דאסו סיסטמס מאפשרת ל--LCI מעבדת החדשנות של רנו, לערוך ניסוי באמצעות רכב חשמלי לצורך אספקה מהירה לצרכן הסופי. - טלנירי










TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה



דאסו סיסטמס מאפשרת ל--LCI מעבדת החדשנות של רנו, לערוך ניסוי באמצעות רכב חשמלי לצורך אספקה מהירה לצרכן הסופי.


פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE
מעבדת החדשנות השיתופית של רנו- LCI, משתמשת בפלטפורמת DEXPERIENCE3 כדי לדמיין פתרון ניידות עבור אזורים עירוניים

בזמן אמת ובשיתוף פעולה מאובטח בענן, הפלטפורמה מעניקה לצוות- LCI זריזות המאפיינת חברות סטארט אפ.
רשת וירטואלית מחברת בין חברי הצוות הפנימי והחיצוני של הפרויקט.


במהלך שוק ניירות הערך של צרפת שהתקיים ב- VELIZY-VILLACOUBLAY בפרברי פריס הכריזה חברת 'דאסו סיסטמס' כי מעבדת החדשנות של רנו LCI השתמשה בפלטפורמת DEXPERIENCE3 כדי להמיר את תהליכי החדשנות שלה לענן ולהציג את Renault EZ-FLEX'' – רכב חשמלי ניסיוני שמטרתו להבין כיצד יתבצע הליך אספקת הסחורות לצרכן הסופי בערים חכמות עתידיות.


LCI הסתמכה על 'מאיץ ניידות אלקטרוני', ניסוי בתעשייה המבוסס על פלטפורמת DEXPERIENCE3. מעצבים, מהנדסים, אדריכלי מערכות, אנליסטים, משווקים וחברי צוות אחרים, כמו גם שותפים חיצוניים וספקים, היו מחוברים לרשת ערך וירטואלית אשר הקלה על כל הקשור בחדשנות פתוחה, שיתוף פעולה מאובטח וכן תכנון והנדסה בזמן אמת. חברי הצוות צפו באסתטיקה של המוצר ובדרישות הטכניות, ניתחו את מגמות השוק, ובנוסף ניהלו את הפרויקט תוך שימוש בנכסים דיגיטליים תלת-ממדיים כגון מציאות וירטואלית, מידע מודיעיני ותאומים דיגיטליים של הרכב.


"פלטפורמת 3DEXPERIENCE פותחת אפיקים חדשים עבור כלים דיגיטליים שיתופיים החלים על עולם הרכב החדשני, אשר ביכולתם לחדש הרבה מעבר לעיצוב הנדסי טהור", אמר לורנס מונטנרי , מנהל חדשנות בכיר וראש פרויקט EZ-FLEX בקבוצת רנו. " פרויקט רנו EZ-FLEX עשה שימוש בפלטפורמת 3DEXPERIENCE כדי להפגיש בין בעלי עניין בפרויקט מתחומי העיצוב הנדסה ושיווק מוצרים (כל קבוצה והאתגרים שניצבים בפניה) סביב המודל הדיגיטלי של הרכב. שימוש בגרסת ענן ללא כל התאמה אישית העניק לנו את האוטונומיה לייצר חוויה דיגיטלית ניסיונית וייחודית בשילוב מנהלי מרכז שליטה, תמונות ריאליסטיות רבות עוצמה, ניטור אינטרנט עירוני למשלוח, ויזואליזציה וירטואלית עם אוזניות, אך ללא העברת נתונים או עיבוד".


מאחר שהעלייה בהזמנות של מסחר אלקטרוני דורשת אספקה ​​מהירה יותר של סחורות לצרכנים, נראה כי רכב המסירה האחרון של LCI מציג ניסוי חדשני של פתרון חכם ומודולרי להעמסה, הובלה ופריקה של סחורות בערים המשלבות מערכות ניידות חשמליות.


"העתיד של יצרני המכוניות לא מתמקד רק בבניית כלי רכב בודדים המגיעים מנקודה אחת לשניה. מדובר בפיתוח חוויות ניידות חדשות שמשנות את הדרך בה אנו חיים", אמר אוליבייה סאפין, סגן נשיא תחבורה וניידות בתעשייה, דאסו סיסטמס. "החברות המוקמות בימינו מאותגרות על ידי חברות סטארט-אפ וחברות מסחר חדשניות המצוידות במערכות חדשות וזריזות. גישה לפלטפורמה מאפשרת ל- LCI לחשוף את הידע התיאורטי והמעשי שלה, ולהציג קונספטים רלוונטים למודלים עסקיים חדשים פוטנציאליים ".


למידע נוסף: פתרונות התעשייה של דאסו סיסטמס עבור תעשיית התחבורה והתנועה: https://ifwe.3ds.com/transportation-mobility


פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE, תוכנת עיצוב 3D, 3D Mock Up ופתרונות ניהול מחזור החיים של המוצר (PLM) של דאסו סיסטמס: https://www.3ds.com/
 



טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il