לידרטק מפגישה מומחים מהענף לדון בהשפעות של קוביד-19 על האסטרטגיות של ערים חכמות - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירו


> > מחשבים וטכנולוגיה

לידרטק מפגישה מומחים מהענף לדון בהשפעות של קוביד-19 על האסטרטגיות של ערים חכמות


לידרטק
בכנס MOVE America Virtual 2021 מ-17-18 במרץ
לידרטק בכנס Move America 2021

אל תחמיצו את השולחן העגול בחסות לידרטק "הטכנולוגיה של הנהיגה האוטונומית ממשיכה להאיץ למרות קוביד-19. איך ההאצה הזאת והמגיפה משפיעות על האסטרטגיות של ערים חכמות?" בהשתתפות אורחים מיוחדים

קוויבק סיטי, 3 במרץ 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

LeddarTech®, מובילה בטכנולוגיות חישה של מערכות עזר מתקדמות לנהג (ADAS) ונהיגה אוטונומית רמה 1-5, שמחה להודיע על השתתפות ב-MOVE America 2021 כנותנת חסות זהב של השולחן העגול. MOVE America Virtual 2021, שמתמקד בתנועה אוטונומית וטכנולוגיות רכב, יהיה לבטח אחד האירועים הכי אינפורמטיביים ב-2021 עד היום שמושך אנשי מקצוע וחברות שמגדירות מחדש את ענף טכנולוגיות התחבורה.

כנותנת החסות של השולחן העגול, לידרטק תארח מצגת אינטראקטיבית מרתקת שכותרתה "הטכנולוגיה של הנהיגה האוטונומית ממשיכה להאיץ למרות קוביד-19. איך ההאצה הזאת והמגיפה משפיעות על האסטרטגיות של ערים חכמות?" ב-17 במרץ בשעה 11:20, שעון החוף המערבי. הדוברים האורחים בשולחן העגול כוללים את דניאל סיסקו, מנהל בכיר - מערכות רכב ברנסנס, פייר לפבר, מנהל הטכנולוגיות של COAST Autonomous, פייר אוליבייה, מנהל הטכנולוגיות של לידרטק, אריק הוארו, מנהל בכיר של טכנולוגיות ופיתוח עסקי בפלקס, ועוד. בשולחן העגול הזה יחקרו את מפת הדרכים של הערים החכמות אחרי קוביד-19 ואיך היא יכולה לגרום לצמיחה כלכלית והאתגרים והתלויות שצריך להגדיר ולשכלל כדי לתמוך בהתקדמות של היוזמות האלה, כולל דור 5, תשתית חקיקתית ואימוץ על ידי האזרחים.

לידרטק תארח ביתן וירטואלי לכל אורך האירוע, ותציג בו את הטכנולוגיות של פלטפורמת החישה הסביבתית מקצה לקצה המקיפה שלה שמאפשרת ללקוחות לפתור אתגרי חישה ותפיסה קריטיים לאורך כל שרשרת הערך של מגזרי השוק של הרכב והניידות. הפתרונות המוצגים האלה כוללים את פלטפורמת היתוך החיישנים והתפיסה שלה LeddarVision™ ואת פלטפורמת פיתוח הלידארים המשתלמת, מדרגית ורב תכליתי המבוססת על הטכנולוגיה הרשומה כפטנט LeddarEngine™. לידרטק מאפשרת למשלבי מערכות רמה 1, 2 ורכב לפתח פתרונות חישה עם מחסנית שלמה לרמות אוטונומיה 1-5.

הירשמו כאן: MOVE America.

"אני שמח שלידרטק משתתפת שוב באירוע MOVE America", אמר דניאל אייטקין, סגן נשיא לשיווק גלובלי, תקשורת וניהול מוצרים בלידרטק. "כחברה, אנחנו מאמינים בלהט שמודל סביבה של הספקת פתרונות מאפשר יותר הצלחה ללקוחות שלנו תוך מזעור סיכונים, הפחתת עלויות והאצת זמן ההגעה לשוק. זה כבוד שרנסנס ופלקס, שתי חברות ב-Leddar™ Ecosystem שלנו, משתתפות באירוע השולחן העגול שלנו וגם COAST Autonomous, מובילה בניידות של שאטלים אוטונומיים ולקוחה מוערכת של לידרטק. MOVE America 21 מבטיח להיות אירוע מרגש ואינפורמטיבי, ואנחנו גאים להיות חלק ממנו", סיכם מר אייטקין.

אודות לידרטק
LeddarTech לידרטק היא מובילה בפלטפורמות חישה סביבתית לרכב אוטונומי ומערכות עזר מתקדמות לנהג. לידרטק שהוקמה ב-2007 התפתחה לחברת חישה סביבתית מקצה לקצה מקיפה על ידי שהיא מאפשרת ללקוחות לפתור אתגרי חישה ותפיסה קריטיים לאורך כל שרשרת הערך של מגזרי השוק של הרכב והניידות. באמצעות פלטפורמת היתוך החיישנים והתפיסה שלה LeddarVision™ ופתרון פיתוח הלידארים המשתלם, מדרגי ורב תכליתי שלה ללידארים מצב מוצק ברמת רכב המבוסס על LeddarEngine™, לידרטק מאפשרת למשלבי מערכות רכב רמה 1-2 פתרונות חישה עם מחסנית שלמה לרמות אוטונומיה 1-5. הפלטפורמה הזאת מותקנת באופן פעיל ביישומים של שאטלים, משאיות, אוטובוסים, רכב משלוחים, ערים/ מפעלים חכמים ורובוטקסי אוטונומיים. החברה אחראית לכמה חידושים בפתרונות חישה מרחוק בחזית הקידמה ברכב וניידות, עם יותר מ-95 טכנולוגיות עם פטנטים (שהוענקו או תלויים ועומדים) שמחזקים את היכולות של מערכות עזר מתקדמות לנהג ונהיגה אוטונומית.
למידע נוסף על לידרטק, בקרו בבקשה באתר www.leddartech.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il