בית ההשקעות ילין לפידות מביע אמון בלהב אל.אר ובהנהלתה והפך לבעל עניין בחברה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירו


> > חדשות כלכלה

בית ההשקעות ילין לפידות מביע אמון בלהב אל.אר ובהנהלתה והפך לבעל עניין בחברה


ילין לפידות
לאחר השלמת גיוס הון מוצלח של 101 מיליון שקל: ילין לפידות השקיע כ-25 מיליון שקל באמצעות הקצאה פרטית חסומה אמש לפי מחיר מניה של 3.67 שקלים – הנחה של כ-3.4% על מחיר הסגירה של המניה. שווי השוק של להב אל.אר הינו מעל לכ-900 מיליון שקל לאחר ההשקעה
חברת להב אל.אר הודיעה הבוקר כי בית ההשקעות ילין לפידות השקיע כ-25 מיליון שקל בחברה באמצעות הקצאה פרטית. בית ההשקעות הפך לבעל עניין בחברה ומחזיק כעת במעל לכ-5.5% ממניות החברה. ההשקעה בוצעה לפי מחיר מניה של 3.67 שקלים, המהווה הנחה של כ-3.4% על מחיר המניה של החברה בסגירת המסחר אמש, כאשר ההנחה ניתנה בגין תקופת חסימה של המניות, על פי הכללים.

גיוס זה מתווסף לגיוס מוצלח של כ-101 מיליון שקל שביצעה החברה בשבוע שעבר, שבוצע באמצעות הנפקה פרטית והנפקת זכויות. במסגרת הגיוס השקיעו נושאי משרה ובעלי שליטה כ-82 מיליון שקל. יו"ר החברה, אבי לוי , השקיע במסגרת הגיוס כ-62 מיליון שקל, והיקף השקעתו בחברה מסתכם במעל לכ-200 מיליון שקל. שווי החברה נושק לכ-900 מיליון שקל לאחר השלמת ההנפקה.

בין נושאי המשרה שהשקיעו בגיוס ניתן למנות את חוה זמיר-טואף, מנכ"לית החברה, שלמה פדידה, סמנכ"ל הכספים, אלי להב ואיליק רוז'נסקי, דירקטורים בחברה ונפתלי שמשון, חגית להב ואמיר להב, בעלי עניין בחברה. אלי, חגית ואמיר להב, רכשו בהנפקת הזכויות מניות בהיקף של 11.5 מיליון שקל כאשר אלי להב אף רכש מניות בשוק בהיקף של 4.1 מיליון שקל והמשיך להביע אמון בחברה.

על רקע הנפקת הזכויות החברה פרסמה כי היא מנהלת שני משאים ומתנים לרכישת נכסים בגרמניה. הראשון, רכישת זכויות בפורטפוליו הכולל שישה נכסי נדל"ן מניב הממוקמים ברחבי גרמניה בתמורה ל-26.5 מיליון אירו. תקופת השכירות הממוצעת של הנכסים הכלולים בפורטפוליו היא 8.3 שנים. תשואת ה-CAP של העסקה צפויה לעמוד על כ- 7.46%. השני, רכישת 75% מנכס נדל"ן הממוקם בגרמניה, בתמורה לכ- 60 מיליון אירו. תקופת השכירות הממוצעת של הנכס היא 13.5 שנים. תשואת ה-CAP של העסקה צפויה לעמוד על כ-11.8%.

ב- 26 באוקטובר 2020, לאחר שהתקיימו התנאים המתלים לכך, הושלמה עסקה במסגרתה רכשו להב אל.אר ואורי מנצור מניות בשיעור כולל של 70% מהון המניות המונפק של "דלק" תמורת 525 מיליון ש"ח. בכוונת להב אל.אר, מנצור וקבוצת דלק לפעול באופן מיידי לפיצול חברת דלק ישראל לחברת נדל"ן ולחברת תפעול על פי תקנות מס הכנסה כך ששתי החברות יהיו אחיות ויוחזקו על ידי אותם בעלים.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il