קרן ההיסטוריה של הפרלמנט הבריטי, ה-St James’s House בחרה בטראקנט ובחנן פרידמן, מנכ"ל ומייסד טראקנט אנטרפרייז, כאחד המנהיגים החדשנים - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירו


> > חדשות כלכלה

קרן ההיסטוריה של הפרלמנט הבריטי, ה-St James’s House בחרה בטראקנט ובחנן פרידמן, מנכ"ל ומייסד טראקנט אנטרפרייז, כאחד המנהיגים החדשנים


טראקנט
המעצבים את תקופתם בתחום הקיימות וענף הלוגיסטיקה, באמצעות חברת הטכנולוגיה שהקים – טראקנט
הבחירה בטראקנט ובפרידמן, משקפת לדברי אנשי הקרן נרטיב רחב החוגג מנהיגים בעבר ובהווה, כולל המלך עתידי של בריטניה, הנסיך צ'ארלס, שהינו תומך נלהב ומקדם פעיל של תחום הקיימות.

ה-SJH הינו ארגון נבחרים השזור בהיסטוריה בת 300 השנים של הפרלמנט הבריטי, והוא יציין את הבחירה בפרידמן ואחרים בהוצאה לאור של ספר מהודר וכנס חגיגי שיציין את ההיסטוריה של הפרלמנט הבריטי, שיערך בספטמבר על מדרגות הווסטמיניסטר אבי בלונדון.

לדברי מר חנן פרידמן, מנכ״ל ומייסד החברה: ״זהו כבוד גדול עבורי ועבור טראקנט, להיבחר לאחת החברות המובילות בתחום הקיימות, ולחברה היחידה מתחום הלוגיסטיקה שנבחרה להשתתף בכנס מכובד זה.

טראקנט חוגגת בכל יום את העתיד, ופועלת בנחישות על מנת לייצר לנו ולילדינו עתיד ירוק ויעיל יותר לשיפור הרווחיות של החברות ולהתייעלות אנרגטית בפעולות היומיומית של עולם התובלה.

כאשר העולם יתאושש מנגיף הקורונה, יהיה זה חיוני שנתגייס כולנו על מנת לחזור לשגרה ירוקה, מקיימת ועמידה יותר.

זוהי הזדמנות פז בשבילנו ובשביל ארגונים נוספים מתעשיות שונות – לקחת חלק בשינוי ולעצב מחדש את המציאות של כולנו על מנת להבטיח עתיד אקלימי ירוק יותר ולעזור במניעת הקריסה האקולוגית.

התאוששות ירוקה בעזרת טכנולוגיה חכמה תתרום לכלכלה העולמית ולקידום הצורך בביצוע שינויים גדולים שיועילו לעתיד כולנו.

חזון זה מקבל בימים אלו רוח גבית לאור השינוי במדיניות הקיימות של ממשלות רבות בעולם ובראשן שלטון ביידן בארה"ב, המכוון לאפס פליטות בשנים הקרובות.״


ישראל, 22 לספטמבר 2021 - (ת״א: טראנ) טראקנט, המפתחת פלטפורמה המאפשרת התאמה חכמה בין מקום פנוי להובלה במשאיות לבין מטענים לשיפור היעילות והרווחיות של החברות וצמצום הנסועה הריקה, מודיעה היום כי תשתתף באירוע חגיגי שמפיק ארגון ה- St James’s House הבריטי בתאריך ה-24.9.2021 בבית הפרלמנט Westminster Abbey.

הארגון פועל שנים רבות ולו היסטוריה רבת שנים והוא שותף לפרויקט אלבום ההנצחה הרשמי של ההיסטוריה העשירה, בת 300 השנים של הפרלמנט הבריטי, ״300 Years of Leadership and Innovation commemorative album."

טראקנט, נבחרה על ידי הארגון ליטול חלק בהוצאה לאור והאירוע בשל היותה אחת החברות המובילות בתחום הקיימות לצד חברות רבות בעלות מוניטין רב. הבחירה בה נובעת על בסיס הצלחתה עד כה של הפלטפורמה הייחודית שפיתחה, לצד החזון בר הקיימא שהיא מובילה להפחתת פליטות גזי חממה והקטנת תאונות הדרכים.

טראקנט הינה החברה היחידה מתחום הלוגיסטיקה שנבחרה להשתתף באירוע.

מנכ״ל החברה, מר חנן פרידמן, נמצא על ידי מארגני הכנס כאחד המנהיגים החדשנים המובילים בתחום הקיימות בענף הלוגיסטיקה באירופה ולמומחה בתחומי הקיימות והלוגיסטיקה.

לצד האירוע יופק ספר מהודר שיקיף מגוון תחומים בשני כרכים שטראקנט תהיה חלק ממנו, הספר 300 שנים של מנהיגות וחדשנות הוא ספר שחיבר צוות אקדמאים מכובדים וסופרים עטורי פרסים.

הפרסום הופק בשותפות על ידי ה- St James’s House והינו אחד מפרויקטי המחקר המכובדים ביותר בהיסטוריה הבריטית.

אודות Trucknet :

Trucknet מפתחת פלטפורמת OIL IN ONE ירוקה, מבוססת ענן לניהול וייעול דיגיטציה של שרשרת האספקה והתובלה מבוססת בינה מלאכותית ((AI, בינה עסקית (BL), ולמידת מכונת (ML) הכוללת מחשבון און לין לחישוב וצמצום פליטות פחמן ויכולות התאמה אוטומטית חכמה על בסיס מיקום בין משאיות למטענים הכוללת פתרון תשלום קל ומהיר לשוק ה- B2B.
הפלטפורמה של חברת Trucknet מאפשרת לחברות הובלה ולוגיסטיקה למזער את הנסיעות הריקות באופן משמעותי, על ידי ממשק תיעדוף אוטומטי של רכבים זמינים עם חברות אחרות בתחום התחבורה והלוגיסטיקה, על ידי ביצוע התאמה חכמה על בסיס מיקום בין משאיות ריקות לבין מטענים.
הפתרון של Trucknet מאפשר אוטומציה מלאה ואופטימיזציה של תובלה יבשתית עבור חברות המנהלות ציי רכב מסחריים וצרכנים של שירותי לוגיסטיקה לכדי התייעלות והוזלה משמעותית בעלויות, ובכך משפרת את היעילות והרווחיות של החברות, מוזילה את מחיר השירות, מגדילה את הרווחיות, מפחיתה את כמות המשאיות הריקות בכבישים ומפחיתה את פליטת המזהמים והפגיעה באיכות הסביבה.
החברה, שמה לה למטרה לייסד מערך מקצועי ייחודי בתחום התחבורה השיתופית החכמה. פלטפורמת התוכנה של Trucknet מתממשקת עם כלל מערכות סידור העבודה – TMS ומערכות טלמאטיקה המובילות, ובכך מאפשרת לחברות ההובלה שיפור ואופטימיזציה בניהול ציי הרכב ושיתוף משאבים, תוך שימוש הדדי במסמכים דיגיטליים (ללא צורך בהדפסתם), טראקנט פיתחה ממשקים לניהול המותאמים לנהגים וללקוח הסופי המאפשרים חיבוריות מלאה, ניטור ושקיפות וכן, מתן פתרונות לביצוע תשלומים באמצעות המערכת.
טראקנט פועלת בשוק התחבורה והלוגיסטיקה הבינלאומי ששווי מוערך בכ-19.36 טריליון דולרים, ונכון לשנת 2020 לחברה כחצי מיליון משאיות מחוברות וכ-4000 לקוחות. נתוני המשאיות הריקות בעולם: אירופה 27%, ארצות הברית 36% ואסיה 46%. החברה ביצעה פיילוט משותף עם קבוצת רנו במהלך חודש אוקטובר 2020, במהלכו בוצעה התחברות למערכת bid של רנו, המבצעת מרכזים לכל הזמנת עבודה ודרכה איתרה את הקבלנים כל בסיס המיקום שלהם ביחס לבקשות של רנו. הפיילוט הוכיח כי שימוש בפלטפורמה מביא לכדי שיפור של 17% ביעילות וברווחיות שירותי הלוגיסטיקה עד לכדי חיסכון של 115,000 יורו בשבועיים ב-268 נסיעות מתוך 371 נסיעות (הצלחה של 68%).
תוצאות הניסוי המחישו את יכולתה של הפלטפורמה לייעל ולחסוך עלויות הובלה לחברות לוגיסטיקה, בשל העובדה שפלטפורמת טראקנט מתאימה את הזמנות ההובלה לקבלני הובלות, בין היתר, על סמך קרבתם הגיאוגרפית למיקום המטען, מה שמאפשר להם להגיש הצעות מחיר זולות יותר וכך לחסוך בעלות ההובלה.
החברה שהוקמה בשנת 2016 על ידי מר חנן פרידמן המכהן כמנכ״ל החברה, מעסיקה כ-40 עובדים הפרוסים על פני משרדים בעולם.

לטראקנט הסכמים חתומים ופיילוטים עם חברות מובילות בארץ ובעולם ביניהם:

DSV ,LA POST, DPD, ChrnoPost, All Cargo ודואר ישראל ועוד.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il