TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

הבורסה לניירות ערך מדווחת על התוצאות הכספיות לרבעון הרביעי ולשנת 2021

מערכת טלנירי | 22/3, 09:42
הבורסה מסכמת שנת שיא בכל הפרמטרים עם גידול של 23% ברווח הנקי . הבורסה תחלק דיבידנד העומד על כ- 50% מהרווח, בסך של כ- 22.7 מיליון ש"ח. תבצע רכישה עצמית של עד כ- 100 מיליון₪

אינרום מסכמת את שנת 2021 עם הכנסות של מעל מיליארד ש"ח

מערכת טלנירי | 21/3, 09:41
וצמיחה של כ-10% לעומת השנה המקבילה


> > מחשבים וטכנולוגיה

OKX עוקפת את הבורסות הקריפטוגרפיות העולמיות ומתמקמת כשנייה בגודלה


OKX
ממתגת עצמה מחדש כספקית שירותים חוצי פלטפורמות
המותג החדש OKX מחליף את OKEx, והוא מדגיש את חבילת מוצרי ההשקעות בקריפטוגרפיה, NFT ו-DeFi החזקה של הפלטפורמה

ויקטוריה, 18 בינואר 2022, (GLOBE NEWSWIRE):

OKX, שהפכה לאחרונה לבורסת המטבעות הקריפטוגרפים השנייה בגודלה בעולם לפי נפח מסחר בספוט, הכריזה היום על מיתוג מחדש של כלל החברה שמטרתו לשקף את הדינמיות והאימוץ המואץ של מטבעות קריפטוגרפים. OKX, שנוסדה ב-2017 כשירות למסחר במטבעות קריפטוגרפים, צברה מאז למעלה מ-20 מיליון משתמשים והרחיבה את חבילת מוצרי ההשקעה בנכסים דיגיטליים שלה כך שתכלול את OKX Earn, כלי שמאפשר להרוויח הכנסות קריפטוגרפיות פסיביות; שוק NFT ומרכז לגילוי יישומים מבוזרים; ולאחרונה, את MetaX, המצב המבוזר החדש של OKX המציע לוח מחוונים חוצה תחומים וארנק Web 3.0 עצמי לאחסון נכסים דיגיטליים, כולל NFT.
שינוי זה, כפי שהודגש על ידי החלפת שם החברה מ-OKEx ל-OKX, משקף את המספר ההולך וגדל של הזדמנויות ליצירת עושר שמציעה הפלטפורמה מעבר לבורסה בה משקיעים משתמשים כדי לסחור במאות נכסים דיגיטליים בשוקי הספוט, המרווחים והנגזרות.
כחלק מהמהלך, OKX הכריזה על משימתה "להסיר מחסומים ליצירת עושר על ידי מתן גישה לכל מה שמחכה לנו בעתיד המבוזר שלנו". משימה זו מדגישה את ההתפתחות המתמשכת של הפלטפורמה אל עבר ביזור, וזה כולל מתן אפשרות למשקיעים להחזיק בעצמם בנכסים הדיגיטליים שלהם. להבדיל מבורסות קריפטוגרפיות מרכזיות אחרות, OKX מחויבת להפחית בהדרגה את רמת המעורבות של החברה בפעילות המשתמשים, כשהמטרה הסופית היא לבטל לחלוטין את התיווך.
"OKX משתנה אל מעבר למודל החליפין הריכוזי הסטנדרטי כדי להעניק ללקוחותינו חווית מטבעות קריפטוגרפים מקצה לקצה", אמר ג'יי האו, מנכ"ל OKX. "והכי חשוב הוא שאנחנו עושים זאת תוך שמירה על עקרונות הליבה של המטבעות הקריפטוגרפים - ביזור ואוטונומיה. המטרה שלנו היא לתת ללקוחות את הכלים הדרושים להם כדי להרוויח, להעביר, ולבזבז את הונם בקלות ובבטחה, כראות עיניהם, ללא תיווך שלנו. הורדנו את ה-E מהשם שלנו כי אנחנו הרבה יותר מבורסה, בדיוק כמו שנכס קריפטוגרפי הוא הרבה יותר מנכס ספקולטיבי".
OKX, שמציעה רשימה של יותר מ-250 נכסים דיגיטליים, שמחזיקה זמן רב בדירוג מספר 1 בהיבט של נפחי המסחר בחוזים עתידיים במטבעות קריפטוגרפים, הפכה לאחרונה לפלטפורמת הספוט במטבעות קריפטוגרפים השנייה בגודלה בעולם. ב-2021 נפח המסחר הכולל בפלטפורמה, כולל מכשירי ספוט ונגזרות, צמח ביותר מ-700%, בעוד שמספר העסקאות שבוצעו בפלטפורמה גדל ביותר מ-480%. הימור, חיסכון והנפקות DeFi באמצעות OKX Earn הסתכמו ביותר מ-5.1 מיליארד דולר שהופקדו בידי משתמשים, ויצרו תשלומים של למעלה מ-314 מיליון דולר בהכנסה פסיבית בשנה האחרונה.
למידע נוסף, בקרו באתר OKX.com ועקבו אחר @OKX בטוויטר.
אודות OKX

OKX, שנוסדה ב-2017, היא בורסת ואקו סיסטם של מטבעות קריפטוגרפים מובילים בעולם. OKX אימצה באופן חדשני את טכנולוגיית הבלוקצ'יין כדי לעצב מחדש את האקו סיסטם הפיננסי, והיא מציעה כמה מהמוצרים, הפתרונות וכלי המסחר המגוונים והמתוחכמים ביותר בשוק. OKX היא זוכה לאמון של יותר מ-20 מיליון אנשים ב-180 אזורים ברחבי העולם, והמשימה שלה היא להסיר מחסומים ליצירת עושר על ידי מתן גישה לכל מה שהעתיד המבוזר טומן בחובו. עם המחויבות הבלתי מעורערת שלה לחדשנות, OKX רואה בעיני רוחה עולם של הכלה פיננסית לכולם באמצעות הכוח של הקריפטוגרפיה והמימון המבוזר.

הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE
טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il