סנטינל וואן זכתה בניקוד הגבוה ביותר בדו"ח "קול הלקוח" של גרטנר ל-2021 לפלטפורמות הגנה על נקודות קצה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

נחתם התיקון להסכם הגז הטבעי של חברת החשמל עם שותפות תמר

מערכת טלנירי | 24/1, 13:44
בתום משא ומתן ממושך סוכמו ההבנות בין חברת החשמל עם שותפות תמר לגבי התיקון להסכם הגז הטבעי. התיקון להסכם משנה את תנאי ההסכם שנחתם בשנת 2012 באופן שמיטיב עם חברת החשמל, בדגש על מנגנון ההצמדה ומחיר הכמות לרכש.

מידרוג מותירה על כנו דירוג Aa3 להפניקס אחזקות ומשנה את האופק מיציב לחיובי ‎‎

מערכת טלנירי | 18/1, 08:55
דירוג הפניקס ביטוח משקף פרופיל עסקי חזק, המתאפיין בגודל משמעותי, בפיזור טוב יחסית של קווי עסקים ובמערך הפצה רחב התומכים ביכולת יצור הכנסותיה


> > חדשות כלכלה

סנטינל וואן זכתה בניקוד הגבוה ביותר בדו"ח "קול הלקוח" של גרטנר ל-2021 לפלטפורמות הגנה על נקודות קצה


תומר וינגרטן. צילום באדיבות סנטינל וואן
ההכרה מחדדת את האימוץ הגלובלי של פלטפורמת XDR אחודה בקרב ארגוני אנטרפרייז
חברת סנטינל וואן (NYSE: S), המפתחת פלטפורמה אוטונומית לאבטחת מידע, הודיעה כי קיבלה את הניקוד המצטבר הגבוה ביותר ב"קול הלקוח" של Gartner Peer Insights לפלטפורמות הגנה על נקודות קצה. על פי הדו"ח, 97% מהמבקרים מוכנים להמליץ על פלטפורמת ה-XDR האחודה של סנטינל וואן. בחברה רואים בכך עדות למחויבות שלה ולביצועים שהיא מספקת דרך פלטפורמה מבוססת בינה מלאכותית להגנה על ארגוני אנטרפרייז.

נכון להיום, בתחום פלטפורמות ההגנה על נקודות קצה של Gartner Peer Insights, סנטינל וואן זוכה בציון של 4.9 בסולם של 1 עד 5 על סמך 775 ביקורות. בדו"ח "קול הלקוח" באותו תחום, החברה קיבלה את הניקוד הגבוה ביותר - 4.8 - יחד עם שתי ספקיות נוספות, על סמך 238 ביקורות שניתנו נכון לאוגוסט 2021. מתוך 18 הספקיות שבדו"ח, סנטינל וואן הוכרה כבחירת הלקוח בקרב ארגוני האנטרפרייז הגדולים (מיליארד עד עשרה מיליארד דולר), האנטרפרייז מסדר גודל בינוני (50 מיליון עד מיליארד דולר), הסקטור הציבורי, הממשל וקטגוריות חינוך. היא אף הוכרה כבחירת הלקוח בצפון אמריקה, באירופה, המזה"ת ואפריקה (EMEA) ובאמריקה הלטינית. באסיה והפסיפיק היא הוכרה כבעלת ביצועים חזקים. הניקוד והתארים הללו ממחישים את האימוץ הגלובלי של פלטפורמת ה-XDR האחודה ואת שביעות הרצון של הלקוחות מביצועיה.

"הגנה פרואקטיבית על האנטרפרייז של ימינו מפני מתקפות כופר וסייבר מחייבת טכנולוגיה אוטונומית וחדשנות מתמדת", אומר דניאל ברנרד, סמנכ"ל השיווק של סנטינל וואן. "אנו מאמינים שהדירוג שהעניקו לנו לקוחותינו בדו"ח "קול הלקוח" לפלטפורמות הגנה על נקודות קצה מאששים את המחויבות שיש לנו להפוך את העולם למקום בטוח יותר. פלטפורמת ה-XDR האחודה שלנו ממנפת יכולות של בינה מלאכותית לאוטומציה של אבטחת מידע, מזעור סיכונים והעצמה של עסקים לצמיחה בטוחה".

עם ציונים מצוינים בביקורות של Gartner Peer גם על ה-EDR, EPR ו-MDR, סנטינל וואן ממשיכה להתקבל בשביעות רצון מקסימלית מצד מאגר הלקוחות הגלובלי שלה המורכב מארגוני אנטרפרייז מובילים. נוסף על הצלחותיה ב"קול הלקוח" בתחום פלטפורמות ההגנה על נקודות קצה, החברה דורגה כמובילה בריבוע הקסם של גרטנר באותו תחום, וכן זכתה בניקוד הגבוה ביותר בכל שלושת תרחישי השימוש שבדו"ח היכולות הקריטיות של גרטנר לפלטפורמות הגנה על נקודות קצה.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il