TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

הבורסה לניירות ערך מדווחת על התוצאות הכספיות לרבעון הרביעי ולשנת 2021

מערכת טלנירי | 22/3, 09:42
הבורסה מסכמת שנת שיא בכל הפרמטרים עם גידול של 23% ברווח הנקי . הבורסה תחלק דיבידנד העומד על כ- 50% מהרווח, בסך של כ- 22.7 מיליון ש"ח. תבצע רכישה עצמית של עד כ- 100 מיליון₪

אינרום מסכמת את שנת 2021 עם הכנסות של מעל מיליארד ש"ח

מערכת טלנירי | 21/3, 09:41
וצמיחה של כ-10% לעומת השנה המקבילה"סטארט-אפ תעשייה 4.0 2019"


מנכל התאחדות התעשיינים, רובי גינל
תחרות הסטארט-אפים הראשונה בישראל בנושא תעשייה חכמה תתקיים במסגרת וועידת Industry 4.0 השנתית בשיתוף התאחדות התעשיינים

Industry 4.0: תעשיה חכמה – כאן ועכשיו! האירוע השנתי המרכזי של מגזרי הייצור בישראל יתקיים במתחם הכנסים לאגו ראשל"צ ב- 24/9/2019, בהפקת קבוצת אנשים ומחשבים ובשיתוף התאחדות התעשיינים. יועץ התכנים של הוועידה ומנחה הכנס הוא אילן אלתר, מנכ"ל חברת אלתרנט.


הוועידה תפגיש מאות סמנכ"לי ומנהלי ייצור, מומחים ומנהלי מערכות מידע (מנמ"רים) בתעשייה, במוסדות הממשל ובמוסדות האקדמיה, לדיון פורה על חדשנות בייצור. בכנס יוצגו החידושים הטכנולוגיים האחרונים, שירותים המיועדים לתעשייה 4.0 ולמפעל החכם, האינטרנט התעשייתי של הדברים(IIoT) , מערכות אוטומציה ורובוטיקה, AI בינה מלאכותית וכן מערכות סייבר ואבטחת מידע המיועדות לרצפת הייצור.


כל אלו יעניקו "ארגז כלים" והזדמנות לאנשי המקצוע להתעדכן במגמות טכנולוגיות משמעותיות בעולם ובתחומים המסייעים להטמיע בכל מפעל אלמנטים "חכמים". הוועידה מיועדת למומחים ומקבלי החלטות מהתעשייה היצרנית המקומית והבינלאומית, כמו גם לספקי פתרונות בתחום. מבין הדוברים בכנס, רובי גינל מנכ"ל התאחדות התעשיינים, יוגב קיסוס מנהל קריית המפעלים ויסוצקי, מתי אפשטיין מנהל מכירות גלובלי לתשתיות קריטיות ו-ICS בצ'ק פוינט, דפנה אבירם-ניצן מנהלת המרכז לממשל וכלכלה במכון הישראלי לדמוקרטיה, רמי גזית, יועץ ומנטור לחדשנות, מרצה בכיר ליזמות בטכניון, ומנהל האקסלרטור "מאיץ הגליל", וג'מיל אסתיתה, מנהל היחידה הטכנולוגית תעשיה 4.0 במטה שטראוס ישראל. במסגרת הוועידה תתקיים תערוכת חדשנות ותחרות סטארט-אפים ראשונה מסוגה בנושא תעשייה חכמה! מנהל המחלקה לייעוץ עסקי וחדשנות בהתאחדות התעשיינים, עומר ברוך, הנמנה עם וועדת השיפוט של התחרות: "ישראל, אומת הסטארט-אפ, מהווה קרקע פורייה ליזמות, יצירתיות ופיתוח פתרונות חדשניים.


במקביל, בישראל ישנם מאות מפעלים המשוועים לפתרונות חדשניים אשר יעזרו להם להקטין את עלויות התפעול, הכוללות בין היתר את עלויות המלאי ואת עלויות הפחת, להקטין את גודל האצוות ולשפר משמעותית את יכולת הפרסונליזציה של המוצרים לצורך התאמה מרבית ללקוחות הקצה. תחרות הסטארט-אפים שתתקיים, כאמור, לראשונה בארץ מסגרת הוועידה השנתית, תאפשר לחברות הזנק הפועלות בתחום התעשייה החכמה לקבל חשיפה אדירה והכרה של המוצרים והשירותים אותם פיתחו.


מטרת התחרות הנה לקדם ולהוקיר את פיתוח החדשנות בעולם התעשייה החכמה תוך הטמעתה במפעלים מקומיים ובמפעלים ברחבי העולם". לדברי אילן אלתר, "המיזמים שישתתפו בתחרות, ייבחנו על פי מספר קריטריונים ובהם חדשנות וייחודיות במוצר, פטנטביליות (היכולת לרישום פטנט), תרומה למפעל, חיסכון ושיפור פעילותו, רמת הקושי ביישום, וכמו כן ייבדק האם הפיתוח נוסה בפיילוט בארץ או בעולם". לינק לתחרות הסטארט-אפים: https://industry-40.events.co.il/pages/agendaטלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il