אפולו פאוור מודיעה על הסכם שיתוף פעולה עם Ciel & Terre המובילה העולמית לתחום הסולארי הצף - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה


> > חדשות כלכלה

אפולו פאוור מודיעה על הסכם שיתוף פעולה עם Ciel & Terre המובילה העולמית לתחום הסולארי הצף


אפולו פאוור
בכפוף להצלחת פיילוטים תוקנה ל- Ciel & Terre International בלעדיות עולמית להפצת המערכת שתפותח במסגרת שיתוף הפעולה לתקופה של 5 שנים תוך עמידה בהתחייבות רכישה בהיקף מינימלי של GWp2

חברת אפולו פאוור, המפתחת מוצרים ופתרונות טכנולוגיים בתחום האנרגיה הסולארית, הודיעה היום כי החברה הבת, סולארפיינט בע"מ, התקשרה, עם Ciel & Terre International, החברה המובילה בעולם בתחום מערכות סולאריות צפות למאגרי מים, בהסכם שיתוף פעולה לבחינת התאמת היריעה הגמישה כפתרון סולארי צף העדיף על הפתרונות הסטנדרטיים בשוק.


שיתוף הפעולה יכלול מספר שלבים, ביניהם: תכנון משותף של מערכת סולארית צפה המבוססת על היריעה הגמישה, עריכת שני פיילוטים בשטח, האחד בישראל והשני בצרפת, בהספק מותקן של כ-5 KWp בכל פיילוט תוך בחינה בין היתר של ביצועים ועמידות, הגדרת מפרט, תנאי אחריות ומחיר תחרותי ועריכת פיילוט שלישי במיקום שיסוכם בין הצדדים, בהספק של בין 100 ל- 500 KWp.


הצדדים ישאו באופן שווה בעלויות הפיילוטים השונים וכל צד ישא בעלויותיו הפנימיות בקשר עם שיתוף הפעולה.


לאחר השלמת השלבים הנ"ל, במידה ושיתוף הפעולה הצליח לדעת הצדדים, הוסכם על משא ומתן להתקשרות בהסכם הפצה לפיו תוקנה ל-Ciel & Terre International בלעדיות עולמית להפצת המערכת שתפותח במסגרת שיתוף הפעולה לתקופה של 5 שנים תוך עמידה בהתחייבות רכישה בהיקף מינימלי של 2 GWp.


עודד רוזנברג, מנכ"ל אפולו פאוור, מסר: "אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם Ciel & Terre המובילה העולמית וחלוצת תחום המערכות הסולאריות הצפות על גבי המים. השילוב בין טכנולוגיית היריעה הסולארית הגמישה שפיתחה סולארפיינט, עם המומחיות שקיימת בחברת Ciel & Terre בתחום הסולאר הצף, צפוי לייעל את תהליך הקמת האתר הצף, להוזיל דרמטית את עלויות לוגיסטיקה ולהביא בסופו של דבר להתקנת אתרים סולארים צפים בהיקפים גדולים ברמה הגלובלית.


אנו ממשיכים לחבור לשותפים אסטרטגיים מובילים בתחומים בהם יש לנו יתרון טכנולוגי מובהק, בהם היריעה הסולארית נדרשת לעמוד בתזוזות ועל כן פחות מתאימים לפנלים סולארים סטנדרטיים. החדירה לשוק הסולאר הצף מתווסף להתקדמות בפעילותנו בשוק הרכב החשמלי ולעבודה המבוצעת לשם חדירה לשווקים נוספים התואמים את אסטרטגיית החברה.

בחודש שעבר אפולו פאוור הודיעה כי היא התקשרה עם נציגה רשמית של מעבדות החדשנות של קבוצת רנו-ניסאן-מיצובישי בהסכם, ללא תמורה, להתקנת היריעה הסולארית הגמישה שפיתחה על גג רכב חשמלי מסוג Renault ,ZOEלצורך בחינת היתכנות יישום היריעה ברכב חשמלי.

אודות אפולו פאוור
אפולו פאוור באמצעות חברת הבת סולארפיינט, הינה חברת מחקר ופיתוח המפתחת מוצרים ופתרונות טכנולוגיים בתחום האנרגיה הסולארית. המוצר העיקרי אותו מפתחת החברה הינו יריעות סולאריות גמישות, המיועדות לייצור על גבי מכונות גליל במהירות גבוהה ובעלות נמוכה, המיועדות להפוך כל משטח תחת פני השמש למשטח מייצר חשמל. למידע נוסף: http://apollo-power.com
https://www.ciel-et-terre.net/   טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il