בנק ישראל מעודד השתתפות בהאקתון עולמי בנושא תשלומים חוצי גבולות - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירו


> > מחשבים וטכנולוגיה

בנק ישראל מעודד השתתפות בהאקתון עולמי בנושא תשלומים חוצי גבולות


אילוסטרציה
תקן ISO20022 המאומץ ברמה גלובלית על ידי מפעילי מערכות תשלומים, בנקים ונותני שירותי תשלום מאפשר העשרת מידע רב על מסר התשלום ויאפשר מודלים עסקיים ותהליכי עיבוד חדשים, אוטומטיים ומהירים יותר וכן בסופו של דבר יאפשר תשלומים חוצי-גבולות זולים יותר, מהירים ושקופים יותר לכולם
מחלקת מערכות תשלומים וסליקה בבנק ישראל מעודדת את מפעילי מערכות תשלומים, בנקים, נותני שירותי תשלום וחברות Fintech להירשם ולהשתתף בהאקתון[1] עולמי בנושא שימוש בתקן ISO20022 לקידום תשלומים חוצי גבולות, כאשר שלושה צוותים מכלל הצוותים מהעולם המשתתפים בהאקתון ייבחרו על ידי פאנל שופטים מומחים מהפדרל ריזרב בנק של ניו יורק (Federal Reserve Bank of New York), הבנק המרכזי של אנגליה (Bank of England), הבנק המרכזי של אירופה (European Central Bank), SWIFT, ועוד גופים פיננסים מובילים בקנדה, אוסטרליה שבדיה וסינגפור להציג את הפתרונות שהם פיתחו בכנס וירטואלי של ה-BIS.
האקתון עולמי זה ייערך בנושא תשלומים חוצי גבולות בחסות מרכז החדשנות של ה-BIS

(Bank for International Settlement) ו-SWIFT. מטרתו היא פיתוח והצגה של מקרי בוחן ופתרונות שנועדו להביא לשיפור במערך התשלומים חוצי הגבולות, ע"י אימוץ תקן ISO20022 הבינלאומי המתקדם להוראות תשלום (Payments messages). תקן ISO20022 המאומץ ברמה גלובלית על ידי מפעילי מערכות תשלומים, בנקים ונותני שירותי תשלום מאפשר העשרת מידע רב על מסר התשלום ויאפשר מודלים עסקיים ותהליכי עיבוד חדשים, אוטומטיים ומהירים יותר וכן בסופו של דבר יאפשר תשלומים חוצי-גבולות זולים יותר, מהירים ושקופים יותר לכולם.

ההרשמה פתוחה עד ליום שני, 08 במרץ 2021, לצוותים בגודל 2-8 איש, בכתובת: https://bit.ly/2Pcf7tB


מחלקת מערכות תשלומים וסליקה בבנק ישראל, קובעת מדיניות בתחום התשלומים, מפקחת על מערכות התשלומים הקריטיות במדינה ומתפעלת מסלקות קריטיות בתוך בנק ישראל. המחלקה נמצאת במרכז השיח והעשייה בתחום שמהווה את חוד החנית של עולמות הפיננסים החדשים – טכנולוגיות, אמצעי תשלום ומערכות תשלומים אשר מהווים בסיס להצעות ערך פיננסיות חדשות לצרכן ולעסקים, כמו גם מערכות ואמצעי תשלום מסורתיים. בין היתר, במחלקה אנו מובילים תהליכי הטמעה של ISO20022 כמו גם בחינה של קידום תשלומים חוצי גבולות.

ארגון ה- (Bank for International Settlement) BISהוא הבנק להסדרי סליקה בינלאומיים. הוא הארגון הפיננסי הבינלאומי הוותיק ביותר, חברים בו כיום 63 בנקים מרכזיים, ותפקידו לקדם שיתוף פעולה בין הבנקים המרכזיים. הפעילויות שלו כוללות פיתוח סטנדרטים ואמות מידה בינלאומיות לפיקוח על בנקים (תקנות "באזל"), מעקב אחר יציבותה של המערכת הפיננסית הבינ"ל, מתן שירותים בנקאיים לבנקים מרכזיים וסיוע לגופים פיננסיים שונים במילוי תפקידיהם. בנק ישראל הצטרף כחבר מן המניין ב-BIS בספטמבר 2003 לאחר קבלת אישור הממשלה.

SWIFT Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication היא מסלקה בינלאומית דרכה מתבצע חלק ניכר מהתשלומים המתבצעים בין המדינות השונות ומשרתת מעל ל-10,000 מוסדות פיננסיים ותאגידים.


[1] האקתון הוא אירועי יזמות אינטנסיבי בו מתכנסים מומחים מתחום מסוים במטרה לענות על אתגר מוגדר מראשטלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il