ALD הבורסאית מעדכנת על גידול סכום ההשקעה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירו


> > מחשבים וטכנולוגיה

ALD הבורסאית מעדכנת על גידול סכום ההשקעה


דורון כהן צילום: יחצ
במכתבי כוונות ממשקיעים מוסדיים לסכום של יותר מ-90 מיליון דולר
אחרי שהודיעה על כוונתה למזג את פעילות חברת הסייבר האב סקיוריטי:

בתחילת השבוע הודיעה ALD כי חתמה על הסכם עקרונות בלתי מחייב למיזוג עם חברת הסייבר HUB Security בכפוף לגיוס השקעה של 50 מיליון דולר בחברה הממוזגת
המיזוג וגיוס הכספים מובלים על ידי חברת ההשקעות A-Labs Advisory & Finance Ltd., וקרן קלובר וולף קפיטל
חברת ALD, שנסחרת בבורסה לניירות ערך בת"א, דיווחה הבוקר (א') כי התקבלו אצלה מכתבי כוונות אינדיקטיבים לא מחייבים ממשקיעים בסכום של יותר מ-90 מיליון דולר. מדובר בתוספת של כ-25 מיליון דולר לסכום עליו דווח לפני כמה ימים, אשר עמד על כ- 66 מיליון דולר.
זאת, לאחר ש-ALD הודיעה כי חתמה על הסכם עקרונות בלתי מחייב למיזוג עם חברת הסייבר HUB Security שהוקמה על ידי יוצאי יחידות מודיעין 8200 ו-81. החברה תמשיך ותעדכן אודות המו"מ ככל שיידרש.

ל-HUB פתרון מחשוב מוצפן מתקדם עבור חברות וארגונים שמטרתו מניעת חדירה עוינת והגנה על מידע מסחרי רגיש. בשתי החברות מאמינים שמתקיים חיבור סינרגטי בין החדשנות הטכנולוגית של חברת הסייבר, לבין בסיס הלקוחות המשמעותי ותשתית המכירות המקומית והבינ"ל המפותחת של ALD.
דורון כהן, שותף מנהל ומנכ״ל A-Labs שמובילה את עסקת המיזוג והגיוס, אמר: ״אנו שמחים על הביקושים הערים מצד משקיעים, בהם גם גופים מוסדיים מובילים, לגיוס הקרוב ורואים בכך הבעת אמון במבנה עסקת המיזוג והעתיד המשותף של שתי החברות".
אודות העסקה עם האב סקיוריטי:
במסמך העקרונות נקבע כי המיזוג בין החברה לחברת הסייבר יתבצע לפי שווי מוערך של כ- 105 מיליון דולר לא בדילול מלא לפני הכסף לחברה הממוזגת מיד לאחר המיזוג וכ- 145 מיליון דולר מיד לאחר גיוס הון שיבוצע בד בבד להשלמת המיזוג וכתנאי להשלמתו. בהשלמת המיזוג HUB תהפוך לבעלת השליטה בחברה הממוזגת עם 51% ממניותיה ורוב בדירקטוריון.
הגיוס המתוכנן יבוצע על פי תשקיף בדרך של הצעה לא אחידה שתפרסם החברה ויובטח בחלקו בחיתום, ועל פיו יגוייס ממשקיעים מוסדיים סכום של כ-40 מיליון דולר, ובנוסף ירכשו המשקיעים מאת בעל השליטה בחברה מר זיגמונד בלובבנד, מניות בסכום של כ 10 מיליון דולר נוספים באמצעות הצעת מכר שתבוצע במקביל.
אודות ALD
אי.אל.די הינה חברה ישראלית ותיקה ומבוססת הפעילה בתחום התוכנה והייעוץ מזה 36 שנים עם לקוחות מובילים מכל רחבי העולם. לחברה מחזור שנתי של כ-130 מיליון ש״ח הגדל באופן עקבי ויציב. הקבוצה עוסקת במתן שירותים, ייעוץ ותוכנה בתחום אמינות מערכות. לקוחות החברה הינם גופים ממשלתיים וחברות ענק בעולם שעובדות עם אי.אל.די מעל 20 שנה. החברה מעסיקה כ-400 עובדים ומשרדיה ממוקמים באבן יהודה, בישראל.

אודות HUB SECURITY
האב סקיוריטי מציעה פתרונות אבטחת סייבר לתחומי ה- AI, דאטהֿ, פינטק ותשתיות. פלטפורמת הסייבר של HUB Security מתכוננת ומיוצרת על ידי החברה בישראל ונותנת הגנה ברמה צבאית לארגונים. הנחת היסוד של החברה היא שהמערכות עליהן היא מגנה הן כבר פרוצות ולכן יש לספק הגנה בסטנדרט גבוה יותר למידע הרגיש ביותר. הפתרון של החברה יאפשר לחברות וארגונים הרגישים ביותר להריץ אפליקציות של בינה מלאכותית ברמת האבטחה הגבוהה ביותר כפי שנדרש עבור שירותי בריאות, תשתיות קריטיות ופיננסים. בשנה האחרונה החברה חתמה על מספר הסכמים חדשים ובינהם עם ענקית האחסון סיגייט (Seagate), Lloyd'sֿ, הסכם שת״פ עם Kudelski Security ויחידת הסייבר של חברת חשמל הישראלית. האב סקיוריטי הוקמה ב-2017 על ידי אייל משה ואנדריי יארמנקו ולחברה משרדים בתל אביב וניו יורק, מונה כ-20 עובדים.

*זוהי הודעה לעיתונות לצורכי הנגשה ונוחות. הנוסח המחייב של ההודעה הינו כפי שמופיע בדיווח החברה למאיה מיום 17.02.2021.

לפרטים נוספים,
טלי קרסיק רגב
054-5901474
Extra Mind

טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il