פרטנר חושפת לראשונה את מספר הלקוחות המחוברים לתשתית הסיבים האופטיים של החברה‎ - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירו


> > מחשבים וטכנולוגיה

פרטנר חושפת לראשונה את מספר הלקוחות המחוברים לתשתית הסיבים האופטיים של החברה‎


לוגו פרטנר חדש
150 אלף משקי בית בישראל מחוברים לתשתית 'פרטנר פייבר', בנוסף פרטנר חושפת לראשונה ש-336 אלף משקי בית מחוברים באמצעותה לתשתית אינטרנט
קבוצת פרטנר חושפת לראשונה אבן דרך משמעותית בפרויקט הסיבים האופטיים העצמאי של החברה:

150 אלף משקי בית בישראל מחוברים לתשתית 'פרטנר פייבר'

בנוסף פרטנר חושפת לראשונה ש-336 אלף משקי בית מחוברים באמצעותה לתשתית אינטרנט

קבוצת פרטנר מדווחת היום לראשונה שיותר מ-150 אלף משקי בית מחוברים לתשתית הסיבים האופטיים 'פרטנר פייבר'.
'פרטנר פייבר' הושקה באוגוסט 2017, ונכון להיום (14.3.21), תשתית הסיבים העצמאית של פרטנר מגיעה כבר ליותר מ-760 אלף משקי בית (Home Pass) בעלי אפשרות חיבור לרשת. פרטנר פורשת את הסיבים האופטיים ברחבי הארץ, בעשרות ערים מנהריה ועד אילת, דרך עפולה, מעלה אדומים, ירושלים, באר שבע, שדרות, אשדוד, אשקלון, לוד, תל אביב, נס ציונה, ראשון לציון, רחובות, פתח תקווה, כפר סבא, רעננה, הרצליה, הוד השרון, חיפה, קריית מוצקין ועוד.
במסגרת דיווח של החברה הבוקר לבורסה, פרטנר חושפת ששיעור הלקוחות המחוברים ל'פרטנר פייבר" מתוך פוטנציאל החיבור המיידי של משקי הבית עם חיבור פעיל לרשת הסיבים ברמת הבניין (Home Connected), עומד על כ-30%, אחרי שנכון להיום, יותר מ-500 אלף משקי בית כבר חוברו באופן פעיל ברמת הבניין.
פרטנר מדווחת היום לראשונה גם על מספר לקוחות האינטרנט של החברה (לקוחות תשתית באמצעות שוק סיטונאי ובאמצעות תשתית הסיבים של פרטנר), העומד על יותר מ-336 אלף לקוחות אינטרנט.
אסנת רונן, יו"ר דירקטוריון קבוצת פרטנר מסרה: "דירקטוריון פרטנר גאה על אבן הדרך המשמעותית הזאת שהשיגה החברה. בתוך זמן קצר, שכלל התמודדות עם נגיף הקורונה, החברה המשיכה בנחישות לפרוש ולחבר את תשתית הסיבים האופטיים העצמאית של פרטנר ברחבי המדינה. מדובר במהלך עם משמעות לאומית לתשתיות התקשורת בישראל, ובשיפור משמעותי שירגישו לקוחות האינטרנט המחוברים לסיבים האופטיים של פרטנר. החברה מחויבת לפרויקט, ותמשיך בפרישת הסיבים, ובהוספת עוד מנויים שייהנו מאינטרנט מהיר בישראל."
איציק בנבנישתי, מנכ"ל קבוצת פרטנר מסר: "ב-2017 הכרזנו על התכניות שלנו להקים פרויקט סיבים אופטיים בעל חשיבות לאומית, והיום כבר קרוב למחצית מלקוחות האינטרנט של פרטנר הם לקוחות פרטנר פייבר״. בנבנישתי הוסיף, כי "פרטנר היא דוגמא לכך שאפשר להגיע להיקפי פרישה משמעותיים בזמן שיא ולייצר שינוי אמיתי באיכות החיים ובתשתיות התקשורת בישראל, בפרויקט שהוא win win גם לצרכני התקשורת וגם לחברת התקשורת ולמשקיעים."
יובל קינן, המשנה למנכ"ל קבוצת פרטנר, מסר: "לקוחות המחוברים לסיבים האופטיים של פרטנר, מדווחים על שביעות רצון גבוהה, שירות יציב ומהיר, שיעור נמוך משמעותית של קריאות טכנאי בהשוואה ללקוחות תשתית נחושת וכבלים, וחוויית לקוח מיטבית בגיימינג, בצפייה בסטרימינג ובריבוי מכשירים מחוברים בו זמנית."
לאחרונה, החלה פרטנר להרחיב את פרישת הסיבים האופטיים גם ליישובים המאופיינים בבנייה נמוכה של צמודי קרקע כדוגמת היישוב אורנית, שבחר בפרטנר לביצוע פרויקט רישות מלא לכלל משקי הבית ביישוב ולמוסדות המועצה. קיימים היום מספר פרויקטים דומים הנבחנים בחברה, וכן תכניות להרחבת הפרישה בערים בהן פרטנר כבר מחברת לקוחות, גם לשכונות של צמודי קרקע ומבנים נמוכים.
פרטנר מיישמת טכנולוגיית Point-2-Point Gigabit Ethernet בתשתית הסיבים שלה, ומחברת את הסיב האופטי עד בית הלקוח, כך שלקוחות הסיבים של פרטנר נהנים מאיכות גלישה מרבית בלי לחלוק עומסים עם השכנים גם בשעות השיא.
טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il