ביג ממשיכה להתרחב בסרביה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירו


> חדשות שוק ההון

ביג ממשיכה להתרחב בסרביה


ביג
רוכשת קניון, מרכז מסחרי פתוח וזכויות לבנייה בהיקף כספי כולל של כ – 60.8 מיליון יורו
ביג מרכזי קניות מדווחת הבוקר כי חברת הבת שבעלותה CEE-BIG B.V חתמה על הסכם לרכישת קניון, מרכז מסחרי פתוח וזכויות בניה בסרביה בהיקף כספי כולל של כ – 60.8 מילין יורו. העסקה בוצעה באמצעות רכישה של 100% מהון המניות של שתי חברות מטרה סרביות אשר כל אחת מהן מחזיקה במרכז מסחרי מניב וזכויות בנייה נוספות.

במסגרת זו רוכשת חברת הבת, קניון בעיר קראגויבאץ' בשטח להשכרה (GLA) של כ- 22,720 מ"ר בשיעור תפוסה של כ- 96%, אשר מניב NOI של כ- 4.1 מיליון יורו בשנה; בנוסף, לחברת המטרה הרלוונטית יש בעלות בקרקע צמודה עם זכויות לבנייה של כ- 6,500 מ"ר נוספים. וכן, מרכז קניות פתוח (פאוואר סנטר) בעיר קרושבאץ' בשטח להשכרה (GLA) של כ- 8,700 מ"ר בשיעור תפוסה של כ- 100%, אשר מניב NOI של כ- 1.1 מיליון יורו בשנה; בנוסף, לחברת המטרה הרלוונטית יש בעלות בקרקע צמודה עם זכויות לבנייה של כ- 1,800 מ"ר נוספים.

חי גאליס, מנכ"ל ביג מציין כי אנו רואים בסרביה מנוע צמיחה משמעותי ובהתאם לאסטרטגיית החברה שוקדים כל העת על איתור הזדמנויות להרחבת והשבחת הפרוטפוליו. הרכישות החדשות, אשר מגדילות את אחזקותינו, ייצרו תשואה אטרקטיבית להשקעה וצמיחה בפעילות החברה בפרמטרים התפעוליים. עוד מציין גאליס, כי סרביה נמצאת בימים אלו במגמת התאוששות מהירה מהקורונה, הפחתה של מגבלות הקורונה כמעט לחלוטין ואחוז מתחסנים גבוה, אשר להם השפעה חיובית על תחומי המסחר והכלכלה.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il