אקסיליון: המלצות קניה מפורסט אנד סאליבן, העלאת מחיר יעד ל-52.7 ש״ח - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירו


> > > המלצות אנליסטים

אקסיליון: המלצות קניה מפורסט אנד סאליבן, העלאת מחיר יעד ל-52.7 ש״ח


אקסיליון
מחיר היעד משקף פרמיה של כ-178% מהמחיר הנוכחי
תל אביב, 20 לאפריל 2021 (ת״א: אילן) חברת אקסיליון תחבורה חכמה בע״מ המפתחת ומוכרת פתרון לעומסים במרכזי הערים בעזרת מערכת מבוססת טכנולוגיה ייחודית בשילוב עם בינה מלאכותית (AI), פירסמה אנליזה שביצעה חברת Frost & Sullivan.

להלן עיקרי ההמלצה:

שנת 2020 הייתה שנת פריצת דרך עבור AI בישומי ענן, על פי Frost & Sullivan, שנת 2021, תהיה השנה בה יואץ קצב יישום מערכות מבוססות AI תוך שימוש בתשתית ה-Data Center שמתרחבת משמעותית במדינות ברחבי העולם. לפיהם התחום ימשוך השקעות נוספות בשנים הקרובות.
על פי Frost & Sullivan, שוק ה- AI העולמי צפוי לגדול ל- 386.1 מיליארד דולר עד 2025, בשיעור גידול שנתי ממוצע (CAGR) מרשים של 19.7%.
הגידול המהיר בהיקף הנתונים שנוצר, יחד עם הפריסה הגוברת של פלטפורמות מחשוב מבוססות ענן, מזין את האימוץ של AI במגוון תחומים - אקסיליון ממוקמת בפוזיציה המאפשרת לה לתת מענה לצורך הולך וגובר במערכת לניהול ערים חכמות.
אקסיליון ממנפת את יכולות הבינה מלאכותית לטובת הקלת גודש התנועה בערים והפחתת פליטות הפחמן הנובעות מכלי תחבורה. החברה גובה תשלום מעיריות עבור שירותי ניהול התנועה בעיר כאשר Microsoft Azure מהווה כשותף אסטרטגי.
Frost & Sullivan, מזהים בהשקעה באקסיליון הזדמנות מצוינת עבור המבקשים להשקיע בערים חכמות וברות-קיימא, ובמיוחד במרכיב עיקרי של ערים חכמות העוסק בניהול זרימת התנועה בערים ובמדינות.
אקסיליון נמצאת כעת לאחר שלב ההיתכנות הטכנולוגית ולפני שלב מכירות משמעותי של פרויקטים דוגמת אלו בחיפה ובירושלים.
לאחר שרשת הרכבת הקלה בירושלים עדכנה את 273 הצמתים בה היא עוברת, על ידי חבילת Sutie X Way ניתן היה לצפות בשיפור מהותי בניהול התנועה במטרופולין במגוון פרמטרים:
- חיסכון משוער עקב צמצום גודל הצי: 600 מיליון דולר בשנה
- ירידה משוערת בדרישות האנרגיה של הרכבת הקלה: 28%
- חיסכון בפחמן דו-חמצני: 100,000 טון בשנה (בעיקר בגלל ירידה בגודל צי הרכבות הפעיל, עלייה בשימוש בתחבורה הציבורית וירידה בשימוש ברכבים פרטיים)

בהתבסס על הניתוח המפורט Frost & Sullivan, מעריכים את שוויה של החברה בכ- 453.7 מיליון דולר; כ-1,502 מיליון ש"ח; מחיר היעד בטווח של 50.1 ש"ח ועד 55.3 ש"ח ובממוצע במחיר יעד של 52.7 ש"ח.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS

כתבות נוספות

- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il