ביקושי יתר לגאון אחזקות בשלב המוסדי של הנפקת האג"ח - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה


> > חדשות כלכלה

ביקושי יתר לגאון אחזקות בשלב המוסדי של הנפקת האג"ח


גיא רגב, מנכל קבוצת גאון
החברה זכתה לביקושים של כ-120 מיליון שקל בשלב המוסדי, פי 2.4 מסכום ההנפקה של 50 מיליון שהחברה ביקשה לגייס

השלב המוסדי ננעל בריבית שקלית של 5.6% - נמוך מהריבית המקסימאלית בשיעור של 6.9% שהציעה החברה למשקיעים

גיא רגב, מנכ"ל גאון אחזקות: "אנו מודים לציבור המשקיעים על ההיענות הגבוהה בהנפקה המוצלחת, ורואים בכך הבעת אמון רבה מצד שוק ההון בהנהלת החברה ובפעילותה העסקית. כספי ההנפקה ישמשו לפדיון מוקדם של איגרות החוב מסדרה ב' בסך של כ-27.6 מיליון שקל, וכן לפעילותה העסקית השוטפת.


לאחרונה דיווחה חברת הבת שלנו, קבוצת גאון, על חתימת הסכם מימון בהיקף של כ-220 מיליון שקל להקמת מפעל חדש בנאות חובב, מפעל שיאפשר בין היתר את הרחבת סל המוצרים של החברה בתחום צנרת המים והגז, ולהערכתנו יביא לחסכון ניכר בעלויות הייצור, מה שגם ישפיע באופן חיובי ומשמעותי על תוצאות החברה בשנים הקרובות".

חברת גאון אחזקות, שאחזקתה העיקרית הינה 68.3% ממניות קבוצת גאון, השלימה בהצלחה את השלב המוסדי של הנפקת סדרה ג' (סדרה חדשה). במסגרת השלב המוסדי זכתה החברה לביקושי יתר של כ-120 מיליון שקל, לעומת בקשתה לגייס 50 מיליון שקל. לאור ביקושי היתר הגבוהים שנרשמו, ננעל השלב המוסדי בריבית שקלית שנתית של 5.6% - נמוך מהריבית המקסימלית שהוצעה במכרז.

איגרות החוב בריבית שקלית קבועה במח"מ של כ-4.05 שנים כאשר מועד הפירעון הראשון יהיה בחודש דצמבר 2021 והאחרון הינו בחודש דצמבר 2025. אגרות החוב מגובות בשעבוד קבוע, יחיד וראשון על 28,490,218 מניות רגילות של קבוצת גאון, המהוות כ-62.4% מהונה של קבוצת גאון, אשר יכנס לתוקף עם פירעון סדרה ב' (החברה הודיעה על פדיון מוקדם מלא של אגרות חוב סדרה ב' המותנה בהשלמת הנפקת אגרות חוב סדרה ג').

את ההנפקה הובילו לאומי פרטנרס חתמים ועו"ד טלי מנשה ממשרד עורכי דין מיתר ליקוורניק גבע לשם טל.

גאון אחזקות נוסדה בשנת 1998, נשלטת בין היתר ע"י קרן ויולה גרות', ואחזקתה העיקרית הינה 68.3% ממניות קבוצת גאון (לשעבר צינורות המזה"ת). קבוצת גאון נוסדה ב-1951 ונחשבת לחברה המובילה בישראל בתחום תשתיות הזורמים (הולכה וניהול מים, שפכים דלק וגז). על לקוחות החברה נמנים גופים ממשלתיים, חברות ממשלתיות ותאגידי מים.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il