לראשונה בישראל: יוניבו תרכוש שליטה בבית מרקחת המוכר עד 80 קג קנאביס מידי חודש - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה


> > חדשות כלכלה

לראשונה בישראל: יוניבו תרכוש שליטה בבית מרקחת המוכר עד 80 קג קנאביס מידי חודש


גולן ביטון - מנכל יוניבו קרדיט צילום-יוניבו בעמ
השלמת רכישת בית המרקחת תציב את יוניבו כחברה היחידה בישראל בעלת שליטה מלאה בכל שרשרת הערך

וניבו פועלת לרכישת השליטה בבית מרקחת המספק מידי חודש כ-60-80 ק"ג קנאביס רפואי למטופלים
השלמת העסקה תהפוך את יוניבו לחברה היחידה בישראל בעלת שליטה מלאה בכל שרשרת הערך של ייצור קנאביס רפואי – מחוות הגידול והריבוי באמצעות חוות עמית, דרך המפעל המייצר כיום מוצרים בתקן GMP בהיקף מסחרי ובית המרקחת המאפשר אספקת מוצרי קנאביס רפואי למטופלים. ליוניבו מרכז מו"פ פעיל, והיא חברת הקנאביס היחידה שחתמה הסכם פיתוח עם ויאולי מבית סאנרה של טבע ופיליפס, לפיתוח פורמולציה ייחודית למשאף של ויאולי

"שליטה זו מאפשרת לנו גם למקסם את הרווח ממכירה של כל גרם קנאביס רפואי, גם לחסוך עלויות מיותרות וכך ליהנות מיכולות תחרותיות יוצאות מהכלל לרבות פיתוח מוצרים מבוססי מאגר מידע מהמטופלים המגיעים לבתי המרקחת", אמר גולן ביטון, מנכ"ל יוניבו


יוניבו (ת"א: יונבו) חברה המחזיקה בבעלותה מפעל המייצר מוצרי קנאביס רפואי באסדרה החדשה של משרד הבריאות, בתקינת IMC-GMP וכן חוות גידול לקנאביס רפואי בהקמה, מדווחת על חתימה על מזכר הבנות לרכישת שליטה בבית מרקחת המנפק קנאביס רפואי. למיטב ידיעת החברה, בית המרקחת מספק מוצרי קנאביס רפואי למטופלים בהיקף של 60-80 ק"ג בחודש.

השלמת רכישת בית המרקחת תציב את יוניבו כחברה היחידה בישראל בעלת שליטה מלאה בכל שרשרת הערך.

לאחרונה דיווחה יוניבו על השקעה של 6 מיליון שקלים בחוות "עמית" מקבוצת אביסרור. חוות "עמית" היא השלב הראשון בשרשרת הערך והיא מחזיקה ברישיונות ריבוי וגידול צמחי קנאביס רפואי. בנוסף, יוניבו מפעילה היום מפעל בשטח כולל של כ-750 מ"ר, המייצר מוצרי קנאביס רפואי בהיקף מסחרי של כ-18 טון בשנה בתקינת GMP. רכישת בית המרקחת תאפשר ליוניבו למכור את מוצריה באופן ישיר למטופלים בבית המרקחת וכן באמצעות שילוח לבית המטופל.

בשבועות האחרונים דיווחה החברה על השקעה של 12 מיליון שקל על ידי קבוצת אביסרור – 6 מיליון שקלים בחוות "עמית" בה תגדל יוניבו היקף משמעותי של קנאביס רפואי ו-6 מיליון שקלים להשקעה ביוניבו לפי מחיר מניה של 4.89 שקל, פרמיה של 52% ממחיר המניה, כפי שנסגר ביום המסחר הקודם לדיווח, וכן תמורת 0.5 מיליון אופציות למניות. ההשקעה ביוניבו משקפת שווי של כ-130 מיליון שקל, אחרי הכסף. חוות עמית, היא חוות גידול קנאביס רפואי בבעלות החברה, אשר נמצאת בתהליכי הקמה מתקדמים. החווה נועדה להבטיח ליוניבו גידול עצמאי של קנאביס רפואי, כך שהחברה תפעל מייצור ושיווק משלב הזרע דרך מוצר בתקינת GMP ועד הפצת המוצרים באמצעות בית מרקחת למטופלים.

לצד הפעילות בארץ, יוניבו בוחנת פעילות בשווקים מחוץ לישראל, והיא נערכת לייצוא לכשיגיע, בין השאר באמצעות הכנות לקבלת תקינת EU-GMP למפעל במטרה לספק מוצרים ללקוחות איתם נחתמו חוזי מכירה והפצה. למיטב ידיעת החברה, בהינתן היתר ייצוא של מוצרי קנאביס רפואי ממדינת ישראל, על פי הוראות היק"ר, יהיה ניתן לייצא רק מוצרי קנאביס רפואי שיוצרו במפעלים בעלי תקן GMP שמחזיקה החברה.

ליוניבו מרכז מו"פ פעיל והיא חברת הקנאביס היחידה שחתמה הסכם פיתוח עם ויאולי מבית "סאנרה" (טבע ופיליפס) לפיתוח פורמולציה ייחודית למשאף מבית "ויאולי".

המפעל של יוניבו משתרע על שטח של 750 מ״ר וכולל מעבדה למחקר ופיתוח ומערכות ייצור מיוחדות. שטח הגידול של יוניבו עומד על מספר דונמים בדרום הארץ כך שבאמצעות עלויות ייצור והפצה בישראל, הנמוכות ביחס לשאר העולם, צפויה החברה לשמר ערך מקסימלי בין היצור למכירה. יוניבו הינה בין החברות הבודדות בעולם בתחום הקנאביס הרפואי אשר מנהלת את מערך הפיתוח החל משלב השתילה, הגידול, הייצור ועד שלב אספקת מוצרים רפואיים (from seed to market) והפצה באמצעות בית מרקחת.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il