רציו מסכמת רבעון חזק עם הכנסות של כ- 60 מיליון דולר ורווח תפעולי של כ- 35 מיליון דולר - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירו


> > חדשות כלכלה

רציו מסכמת רבעון חזק עם הכנסות של כ- 60 מיליון דולר ורווח תפעולי של כ- 35 מיליון דולר


יגאל לנדאו, מנכל רציו
עד למועד פרסום הדו"ח נמכרו כ-6.4 BCM של גז טבעי ממאגר לוויתן ללקוחות בישראל, ירדן ומצרים
שותפות רציו מדווחת כי הכנסות השותפות ברבעון השלישי של שנת 2020 מהפקת גז טבעי ממאגר לוויתן בו היא שותפה (15%) הסתכמו בכ- 60 מיליון דולר כאשר הרווח התפעולי בתקופה זו עלה לכ- 35 מיליון דולר והרווח הנקי עמד על כ- 24 מיליון דולר. במהלך הרבעון השלישי נמכרו ממאגר לוויתן כ- 2.25 BCM גז טבעי ללקוחות בישראל, ירדן ומצרים מתוך כ- 5.33 BCM שנמכרו בתשעת החודשים הראשונים של השנה. בתשעת החודשים הראשונים של השנה רשמה השותפות הכנסות של כ- 145 מיליון דולר, רווח תפעולי של כ- 82 מיליון דולר ורווח נקי של כ- 28 מיליון דולר, המחזקים את האיתנות הפיננסית של השותפות ואת המזומן והנכסים הסחירים שלה אשר עומדים על כ-130 מיליון דולר בתום הרבעון.
במהלך הרבעון השלישי עלתה קיבולת ההפקה והיא עומדת כיום על כ- 1,160 mmcf ליום, המשקף פוטנציאל הפקה שנתית של כ- 12 BCM. במהלך הרבעון הראשון של שנת 2021 מתעתדות השותפות במאגר לוויתן להכניס לשימוש את מערכת ה"טורבו אקספנדרים" שתאפשר עלייה נוספת ביכולת ההפקה מהמאגר. ה- "אפ-טיים" של אסדת לוויתן בתשעת החודשים הראשונים של ההפעלה עמד על כ- 98.2%.
כמו כן, הודיעה רציו על השלמת המימון מחדש של החוב הבנקאי שלה עם קונסורציום של 8 בנקים בינלאומיים וישראלים מובילים באמצעות הלוואה דולרית חדשה ל -7 שנים שמסגרתה הכוללת תעמוד על 650 מיליון דולר בריבית אטרקטיבית של ליבור+3.5%. מבנה ההלוואה מאפשר גמישות מרבית לשותפות וכולל תקופת "גרייס" על תשלומי הקרן של שלוש השנים הראשונות. כחלק ממהלך כולל להגדלת הגמישות הפיננסית תוך הפחתת המינוף, רכשה השותפות מתחילת השנה אג"ח (סדרה ב') שהנפיקה חברת הבת "רציו מימון" בהיקף של כ- 32 מיליון דולר המהווים 14.4% מערך הסדרה ובכוונתה להמשיך לבצע רכישות של אג"ח (סדרות ב' וג') של רציו מימון.
יגאל לנדאו מנכ"ל רציו: "אנו ממשיכים את שנת המפנה של רציו עם שיאי הפקה ומכירות מפרוייקט לוויתן וזאת תוך הגברת הייצוא למצרים ומכירות משמעותיות ללקוחות במשק המקומי ובירדן. במהלך הרבעון חתמנו בהצלחה על הסכם למימון מחדש בתנאים אטרקטיביים, שיחד עם התזרים של שנת 2020 מחזק את האיתנות פיננסית של השותפות. השלמת המיזוג בין שברון ונובל תאפשר להוציא לפועל את התוכניות להמשך פיתוח המאגר והרחבה משמעותית של כמויות הגז לייצוא ואנו מצפים לעבוד ביחד עם שברון על מנת לממש תוכניות אלה" .


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il