TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

הבורסה לניירות ערך מדווחת על התוצאות הכספיות לרבעון הרביעי ולשנת 2021

מערכת טלנירי | 22/3, 09:42
הבורסה מסכמת שנת שיא בכל הפרמטרים עם גידול של 23% ברווח הנקי . הבורסה תחלק דיבידנד העומד על כ- 50% מהרווח, בסך של כ- 22.7 מיליון ש"ח. תבצע רכישה עצמית של עד כ- 100 מיליון₪

אינרום מסכמת את שנת 2021 עם הכנסות של מעל מיליארד ש"ח

מערכת טלנירי | 21/3, 09:41
וצמיחה של כ-10% לעומת השנה המקבילה


> > מחשבים וטכנולוגיה

פרטנר הקימה אתר סלולרי חדש בירושלים לטובת תושבי האזור


צילום: יח"צ
האתר הסלולרי, שתומך גם בטכנולוגיית דור 5, הוקם לראשונה זה עשור בשיתוף פעולה בין עיריית ירושלים ל-PHI, חברת תשתיות הסלולר המשותפת לפרטנר והוט מובייל
קבוצת התקשורת פרטנר השיקה היום במעמד שר התקשורת יועז הנדל ובמעמד ראש עיריית ירושלים משה ליאון, אתר סלולרי חדש, בשיתוף פעולה ייחודי עם העירייה למען שיפור איכות הקליטה ברמת שלמה, שועפאט ורמת אשכול.
באירוע נכחו סמנכ"ל הנדסה בפרטנר יגאל גלעדי, סמנכ"ל רגולציה בפרטנר שניר ניב ומנכ״ל הוט מובייל אילן ברוק.

האתר הסלולרי, שתומך גם בטכנולוגיית דור 5, הוקם לראשונה זה עשור בשיתוף פעולה בין עיריית ירושלים ל-PHI, חברת תשתיות הסלולר המשותפת לפרטנר והוט מובייל, עבור תושבי האזור, המזוהים עם האוכלוסייה החרדית והערבית. מדובר בשיפור דרמטי של הקליטה הסלולרית, מוצר בסיסי הנדרש לקיום אורח חיים רציף. האתר החדש יאפשר שיפור באיכות השיחות ובמהירות הגלישה.

לפרטנר פריסת דור 5 הרחבה ביותר בישראל כיום, ובכוונתה להאיץ את הקמת התשתיות הסלולריות בשנה הקרובה. האתר צפוי לארח גם את החברות המתחרות לטובת כלל תושבי האזור.

שר התקשורת, יועז הנדל: "אחרי תקופה ארוכה שבה לא הוקמו אנטנות בירושלים, אנחנו בתהליך החזרת הקליטה.
המשימה המרכזית שלי בשנת 2022 היא החזרת הקליטה והכיסוי לכלל חלקי ישראל.
95% קליטה גיאוגרפית ו99% דמוגרפית.
זה תהליך שילווה בפיקוח צמוד על החברות, תמריצים ועיצומים.
בזכות זיהוי הצורך והדחיפה של ראש העיר לצד עבודת אנשי משרד התקשורת, ישראל חוזרת לקלוט״

סמנכ"ל הנדסה בפרטנר יגאל גלעדי: "קבוצת פרטנר רואה חשיבות עליונה במתן קליטה סלולרית רציפה ואיכותית לכלל האוכלוסייה בישראל ופועלת לשם כך מול העיריות והמועצות המוניציפליות ברחבי הארץ. קבוצת פרטנר תמשיך להוביל את מהפכת דור 5 שכבר היום מאפשרת חווית שירות מתקדמת במאות אתרי שידור ברחבי הארץ, טכנולוגיה שלא רק תשפר את חווית השירות, אלא תאפשר טרנספורמציה דיגיטלית מלאה דרך יישומים שעד היום לא אפשריים ברשתות סלולריות."

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "זוהי התחלתה של מהפכה תקשורתית בירושלים. לאחר שנים רבות בהן לא הוקמו אנטנות סלולריות וזאת למרות העלייה במשתמשי הסלולר, יצאנו במהלך משותף לשיפור הקליטה בעיר, באמצעות אנטנות סלולריות ומתקני גישה. מדובר במהלך הדרגתי וההקלה תורגש בחודשים הקרובים באזורים שונים בעיר, ותמשיך עד לכיסוי המקסימלי האפשרי של העיר. אנו ממשיכים לעבוד ללא הרף לטובת תושבי העיר בנושא."

אילן ברוק, מנכ"ל HOT mobile: "HOT mobile שמה לה למטרה להוביל את מהפכת ה-5G בשוק הסלולר ולפרוש מעל ל-70% מהמדינה בשלוש השנים הקרובות. אנו משקיעים עשרות מיליוני שקלים על מנת לאפשר לכל תושבי מדינת ישראל ליהנות מרשת דור 5 ואנו צפויים לפרוס אלפי אתרים ברחבי הארץ בשנים הקרובות. אנחנו מודים לעיריית ירושלים ולשר התקשורת על כך שאפשרו לנו להקים אחרי שנים רבות אתר חדש בירושלים ובטוחים שזה ישפר משמעותית את חווית הסלולאר ללקוחות הוט מובייל בירושלים״.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il