תמר פטרוליום מתכוונת למנות את איתן מאיר ליו"ר החברה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
> > מחשבים וטכנולוגיה

תמר פטרוליום מתכוונת למנות את איתן מאיר ליו"ר החברה


איתן מאיר
מאיר כיהן כמנכ"ל דליה אנרגיות כוח במשך 11 שנים וכמנכ"ל עיריית ירושלים * למאיר ידע וניסיון רב בתעשיית האנרגיה

חברת תמר פטרוליום (בורסת ת"א: תמרפ), המחזיקה ב-16.75% מהזכויות בחזקת תמר ובחזקת דלית, מדווחת על מינויו של איתן מאיר, מנכ"ל דליה אנרגיות כוח לשעבר, לתפקיד דירקטור בחברה, וכן לתפקיד יו"ר דירקטוריון החברה החל מ- 1 בינואר 2020, בכפוף לאישור אסיפת בעלי המניות הקרובה, זאת לאחר תקופת חפיפה עם היו"ר המכהן.


למאיר ניסיון רב בתכנון, הקמה וניהול פרויקטים ותהליכים מורכבים בצה"ל, במגזר הציבורי ובמגזר הפרטי. בתפקידו האחרון כיהן מאיר כמנכ"ל דליה אנרגיות כוח בע"מ במשך 11 שנים. במסגרת תפקיד זה היה אמון מאיר על ניהול, הקמה ותפעול של תחנת הכוח הפרטית הגדולה בישראל לייצור חשמל בהיקף של 900 MV, כחלק מהליך הרחבת משק החשמל בישראל. מכוח תפקידו קיים מאיר עבודה שוטפת ורציפה מול גורמי ממשל ורגולציה וכן הוביל את פעילותה המסחרית של דליה, ובכלל זה ניהול מו"מ עם גורמים מסחריים בארץ ומחוצה לה, חתימת הסכמים וניהול ובקרה שוטפים.


קודם לכך, כיהן מאיר כמנכ"ל עיריית ירושלים. במסגרת תפקיד זה הוביל מאיר פרויקטים בהיקפים נרחבים בעיר ובראשם ניהול מערך הקמת הרכבת הקלה בעיר וניהל כ-7,000 עובדים. מאיר הוביל תוכנית הבראה בעירייה שמטרתה התייעלות תוך הקטנת מצבת העובדים בעירייה ויצירת איזון תקציבי.


למאיר ניסיון עשיר של 23 שנים בתפקידים בעלי אופי צבאי ופיקודי. בין היתר כיהן מאיר כקצין חינוך פיקודי במפקדת חילות שדה וכעוזר קצין חינוך לארגון ולכוח אדם. בתפקידו האחרון בצה"ל כיהן מאיר כראש מחלקת חינוך והכנה לשירות במפקדת קצין חינוך וגדנ"ע, והיה אחראי על עיצוב מדיניות ההסברה בצה"ל והכשרת מפקדים בתחום המנהיגות.


איתן מאיר בעל תואר MA במדעי המדינה במסגרת המכללה לביטחון לאומי של צה"ל, ותואר BA בהיסטוריה של המזרח התיכון, שניהם מאוניברסיטת חיפה.


רן אפרתי, יו"ר תמר פטרוליום, מסר: "אני מברך את איתן מאיר על הצטרפותו לדירקטוריון החברה ואני בטוח כי לכשימונה ליו"ר החברה הידע והניסיון העשיר שלו בתחום האנרגיה והתשתיות יתרמו רבות להמשך פיתוח מאגר תמר, לניצול מרבי של מקורות האנרגיה ולביסוס יתרונה התחרותי והעסקי של תמר פטרוליום לטובת בעלי המניות והציבור".


אודות תמר פטרוליום:
תמר פטרוליום עוסקת במכירה של גז טבעי המופק ממאגר תמר ללקוחות שונים, ובעיקר לחברת חשמל לישראל, ללקוחות תעשייתיים, ליצרני חשמל פרטיים וכן לחברות שיווק של גז טבעי. החברה עוסקת במכירה של קונדנסט המופק מפרויקט תמר לפז זיקוק אשדוד ובקידום הרחבת מערך ההפקה של פרויקט תמר. החברה השלימה ביולי 2017 את רכישת 9.25% מהזכויות במאגרים תמר ודלית מדלק קידוחים. במרץ 2018 רכשה החברה 7.5% נוספים מהזכויות במאגרים תמר ודלית מידי נובל אנרג'י ומחזיקה כיום ב-16.75% מהזכויות בחזקות תמר ודלית.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il