עיריית ירושלים משדרגת את תשתיות ה- IT - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירו


> > מחשבים וטכנולוגיה

עיריית ירושלים משדרגת את תשתיות ה- IT


ועוברת לפתרונות ה- HyperConverged והוירטואליזציה של נוטניקס
עיריית ירושלים השלימה פרוייקט רחב היקף לשדרוג תשתיות ה- IT של העירייה במסגרתו הועברו תשתיות הדאטה סנטר בענן הפרטי של העירייה עליהן פועלות המערכות הפתוחות של העירייה לפלטפורמות נוטניקס מקצה לקצה. במסגרת הפרוייקט הוחלפו השרתים בענן הפרטי של עיריית ירושלים לשרתי לנובו. את הפרוייקט הובילה וניהלה חברת נס טכנולוגיות, המספקת שירותי מיקור חוץ מלאים לעיריית ירושלים.

כחלק ממהלך לשדרוג תשתיות החומרה והתוכנה בדאטה סנטר של עיריית ירושלים הוחלט לעבור מתשתית מסורתית לתשתית מבוססת טכנולוגית Hyperconverged (היפר-מאוחד) אשר תאפשר להפעיל תחת פלטפורמה אחת את תשתית השרתים, האחסון והתקשורת במקום תשתיות נפרדות של חברות שונות שפעלו קודם לכן.

במסגרת הפרוייקט הוטמעה טכנולוגית Hyperconverged של נוטניקס - Nutanix HCI והשרתים הוירטואליים שודרגו לפתרון הוירטואליזציה Acropolis של נוטניקס. כמו כן הועברו בסיסי הנתונים בעירייה לעבודה תחת הפלטפורמה של נוטניקס ובנוסף שולב פתרון ניהול הקבצים ה Nutanix Files לניהול מאות מיליוני קבצים בהיקף של 150 טרה בייט. עוד כלל הפרוייקט הקמת מערך VDI מבוסס טכנולוגיות נוטניקס המאפשר לכלל המשתמשים עבודה מרחוק. היקף הפרוייקט נאמד בכ- 3 מיליון ₪.

לדברי איתמר קורנפלד, מנהל אגף מיחשוב ומערכות מידע (מנמ"ר), עיריית ירושלים, "מערך המיחשוב של עיריית ירושלים מהווה את הבסיס לאספקת שירותים לכמיליון תושבים. המערך מהווה את התשתית לכ- 4,500 תחנות עבודה וללמעלה מ- 6,000 משתמשים. אנו עוברים יותר ויותר ממערכות לגאסי מיושנות למערכות מתקדמות ולכן קריטי כי תשתיות ה- IT יאפשרו לנהל את המערכת עם ביצועים גבוהים, עם שרידות ברמה גבוהה ועם יכולת גידול פשוט".

"כאשר עמדנו בפני החלטות בנוגע להחלפת החומרה בדאטה סנטר חיפשנו פלטפורמה חדשה שתאפשר לנו חיבור טוב, מהיר ויעיל לענן, שתפעול המערכת יהיה קל ופשוט יותר ועם יכולת שרידות גבוהה באתר הראשי ובאתר ה- DR.

ציון סמולר, הממונה על הטכנולוגיות בעיריית ירושלים, הוסיף: "בחירתנו בטכנולוגיות של נוטניקס תאפשר לנו להשיג ניהול מרכזי קל ופשוט של תשתיות ה- IT, גמישות, ביצועים גבוהים, שרידות וחסכון רב בשעות אדם".קורנפלד ציין עוד כי: "לאחר שיושלם הפרוייקט בענן הפרטי שלנו בהר חוצבים בירושלים, אנו מתכננים בימים אלו לבצע פרוייקט דומה גם באתר ה- DR שלנו, הנמצא בגוש דן".

לדברי ארז יעקבי, מנהל אתר עיריית ירושלים בחברת נס טכנולוגיות: "בחרנו בנוטניקס כפלטפורמה המרכזית לפרוייקט שדרגו התשתיות בעיריית ירושלים לאחר שנערכה בחינה מקיפה של כלל טכנולוגיות ה- HCI למעלה מחצי שנה. הבחירה היתה על סמך היכרות עמוקה עם היכולות של טכנולוגיות של נוטניקס והטמעות מוצלחות רבות בפרוייקטים שחברת נס טכנולגיות מאפשרת. הפתרון איפשר לעיריית ירושלים לבצע מעבר מהיר לתשתיות החדשות, לשפר ביצועים לאלפי משתמשי העיריה ולהשיג שרידות ברמה הגבוהה ביותר".

לדברי בן סמו, עיריית ירושלים בחרה בפתרון נוטניקס מקצה לקצה המחליף את התשתית המסורתית שפעלה עד כה משום שהוא הוכח כפתרון עם הגמישות וקלות התפעול הטוב ביותר, המאפשר לעירייה לקבל ביצועים ברמה גבוהה ושרידות ללא פשרות. בנוסף, הפתרון יהווה תשתית טובה מאוד שתתמשק בשלב הבא לאתר ה- DR של העירייה וכך תושג המשכיות עסקית קלה לניהול ותפעול.

אודות נוטניקס

Nutanix Solutions היא חברת תוכנת מחשוב ענן אמריקאית שהוקמה בשנת 2009 ופועלת בישראל כשש שנים. החברה מספקת פתרון תשתית ענן היברידי באופן אחוד, ומסייעת ללקוחותיה לייעל את פעילויות הדאטה סנטר שלהם ולהפעיל יישומים באופן נרחב On Premise ובענן. החברה היתה החלוצה בתחום ה- Hyper Converged Infrastructure (HCI) ומובילה כיום תחום זה, שמשמעותו איחוד מחשוב, וירטואליזציה, אחסון, רשת ואבטחה בפתרון אחד. ל-Nutanix Solutions כ- 6,000 עובדים ברחבי העולם. היא מציגה הכנסות בסך 1.5 מיליארד דולר ונסחרת בנאסד"ק תחת NTNX.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il