניירות ערך הגדירה כיעד אסטרטגי את קידום החדשנות הפיננסית, שכולל בתוכו את פיתוח ושכלול תחום הפינטק בישראל. הקמנו מרכז חדשנות פיננסית ברשות, שמעניק ליווי רגולטורי לחברות פינטק ומאפשר לנו ללמוד על הפיקוח והאסדרה הנדרשים לצורך שמירה על עניינם של המשקיעים ולצד זאת, לאפשר את המרחב החיוני להמשך מואץ של פיתוח הטכנולוגיות.


מזכר זה, מתווסף להסכמים בילטרליים נוספים עליהם חתמנו לאחרונה עם צרפת ושוויץ והצטרפותנו לרשת הבינלאומית – GFIN. הסכמים אלו, מעניקים לחברות פינטק אפשרות לקבל ליווי רגולטורי, הנדרש להן על מנת לעמוד ברגולציה בישראל ובשוקי העולם".טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il