לראשונה בעולם המסעדנות בישראל: קבוצת BBB תחל בהפרדת פסולת בשת"פ ראשון מסוגו עם תמיר- תאגיד מחזור האריזות - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירולראשונה בעולם המסעדנות בישראל: קבוצת BBB תחל בהפרדת פסולת בשת"פ ראשון מסוגו עם תמיר- תאגיד מחזור האריזות


מימין רני איידלר, גלית שאול, אהובה תורג'מן צלם איתמר משולם
במסגרת הפיילוט יוצבו פחי ההפרדה הכתומים במטבחי מסעדת BBB אם הדרך בעמק חפר
קבוצת BBB, הכוללת את רשתות BBB, Moses, Burgerim, Moses Shop ו- Meat Deli, משתפת פעולה, לראשונה בעולם המסעדנות בישראל, עם תמיר- תאגיד מחזור האריזות.

במסגרת השת"פ, יחלו מסעדות הקבוצה להפריד פסולת ולשלוח את כל אריזות הפלסטיק, מתכת וקרטוני המשקה בהם עושה שימוש המסעדה והלקוחות למחזור. הפיילוט לפעילות יתבצע במסעדת BBB אם הדרך, הממוקמת בבית חרות בעמק חפר. לצורך כך, הציב תאגיד תמיר פחים כתומים ייעודיים במקום וביחד עם מועצה אזורית עמק חפר, שנרתמה לשיתוף הפעולה, נקבעו מועדי פינוי קבועים לפחים.

זהו צעד נוסף בפעילות האחריות החברתית והתאגידית אותה מטמיעה קבוצת BBB בשנים האחרונות. מהלך זה מצטרף לצעדים אקולוגיים נוספים שמקיימת הקבוצה, דוגמת הפסקת שימוש בפלייסמטים המונחים על שולחנות המסעדות, מעבר לתפריטים דיגיטליים, צימצום שימוש בקשיות שתייה מפלסטיק ובסכו"ם חד פעמי בשירות המשלוחים, ועוד.

המועצה האזורית עמק חפר היא מהרשויות הירוקות והממחזרות ביותר בארץ, שזכתה בשלוש השנים האחרונות בתואר הרשות הממחזרת ביותר בתחום האריזות, בקטגוריית המועצות האזוריות, וזה אך טבעי שהפיילוט לפעילות זו יחל בסניף הרשת שבעמק חפר.

מועצת עמק חפר משקיעה משאבים רבים בשמירה על המרחב הכפרי, תומכת ומעודדת תושבים ועסקים מקומיים למחזר ולשמור על הסביבה, לטובת כלל הקהילה והדורות הבאים.

אהובה תורג'מן מנכ"לית קבוצת BBB: "קבוצת BBB הינה הגדולה והמובילה בישראל בתחומה, וככזו, מודעת לאחריות החברתית והתאגידית המונחת על כתפיה. אימוץ נושא הקיימות כגישה ניהולית, המשתלבת באסטרטגיה העסקית וההשפעות החברתיות, הסביבתיות והכלכליות של פעילות למען איכות הסביבה, הינה אך טבעית, ואנו שמחים להוביל מהלך זה".

ד"ר גלית שאול, ראשת מועצת עמק חפר: "אני מברכת על החזרה ההדרגתית לשגרה של העסקים בישראל בימים אלה, ומודה לבעלי העסקים המקומיים שממשיכים לקדם מדיניות ירוקה, גם בזמנים מאתגרים. כמי שעומדת בראש אחת מהרשויות הירוקות ביותר בארץ, אני שמחה על שיתוף הפעולה עם רשת מזון ארצית, החורטת על דגלה את נושא המחזור ושמה במרכז את נושא השמירה על איכות הסביבה. אני מאמינה שעובדי הרשת, שיסגלו לעצמם את הרגלי המיחזור בעת עבודתם, יטמיעו אותם גם בבתיהם, בקרב בני משפחותיהם וחבריהם, ובכך יתרמו לקידום מדיניות סביבתית חשובה ומשמעותית זו".

רני איידלר מנכ"ל תאגיד המחזור תמיר: "אנו מודים לאהובה תורג'מן מנכ"לית קבוצת BBB ולראשת מועצת עמק חפר, ד"ר גלית שאול, על ההירתמות לפיילוט ועל שיתוף הפעולה שמהווה את השלב הבא בקידום מהפכת המחזור בישראל. בישראל כיום, יש כבר כ-5 מיליון תושבים שחשופים לפח הכתום הנמצא בקרבת ביתם ומהלך זה מקדם אותנו למחזור אריזות רבות שנמצאות במסעדות ,שיפתחו שוב בקרוב. בשנת 2020 עלינו ב 25% בכמות האריזות שהופרדו בבתים על ידי תושבי המדינה ועכשיו הגיע הזמן שגם מסעדות ומקומות הבילוי יצטרפו למהפכה הכתומה ויפרידו את כל האריזות שהופכות לפסולת במטבחים. אנחנו מתחייבים לסייע וללוות באופן מקצועי את התהליך ביחד עם כל בית עסק"

אודות עמק חפר
המועצה האזורית עמק חפר, הממוקמת בחלקו הצפוני של אזור השרון, היא הרשות היחידה בארץ שגבולותיה פרוסים מהקו הירוק עד לחופי הים התיכון, והיא מהווה ריאה ירוקה במרחק 30 דקות נסיעה מגוש דן. במועצה יש כ-3,000 עסקים, ברובם קטנים ובינוניים, והיא פועלת לעידוד העסקים הקיימים ולהקמת עסקים חדשים בשטחה, על מנת ליצור מקורות תעסוקה מקומיים, לצמצם יוממות וליצור הכנסות עבור הרשות.

אודות תמיר
תמיר- תאגיד מחזור האריזות בישראל, הינו גוף מוכר על ידי המשרד להגנת הסביבה ומטרתו ליישם עבור היצרנים והיבואנים את חובותיהם בחוק ולעמוד ביעדי המחזור שנקבעו באמצעות מערך ותהליכי מיחזור, רובם באמצעות הפח הכתום הנמצא כיום בקרבת ביתם של כ 5 מיליון תושבים.
תמיר הינה חברה לתועלת הציבור אשר פועלת ללא מטרות רווח.

אודות קבוצת BBB
קבוצת BBB, מנהלת בשיטת הזכיינות את רשתות מסעדות ההמבורגרים Moses, Burgerim, Moses Shop ו- Meat Deli, בכ- 100 מסעדות ברחבי הארץ.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il