נוכח האיום הביטחוני הייחודי שחל על העיר אשקלון - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירו


> > חדשות כלכלה

נוכח האיום הביטחוני הייחודי שחל על העיר אשקלון


השר עמיר פרץ צילום חיים צח
שר האוצר ושר הכלכלה חתמו על תיקון התוספת השנייה לחוק עידוד השקעות הון, כך שאזורי התעשייה המרחביים בעיר אשקלון שטרם נכללו בתוספת, יוגדרו כאזור פיתוח א'
שר האוצר ושר הכלכלה חתמו על תיקון התוספת השנייה לחוק עידוד השקעות הון, כך שאזורי התעשייה המרחביים בעיר אשקלון שטרם נכללו בתוספת, יוגדרו כאזור פיתוח א'

נוכח האיום הביטחוני הייחודי שחל על העיר אשקלון, ובהמשך להחלטת הממשלה מס' 658 בעניין תוכנית לחיזוק העיר אשקלון מיום 22.12.20, שר האוצר ושר הכלכלה חתמו על תיקון התוספת השנייה לחוק עידוד השקעות הון, שהועבר לאישור ועדת הכספים של הכנסת.

בהתאם לתיקון, מוצע לכלול בתוספת השנייה, בהוראת שעה לשנים 2021-2022, אזורי תעשייה מרחביים ברשות מקומית בנפת אשקלון שטרם נכללו בתוספת, ולהכניסם תחת ההגדרה של אזור פיתוח א'. צעד זה צפוי להביא להגברת השקעות באזורי התעשייה באשקלון באמצעות מתן הטבות כלכליות והגדלת האטרקטיביות למשקיעים, ובכך לעודד יצירת מקומות עבודה חדשים ומעבר של מפעלים לאזורי התעשייה בעיר.

בנוסף להכנסת אזור התעשייה המרחבי להגדרת אזור פיתוח א' כאמור, בימים האחרונים הושלמה ההעברה של 60 מיליון ש"ח לצורך פיתוח תשתיות עירוניות במסגרת הסכם הגג של אשקלון, אשר כלולות בו 18,000 יחידות דיור, וכבר שווקו בו אלפי יחידות. כמו כן, כ-8 מיליון ש"ח הועברו לטובת מיגון מסוף התחבורה רמז, וכעת מתבצעת עבודה שתאפשר גם העברת 50 מיליון ש"ח לטובת הקמת תחנה מרכזית חדשה בעיר.

שר האוצר, ישראל כ"ץ: "העיר אשקלון ספגה מכה קשה לאורך השנים האחרונות, וביתר שאת בימי הלחימה האחרונים, והמענה האמיתי לכל מי שמאיים על העורף הישראלי הוא דווקא בהמשך הפיתוח ובתנופת הבנייה, דברים שאשקלון הוכיחה היטב בשנה האחרונה בהיותה שיאנית בשיווק דירות למגורים. התקנות שיובאו לועדת הכספים של הכנסת יהיו בשורה גדולה עבור כלל תושבי העוטף, שכן יעודדו יצירת מקומות עבודה חדשים והשקעות, לצד חיזוק החוסן האזרחי והרחבת התשתיות בעיר, צעדים שיגדילו את הכנסות הרשות ויתורגמו להשקעה בתושבים. אני מודה לראש העיר תומר גלאם, על עבודתו הקשה ומנהיגותו האחראית שפועלת יום יום אל מול אתגרים יוצאי דופן, ומחזק את ידיהם של תושבי אשקלון בימים לא פשוטים אלה."


שר הכלכלה והתעשייה, עמיר פרץ: "הימים הקשים שעברו על העיר אשקלון, ממחישים את חשיבות ההחלטה שקיבלנו כבר לפני מספר חודשים להפוך את אשקלון לאזור פיתוח א' .

אזורי התעשייה של אשקלון כאזורי פיתוח א' יעניק לעסקים באזור הטבות מס ואפשרות להנות ממענקים והטבות של משרד הכלכלה והתעשייה כמו הקצאות קרקע ללא מכרז והנחות משמעותיות במס חברות, שיובילו לעידוד השקעות ,לצמיחה כלכלית ותעסוקה איכותית. אני רוצה להודות לראש העיר תומר גלאם ולתושבי העיר אשקלון שעומדים ללא מורא אל מול התקפות הטילים על בתיהם. כתושב שדרות, אני מחזק אתכם ובטוח שצה"ל יחזיר את השקט לאזור הדרום שיביא לשגשוג כלכלי."


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il