אלסטיק ו ECS יספקו פתרון CDM משותף למשרד לבטחון פנים האמריקאי - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה


> > מחשבים וטכנולוגיה

אלסטיק ו ECS יספקו פתרון CDM משותף למשרד לבטחון פנים האמריקאי


אלסטיק
"ֿECS היא שותפה אסטרטגית משמעותית של חברת אלסטיק ואנו משתפים פעולה בפרויקטים רבים במגזר הציבורי" אמר ג'ורג' יאנג, סגן נשיא באלסטיק למגזר הציבורי בארה"ב

ECS, חברה מהמובילות בתחומה ליישום פתרונות טכנולוגיים מתקדמים, מדעיים והנדסיים, משתפת פעולה עם חברת החיפוש אלסטיק (NYSE: ESTC), החברה שמאחורי Elasticsearch ו Elastic Stack. במסגרת שיתוף הפעולה החברות יספקו למשרד לביטחון פנים (DHS) ולסוכנות אבטחת סייבר ותשתיות (CISA) של ארה״ב פתרון דשבורד אינטגרטיבי המאפשר ניטור רציף והתמודדות עם איומי סייבר ופרצות בסביבות המחשוב של גופים אלה.


זהו מימוש חדש של פתרון זה, שנועד להרחיב ולשפר את הפתרון הנוכחי כחלק ממערכת הזיהוי וההתמודדות (CDM - Continuous Diagnostics and Mitigation) עם איומי סייבר, המספקת תמונת איומי סייבר מערכתית לסוכנויות פדרליות אזרחיות ומדווחת למשרד לבטחון פנים של ארה״ב על רמת החשיפת לאיומי סייבר בסוכנויות הממשלתיות וברמה הפדרלית.

מערכת CDM פורסת כלים בכל סוכנות אזרחית על מנת לחזק את מערך הסייבר שלה על ידי קליטה, עיבוד ו-ויזואליזציה של נתוני סייבר המספקים תובנות לגבי ניהול נכסים, ניהול זהות וגישה, אבטחת רשתות וניהול אבטחת המידע. הדשבורד של CDM קולט, מעבד ומציג מידע מהכלים של CDM ברמת כל סוכנות וברמה הפדרלית. מוצרי אלסטיק מתפקדים כמאגר הנתונים עליו מבוסס הדשבורד תוך שימוש בתכונות אבטחת המידע של אלסטיק ברמת המסמך הבודד. אלסטיק עוזרת להפחית את הזמן הנדרש לקבלת תובנות מהמידע משבועות לשניות.

"הנפח והמהירות ההולכים וגדלים של מתקפות הסייבר נגד רשתות אינטרנט ממשלתיות מהווים אתגר מתמשך לסוכנויות הפדרליות" אמר ג'ורג' וילסון, נשיא ECS. "יש לי בטחון רב בפתרונות הסייבר סקיוריטי המתקדמים שלנו והחדשנות והאמינות של השותפה הטכנולוגית שלנו, אלסטיק, לבניית הדור הבא של פתרונות ניתוח מידע בתחום הסייבר עבור ממשל הפדרלי של ארה״ב".

ECS, אשר מנהלת כיום את הדשבורד של ה CDM, חוברת לאלסטיק על מנת לייעל את איסוף המידע, עיבודו, העשרתו, הערכת הסיכונים על פיו וה-ויזואליזציה שלו. Elastic Stack תעשיר ובמקרים מסוימים אף תחליף מספר רכיבי קוד סגור ישנים יותר על מנת לעקוב ולדווח באופן מדוייק ויעיל יותר על מדדים קריטיים עבור סוכנויות פדרליות וסוכנויות משנה. הטכנולוגיה של אלסטיק מפשטת את הארכיטקטורה הטכנית העומדת בבסיס הפתרון ותאפשר לדשבורד CDM החדש לעמוד בנפח הנתונים המסיבי כתוצאה מתכנית המעקב של DHS אחר כל הפעילות ברשתות שלה.

"ֿECS היא שותפה אסטרטגית משמעותית של חברת אלסטיק ואנו משתפים פעולה בפרויקטים רבים במגזר הציבורי" אמר ג'ורג' יאנג, סגן נשיא באלסטיק למגזר הציבורי בארה"ב. "אנו שמחים להמשיך להרחיב את שיתוף הפעולה שלנו עם ECS ולתמוך בהגנת הסייבר הלאומית של ארה״ב באמצעות CDM Dashboard II".

תכנית CDM מספקת למשרד לבטחון פנים ולסוכנויות הפדרליות יכולות וכלים לאתר סיכוני סייבר סקיוריטי, לזהות ולתעדף איומים על פי השפעתם ולהתמודד עם האיומים המשמעותיים יותר תחילה. הגרסה החדשה של CDM Dashboard מהווה את תחילתו של תהליך שדרוג טכנולוגי בסוכנויות ראשיות ומשניות ומימוש פתרון אינטגרטיבי יעיל יותר.

אודות ECS
ECS, שהינה חלק מחברת ASGN, מספקת פתרונות חדשניים בתחומי הענן, סייבר סקיוריטי, אינטליגנציה מלאכותית, למידת מכונה, ויישום של פתרונות מדעיים והנדסיים. החברה פותרת אתגרים קריטיים ומורכבים עבור לקוחותיה ברחבי המגזר הציבורי בארה"ב, ובתחומי הבטחון, המודיעין והסקטור הפרטי. ל- ECS שיתופי פעולה עם ספקיות ענן, אבטחת סייבר, ו- AI / ML והיא מחזיקה בהסמכות מיוחדות בטכנולוגיות שלהם. משרדיה הראשיים נמצאים בפיירפקס, וירג'יניה, והיא מעסיקה למעלה מ- 2,700 עובדים ברחבי ארצות הברית. למידע נוסף, בקרו באתר ECStech.com.

אודות אלסטיק:
חברת החיפוש אלסטיק (NYSE: ESTC) המייצרת מוצרי התוכנה מבוססי קוד פתוח, הפכה להיות שם נרדף לחיפוש של כל דבר מחוץ לרשת האינטרנט הציבורית - חיפוש נסיעה באובר, חיפוש מאצ' בטינדר, חיפוש איומי סייבר בזמן אמת או חיפוש קבצי לוג של הגישושית על מאדים.

החברה נוסדה ב 2012 על ידי שי בנון, מנכ"ל החברה כיום, אורי בונס, סטיבן שורמן וסיימון וילנאואר. באוקטובר 2018 החברה יצאה להנפקה בבורסת ניו יורק וכמעט והכפילה את שוויה ביום הראשון למסחר.

נכון להיום לתוכנת הקוד הפתוח של אלסטיק יש למעלה מ 350 מיליון הורדות וקהילת אלסטיק מונה מעל 100 אלף חברים. קהילת המפתחים בישראל Tel Aviv Elasticseach meetup group אשר הוקמה זמן קצר לאחר שהחברה נוסדה, הינה אחת מהקהילות הפעילות של Elasticseach עם למעלה מ- 2500 חברים.

אלסטיק המפתחת של Elastic Stack הכולל את מוצרי התוכנה מבוססי קוד פתוח – Elasticsearch, Kibana, Beats, Logstash המספקים לחברות תוכנה כשירות SaaS או בניהול עצמי, של מידע בזמן אמת, באמצעות חיפוש, רישום, אבטחה, ניתוח נתונים ועוד.

לחברה, הרשומה בהולנד, 1200 עובדים ב- 35 מדינות בכל העולם, עם משרדים ראשיים בהולנד ובמאונטיין וויו. ומשרדים נוספים בפריז, לונדון, טוקיו, סינגפור, ניו יורק, שיקאגו ועוד. החברה מעסיקה כ- 10 עובדים בישראל, מהצפון ועד הדרום, והיא נמצאת בתהליך פתיחת חברה בישראל וגיוס עובדים נוספים.

לסרטון של החברה - https://youtu.be/yJarWSLRM24
לאתר החברה - https://www.elastic.co/טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il