ישראמקו נגב 2 – מינוי רון מאור למנכ"ל השותפות - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירו


> חדשות שוק ההון

ישראמקו נגב 2 – מינוי רון מאור למנכ"ל השותפות


ישראמקו נגב 2
אושר מינויו של מר רון מאור למנכ"ל השותפות במשרה מלאה
ישראמקו נגב 2, שותפות מוגבלת דיווחה כי דירקטוריון השותף הכללי בשותפות אישר את מינויו של מר רון מאור למנכ"ל השותפות במשרה מלאה . המינוי יכנס לתוקף ביום 30 במרץ ובכפוף לאישור תנאי כהונתו ע"י האסיפה הכללית של בעלי יחידות ההשתתפות.

מאור (56) מביא עימו ניסיון נרחב וידע שצבר בעשור האחרון בתעשיית הנפט והגז הן בישראל והן ובארה"ב. משנת 2010 מאור מכהן כמנכ"ל וסגן יו"ר דירקטוריון שותפות הגז והנפט מודיעין אנרגיה. במסגרת תפקידו יזם, הקים וניהל פרויקטים מורכבים להפקת גז ונפט בישראל וארה"ב וניהל בין היתר את תחומי הפיתוח העיסקי, פיננסים, ,לוגיסטיקה, רגולציה ועוד.

לפני כהונתו בשותפות מודיעין אנרגיה כיהן כסמנכ"ל אסטרטגיה ופיתוח עסקי בקבוצת אפריקה ישראל השקעות ובמסגרת תפקיד זה היה אחראי, בין היתר, לפיתוח עסקי בארץ ובחו"ל במגוון תחומים לרבות הנדל"ן והאנרגיה וניהול תחום קשרי המשקיעים של הקבוצה בארץ ובחו"ל.

בעברו כיהן במספר תפקידי ניהול בכירים ובהם מנכ"ל ישאל אמלט השקעות ומנהל פיתוח עסקי בענקית התוכנה אמדוקס.

למאור תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת ת"א ו-MBA מ-Insead.

חיים צוף, יו"ר דירקטוריון ישראמקו, מסר: "אנו מקדמים בברכה את רון מאור ושמחים על הצטרפותו להובלתה של ישראמקו. רון הוא מנהל מוערך בתעשייה, הניסיון הנרחב שלו בתעשיית הנפט והגז בישראל ובארה"ב והיכרותו עם ישראמקו בתפקידו הקודם במסגרת פיתוח משותף של נכסי גז ונפט שונים, לרבות שמשון, מהווים נכס חשוב לישראמקו. אני מאמין כי רון ימשיך לתרום מניסיונו הרב לפיתוח העיסקי של השותפות גם בתקופה זו, בה טמונים אתגרים בשוק הגז בישראל לצד הזדמנויות להרחבת ייצוא הגז לשווקים אזוריים."

רון מאור, מנכ"ל ישראמקו הנכנס מסר: "אני שמח על ההזדמנות להוביל את אחד הגופים הגדולים והמוערכים בתעשיית הגז בישראל ולתרום מניסיוני להמשך שימור מעמדו המוביל ולפיתוח פעילותו גם לכיוונים חדשים."

אודות ישראמקו נגב 2
ישראמקו נגב 2 הינה שותפות מוגבלת הפועלת בתחום חיפוש, פיתוח והפקה של נפט, גז טבעי וקונדנסט במים הכלכליים של ישראל. השותפות מוכרת גז וקונדנסט ממאגר תמר ללקוחות שונים, ביניהם: חברת החשמל, יצרני חשמל פרטיים, חברות חלוקה ולקוחות תעשייה אחרים, כשחלק ניכר מהכנסותיה נובעות מאספקת גז לחברת החשמל. הנכס העיקרי של השותפות הינו החזקותיה (28.75%) במאגר תמר. הכנסות השותפות מאספקת גז טבעי מושפעות מהיקף הצריכה של גז טבעי על ידי יצרני החשמל ובעיקרם חברת החשמל, אשר משתנה בתקופות השונות של השנה בין היתר בהתאם לשינוים עונתיים בביקוש לחשמל ומהיקף הפעלת תחנות הכוח הפחמיות של חברת
החשמל. יחידות ההשתתפות של השותפות ואגרות החוב שלה רשומות למסחר בבורסה לניירות ערך בתל אביב וכלולות במדד ת"א 125.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il