אליום מעמיקה את פעילותה ברוסיה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אורביט קבלה הזמנה ראשונה מלוקהיד מרטין בסך של כ-6 מיליון דולר בהמשך להסכם המסגרת שנחתם עמה באוגוסט 2020

מערכת טלנירי | 11/10, 10:09
הסכם מסגרת זה הינו בהיקף צפוי של כ-46 מיליון דולר לפיתוח וייצור הדור הבא של מערכות ניהול קשר ושמע תלת-מימד למטוסי F-16

ביולייט מדווחת על הסכם השקעה והסכם ייצור בחברה הבת דיאגנוסטיר

מערכת טלנירי | 18/10, 09:50
דיאגנוסטיר מגייסת כ- 4 מליון דולר לפי שווי של מעל 18 מליון דולר דיאגנוסטיר ואלכם מדיקל חתמו גם על הסכם ייצור מסחרי, על פיו אלכם מדיקל מתחייבת לייצור מסחרי כלל עולמי


> > חדשות כלכלה

אליום מעמיקה את פעילותה ברוסיה


אריאל רובשקין מנכל אליום מדיקל. צלמת - ליאת מנדל
החברה קיבלה אישורים רגולטורים נוספים והזמנה ראשונית * בשנת 2019 צמחו מכירות הסטנטים של החברה בכ-40%

אליום מדיקל (ת"א: אלמד), המתמחה בטכנולוגיות זעיר פולשניות למתן פתרונות חדשניים בשווקים גדולים לצרכים קליניים להם לא קיים מענה מספק, הודיעה כי קיבלה אישור שיווק לסטנטים האורולוגיים והביליאריים ברוסיה וכן הזמנה ראשונית, בסך 200 אלף שקל מהמפיץ המקומי אשר צפויה להיות מסופקת במחצית הראשונה של 2020.


האישורים התקבלו בנוסף לאישורים בהם מחזיקה החברה לשיווק ברוסיה של הסטנטים הפרוסטטיים וכן הסטנטים לשופכה הבולברית המיוצרים על ידה. שוק המכשור הרפואי ברוסיה הינו אחד השווקים הגדולים בעולם ונאמד בשנת 2017 ב-6.8 מיליארד דולר עם צפי לצמיחת היקף שוק לכדי 7.8 מיליארד דולר בשנת 2020.


אריאל רובשקין, מנכ"ל אליום מדיקל: "אנו שמחים להעמיק את פעילותנו ברוסיה, מדינה המונה 142 מיליון איש ומהווה שוק פוטנציאלי משמעותי למכירת סטנטים לשימושים נוספים, זאת לאור צמיחת שוק המכשור הרפואי, רמת המחירים הגבוהה יחסית למוצרי החברה, ומעמדו החזק של המפיץ ברוסיה. לאחרונה דיווחנו על כך שהמכירות המוערכות של קו הסטנטים בלבד, ברבעון הרביעי של 2019 ובכל שנה זו, צמחו אל מול התקופות המקבילות בשיעור של 49% ו- 40%, בהתאמה. מכירות אלו הסתכמו בסך של 3 מיליון ש"ח ו- 10 מיליון ש"ח, בהתאמה."


עם קבלת האישורים הרגולטורים, התקבלה בידינו הזמנה ראשונית בסך 200 אלפי ש"ח. אנו מאמינים כי מאחר ולמערכות הסטנטים של החברה אישורי שיווק, בין היתר, באירופה, סין, רוסיה, מקסיקו, דרום אפריקה, אוסטרליה, הודו, אוקראינה וישראל וכן לאור פעילות החברה לקבלת אישור שיווק בברזיל כחלק מהסכם ההפצה בו התקשרה לאחרונה, לחברה בסיס איתן לצמיחה".טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il