הסכם מכירה ראשון לטוגדר מהחווה באוגנדה: - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה


> > חדשות כלכלה

הסכם מכירה ראשון לטוגדר מהחווה באוגנדה:


טוגדר
התוצרת של טוגדר תוכל להגיע לכל אירופה. הרוכש, תאגיד קנדי בעל מפעל במקדוניה, ישלם מחיר של 2.7 דולר לגרם תפרחות מיובשות בתקן GACP

אשקלון, 29 ביוני 2020 – טוגדר (ת"א: טגדר), המתמחה בגידול וייצור מוצרי קנאביס רפואי, מדווחת על הישג בינלאומי – החברה חתמה על הסכם ראשון למכירה של לפחות 3.6 טון קנאביס רפואי מהחווה של החברה באוגנדה. הרוכש, תאגיד קנדי בעל מפעל במקדוניה, ישלם לטוגדר 2.7 דולר לגרם קנאביס רפואי בתקן GACP תמורת לפחות 9.72 מיליון דולר. מחיר הרכישה הוא המחיר לגרם קנאביס רפואי בשער החווה, כך ששאר העלויות הינן על הרוכש.


על פי ההסכם, החברה תמכור לרוכש את התוצרת על פני תקופת ההסכם כאשר בשנה הראשונה תמכור לפחות 1,200 ק"ג תפרחות מיובשות, ובשנה השניה לפחות 2,400 ק"ג תפרחות מיובשות. אספקת התוצרת לפי ההסכם תהיה כפופה לכך שלשני הצדדים יהיו את הרישיונות, האישורים הרגולטוריים, ההיתרים והרישומים הנדרשים בהתאם לדין. הוסכם כי הרוכש רשאי יהיה למכור את התוצרת בכל מדינה המתירה מכירת קנאביס רפואי, לרבות מדינות האיחוד האירופאי.


ניסים ברכה, מנכ"ל טוגדר: "החווה באוגנדה, בשטח כולל של כ-30 דונם, מייצרת באופן רציף תוצרת קנאביס רפואי איכותי בהיקפים גדולים. ההסכם שנחתם הוא צעד ראשון בשיווק התוצרת לאירופה ואנו פועלים לקדם הסכמים דומים שייצרו לחברה הכנסות משמעותיות. לצד הפעלת החווה באוגנדה, אנו נמצאים בהפעלה מלאה של החווה בישראל, עם מחזורי גידול עוקבים, שנועדו לאספקה שוטפת של תוצרת קנאביס רפואי לשוק בישראל. מוצרי הקנאביס הרפואי של טוגדר יהיו זמינים בקרוב בבתי המרקחת בישראל. מהלכים אלו וכן מפעל בתקן GMP הנמצא בשלבים מתקדמים של בניה מהווים מימוש האסטרטגיה העיסקית של החברה לפעילות מקומית וגלובלית, במטרה לייצר ערך רב לבעלי המניות של החברה."    


מתקניה של טוגדר כוללים חווה בישראל, העומדת בתקן IMC-GAP ו-GACP והיא בהיקף של 20 דונם, מהגדולים בישראל. מוצרי הקנאביס הרפואי של טוגדר ימכרו בישראל תחת מותג טוגדר וקנאבליס.


כאמור, לחברה מתקן גידול נוסף באוגנדה, בהיקף של כ-30 דונם, שקיבל הסמכת GACP ממנו החברה ייצאה לישראל משלוח ראשון ופועלת לבצע משלוחים נוספים. למתקן תקן GACP מטעם ארגון הבריאות העולמית לגידול חקלאי לשימוש רפואי על (WHO guidelines on good agricultural and collection practices (GACP) for medicinal plants), שהוא תקן שעמידה בו היא בהתאם לסטנדרטים והכללים המאושרים והמוכרים באירופה. הסכם האספקה למקדוניה סולל בפני החברה הסכמי אספקה נוספים ללקוחות באירופה.


 


 


 


אודות טוגדר וגלובוס


חברת טוגדר (ת"א: טגדר) פועלת בתחום הקנאביס הרפואי באמצעות חברת-הבת גלובוס פארמה, שמפעילה תשתית חקלאית וטכנולוגית מתקדמת לגידול בהיקף של 20,000 מ"ר בישראל, 30,000 מ"ר באוגנדה וכן ייצור ושיווק תוצרת קנאביס רפואי בישראל ומחוצה לה. החברה משלימה הקמת מפעל בישראל, בתקן GMP שיעבד תוצרת למוצרים סופיים. החברה היא בעלת הסכמי שיווק והפצה עם חברות מובילות בתחום הקנאביס הרפואי. לטוגדר פארמה צוות מומחים בגידול קנאביס עם ידע וניסיון בגידול מעשי של קנאביס, והחברה נמצאת בתהליך מתקדם לקבלת אישור שיווק בגרמניה ובשוק האירופאי כולו, כולל הגשת בקשה לקבלת היתר אירופאי לייצוא מוצרי קנאביס רפואי ולקבלת רישיון להפצתם ברחבי אירופה. https://together-pharma.com


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il