קת המיזוג של פנאקסיה ישראל והרודיום הציבורית מגיעה לקו הסיום - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירו


> > מחשבים וטכנולוגיה

קת המיזוג של פנאקסיה ישראל והרודיום הציבורית מגיעה לקו הסיום


דר דדי סגל מנכל פנאקסיה-צילום חן גלילי
פנאקסיה משלימה בהצלחה גיוס של 17.5 מיליון ש״ח במחיר הגבוה בכ-10% ממחיר הסגירה האחרון של המניה; בכך מבטיחה פנאקסיה את השלמת המיזוג עם הרודיום

במסגרת הצעת המדף גויסו 11.5 מיליון ש"ח, וכן 6 מיליון ש"ח נוספים  אשר גיוסם הובטח, ויושלם בשבוע הקרוב


סך המזומן בקופת החברה הממוזגת צפוי להסתכם בכ-35 מיליון ש"ח


ד"ר דדי סגל, מנכ"ל פנאקסיה: "אנו שמחים על השלמתה המוצלחת של הצעת המדף, ועל ההתקדמות המבטיחה את השלמת המיזוג. הפיכת הפעילות שלנו לציבורית מאפשרת לנו לשתף את המשקיעים שלנו בהצלחת החברה בעתיד הקרוב ובטווח הרחוק כאחד, ותביא לכך שפנאקסיה תוכל לשכפל את הדומיננטיות הקיימת שלה בשוק הישראלי גם לשוק האירופאי והגלובלי"


חברת הפארמה פנאקסיה תעשיות פרמצבטיות ישראל, יצרנית ומפיצת תרופות הקנאביס הרפואי הגדולה בישראל, הודיעה היום על השלמת גיוס של 11.5 מיליון ש״ח בהצעת מדף לגיוס הון במסגרת השלמת הסכם המיזוג עם "הרודיום השקעות" הציבורית. כמו כן, משקיע נוסף הודיע על כוונתו להשתתף בגיוס בהיקף של 6 מיליון ש''ח, במחיר של לפחות 4 ש''ח למניה.


בהתאם לכך, החברה תפעל לביצוע גיוס הון במסגרת הצעת מדף נוספת, כאשר סכום ההשקעה יהווה חלק מהגיוס הנוסף. החברה יוצאת בהצעות מדף לגיוס בסך של לפחות כ-17.5 מיליון ש"ח אשר יושלם בשבוע הקרוב (6 מיליון ש"ח שגיוסם הובטח כאמור, בנוסף ל-11.5 מיליון ש"ח אשר גויסו במסגרת הצעת המדף), במחיר של 4 ש״ח למניה, המשקף פרמיה של 9.8% על מחיר הסגירה האחרון של המניה (3.64 ש״ח). עם השלמת הגיוס המוצלח הבטיחה פנאקסיה את השלמת עסקת המיזוג עם הרודיום. בסבב ההשקעה השתתפו קרן השקעות קנדית, קבוצת משקיעים זרים וקבוצת משקיעים ישראלים.

סך המזומנים ושווי המזומנים שבקופת החברה הממוזגת, כולל הצעת המדף והמרת כספי השקעה נוספת למניות פנאקסיה ישראל הממוזגת, צפויים להסתכם בכ-35 מיליון ש"ח.


ד"ר דדי סגל, מנכ"ל פנאקסיה, מסר היום: "אנו שמחים על השלמתה המוצלחת של הצעת המדף, המבטיחה את השלמת המיזוג. פנאקסיה הינה יצרנית תקופות הקנאביס הגדולה בישראל, המתקדמת בישראל, וכעת עם השלמת הגיוס, בעלת האמצעים לשכפל את הדומיננטיות שלנו בישראל לשוק האירופאי.


הפיכת הפעילות שלנו לציבורית מאפשרת לנו לשתף את המשקיעים שלנו בהצלחת החברה בעתיד הקרוב ובטווח הרחוק כאחד. הפיכתנו לחברה ציבורית תאפשר לפנאקסיה להיות ערוכה רגולטורית, קלינית ותפעולית לייצוא, מיד עם קבלת היתר. הדגש המסיבי בפעילותנו בימים אלה מופנה להכנת החברה לקראת ייצוא ושיווק מוצרים באירופה, וזאת לטובת החולים במדינות רבות מחוץ לישראל. אנו פועלים מתוך הנחת עבודה כי רפורמת היצוא תאושר עד סוף שנת 2019, ונערכים למוכנות מלאה לייצוא עד לרבעון הראשון של 2020, בכפוף לקבלת היתר ייצוא. כך, בתחילת השנה הבאה נהיה ערוכים לספק לחולים במספר מדינות באירופה, את אותם המוצרים שאנו מספקים היום בישראל, מתוך כוונה לשכפל גם שם את ההצלחה של פנאקסיה."

אודות פנאקסיה ישראל
פנאקסיה ישראל היא יצרנית ומפעילת שרות הפצה-עד-הבית של תרופות הקנאביס הגדולה ביותר בישראל כיום, והראשונה אשר קיבלה אישור לייצור תרופות מבוססות קנאביס רפואי (תקן GMP-IMC ) ומחזיקה באישור למתן שירותי ייצור והפצה של מוצרי קנאביס רפואי בישראל.


פנאקסיה ישראל היא חלק מקבוצת הפארמה של משפחת סגל, הפועלת זה למעלה מארבעה עשורים, מייצרת למעלה מ 600 מוצרים פרמצבטיים שונים, ומשווקת אותם בלמעלה מ 40 מדינות. פנאקסיה הוקמה על ידי ד"ר דדי סגל, ד"ר ערן גולדברג ועו״ד אסי רוטברט, ומהווה את חטיבת הקנאביס של הקבוצה. בנוסף מייצרת החטיבה האחות בצפון אמריקה למעלה מ-60 מוצרים תרופתיים מבוססי קנאביס רפואי, בהן טבליות תת-לשוניות, לכסניות, שמנים, משאפים ועוד, המיועדים לטיפול במחלות כגון הפרעת דחק פוסט טראומטית, סרטן, כאב כרוני, אפילפסיה, אנורקסיה, טיפול בכוויות ומחלות רבות נוספות. בפנאקסיה מועסקים כ-100 עובדים וכל הניסויים הקליניים מנוהלים על ידי החברה.


קבוצת הפארמה של משפחת סגל כוללת גם את החטיבות לומינרה, המייצרת זריקות למילוי קמטים, ו-TREE OF LIFE, המייצרת תרופות ללא מרשם.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il