"אופק חיובי לעובדים ולחברה": הסכם קיבוצי חדש ב"'קימברלי קלארק" - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירו


> > חדשות כלכלה

"אופק חיובי לעובדים ולחברה": הסכם קיבוצי חדש ב"'קימברלי קלארק"


הסכם בקימברלי קלארק צילום: אגף הדוברות בהסתדרות
ההסכם המיטיב לעובדי תאגיד מוצרי הטואלטיקה באתר שבצריפין מגיע לקראת העברת חלק מאגף הלוגיסטיקה של החברה לצפון הארץ. פרט לתוספת שכר של 3.2% לכלל העובדים, יקבלו אלה שיפרשו רשת ביטחון הכוללת בין היתר פיצויים מוגדלים והסדר פרישה מוקדמת
ההסתדרות, ועד העובדים וההנהלה חתמו על הסכם קיבוצי בחברת "קימברלי קלארק" אגף לוגיסטיקה, אתר צריפין. ההסכם מגיע לאור העברה של חלק מהאגף הלוגיסטי של "קימברלי קלארק" לאתר חדש בצפון הארץ, ובשל הרצון להסדיר את תנאי העסקתם של העובדים אשר יישארו באתר צריפין.

במסגרת ההסכם יקבלו העובדים תוספת שכר של 3.2%, בונוס שנתי בהתאם לעמידה ביעדים, הגדלה של תקציב הרווחה ועוד. בנוסף, נקבעה רשת ביטחון מיטיבה לעובדים אשר יסיימו את העסקתם ולא יעברו לאתר החדש, הכוללת בין היתר: פיצויים מוגדלים על פי ותק, ליווי מקצועי לחיפוש עבודה ולהשתלבות במשק והסדר פרישה מוקדמת לפנסיה מגיל 62. לעובדים שיעברו לאתר החדש מוצע תקציב מעבר והסדר הסעות.

את ההסכם הוביל יו"ר הסתדרות עובדי התעשייה גבי אסרף יחד עם יו"ר מרחב שפלה בהסתדרות משה ארבלי, מ"מ יו"ר המרחב דני אוחיון ומנהל החטיבה הארצי באיגוד עובדי התעשייה יוגב עשור. יצוין כי הסתדרות עובדי התעשייה, יחד עם ועד העובדים והנהלת החברה, שוקדת בימים על הסכם לקליטת העובדים החדשים באתר שנבנה בצפון הארץ, וכן על הסכמים נוספים בחברה.

יו"ר איגוד עובדי התעשייה בהסתדרות גבי אסרף: "בתום משא ומתן הוגן וראוי אני שמח על ההסכם אשר מיטיב עם העובדים. פרט לשדרוג בתנאיהם, גם אלה שיפרשו יזכו לרשת ביטחון שתאפשר להם הסתגלות מחדש. הבטחנו וחיזקנו את עתידה של החברה שפותחת אתר חדש בישראל וצפויה לקלוט מאות עובדים נוספים".

יו"ר מרחב שפלה בהסתדרות משה ארבלי הוסיף: "אני מברך את כל הצדדים על ההסכם ועל ההישגים שבו, ואני מאמין שהוא נותן אופק חיובי הן לעובדים, הן לפורשים והן לחברה עצמה".

בגיבוש ההסכם לקחו חלק ועד העובדים בראשות יוסף מלסה, וליווה אותו עו"ד רענן שקדי מהמחלקה המשפטית באגף לאיגוד מקצועי בהסתדרות.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il