קבוצת אימקו רכשה פעילות מל"טים - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירו


> > מחשבים וטכנולוגיה

קבוצת אימקו רכשה פעילות מל"טים


קבוצת אימקו
המהלך נעשה במסגרת אסטרטגיית התרחבות של קבוצת אימקו, המציעה ללקוחותיה פתרונות מלאים מקצה-לקצה בתחומים הבטחוני והאזרחי, באויר בים וביבשה
[23 לספטמבר, 2021]: אימקו הודיעה היום על רכישה של הנכסים והפעילות של חברת אינוקון (Innocon), חברה ישראלית פרטית העוסקת בתחום המל"טים. אימקו רכשה את הנכסים ופעילות החברה באמצעות חברת בת המנהלת, בין היתר, את תחום הפעילות האוירית של קבוצת אימקו.
אינוקון היא חברה ישראלית העוסקת בתחום של ייצור ופיתוח כלי טייס בלתי מאוישים, הכולל את כלי הטיס, מערכות השליטה והבקרה במטוס ותחנות השליטה האוויריות והקרקעיות, ומערכות המותקנות בכלי טיס מאוישים, לרבות התוכנה הקשורה בהן. חברת הבת של אימקו תהיה הבעלים של יכולות מוכחות אלו של אינוקון והטכנולוגיה הייחודית שלה, תעשה בהן שימוש ותשלב אותן עם יכולות נוספות הקיימות והמפותחות בחברות אחרות של הקבוצה, ותיתמך ביכולות הייצור, הפיתוח והשיווק רבות השנים של קבוצת אימקו, המשמשת כאינטגרטור מרכזי עבור פתרונות מתקדמים בתחומי הבטחון וההגנה.
עבור הרכישה צפויה חברת הבת לשלם לאינוקון 3 מיליון ₪, וכן סכום נוסף בשקלים השווה ל-25% מהרווח הנקי (לאחר מס) של החברה הבת במשך 72 חודשים מיום 1 בינואר 2022, עד לתקרה כוללת ומצטברת בסך של 1,750,000 ₪.
איתן זית, מנכ"ל אימקו תעשיות: "אנו גאים להודיע על השלמת צעד נוסף במסגרת אסטרטגיית ההתרחבות של קבוצת אימקו: רכישת הפעילות והנכסים של אינוקון, חברה ישראלית המפתחת מל"טים מתקדמים לשימושים ביטחוניים ומתאפיינת ביכולת מוכחת של חדשנות. אימקו שמה לה למטרה לספק ללקוחותיה פתרונות מלאים המותאמים לצרכים של לקוחות בתחום הבטחוני והאזרחי, וכבר כעת, יחד עם חברות הבת והשותפים, אנו מהווים One-Stop-Shop לפתרונות בטחוניים רבים ובפרט לפתרונות של אחיזת שטח טקטית מלאה – הכוללים שימוש וניהול של כלים שונים באויר, בים וביבשה, תחת שליטה מרכזית הנעזרת בפתרונות תוכנה ואינטליגנציה מלאכותית מתקדמים".
אימקו תעשיות בע"מ היא חברה ישראלית ותיקה המפתחת, מתכננת, מייצרת ומשווקת קשת רחבה של מוצרים צבאיים בתחומי האלקטרוניקה, החשמל, האלקטרו-מכניקה והמכניקה, המיועדים בעיקר לשימוש צבאי ביבשה ובאוויר. לאימקו מספר חברות בת בישראל ובעולם, הן מהתחום הבטחוני והן מהתחום האזרחי והרפואי, אשר יחד מרכיבות את קבוצת IMCO, ומציעות יכולות ייצור ושיווק בישראל, ארה"ב והודו.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il