קורנית דיגיטל מודיעה על תהליך הנפקה ציבורית של מניות - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהקורנית דיגיטל מודיעה על תהליך הנפקה ציבורית של מניות


רונן סמואל, מנכל קורנית דיגיטל
הבנקים שיובילו את הנפקת קורנית הם סיטיגרופ, גולדמן-זאקס, וברקליס. כמו כן, ינהלו לצידם את ההנפקה גם הבנקים ווילאם בלייר, סטיפל, נידם וקרייג הלום

חברת קורנית דיגיטל, המפתחת ומשווקת פתרונות טכנולוגיים חדשניים בתחום הדפוס הדיגיטלי לעולם הטקסטיל, הודיעה על תהליך הנפקה ציבורית של מניות. במסגרת ההנפקה, מתכוונת החברה להנפיק 4,340,000 מניות. כמו כן, קורנית צפויה להעניק לחתמי ההנפקה אופציה לתקופה של 30 יום לרכישת 651,000 מניות נוספות של החברה.

קורנית מציינת, כי היא מתכוונת להשתמש בתמורת ההנפקה לצורך רכישות עתידיות, לרבות פעילויות משלימות, טכנולוגיות או נכסים, וכן לצרכיה העסקיים השונים, לרבות הון חוזר והשקעות הוניות. החברה מבהירה, כי נכון להיום איננה מנהלת מגעים ואין לה הסכם כלשהו לגבי עיסקת רכישה כלשהי.

הבנקים שיובילו את הנפקת קורנית הם סיטיגרופ, גולדמן-זאקס, וברקליס. כמו כן, ינהלו לצידם את ההנפקה גם הבנקים ווילאם בלייר, סטיפל, נידם וקרייג הלום.


קורנית דיגיטל הינה חברה פורצת דרך המפתחת, מייצרת ומשווקת פתרונות חדשניים לתעשיית הטקסטיל. קורנית דיגיטל הוקמה בשנת 2003, מונה כ-462 עובדים והינה חברה ציבורית שמניותיה נסחרות בבורסת הנאסד״ק בארה״ב תחת הסימבול KRNT בניהולו של רונן סמואל המכהן כמנכ״ל החברה. לחברה משרדים בארה"ב, אסיה, אירופה וישראל המפעילים רשת תפעול ותמיכה רחבה לכל רחבי העולם.


עם בסיס לקוחות של למעלה מאלף מאתיים בכל העולם, קורנית מחויבת לספק ללקוחותיה טכנולוגיה פורצת דרך המבטיחה תוצאות איכותיות וחדשניות עם רווחיות גבוהה. בנוסף, קורנית היא החברה הראשונה בעולם אשר פיתחה את הדיו הלבן לדפוס הדיגיטאלי על טקסטיל המאפשר הדפסה דיגיטאלית גם על בגדים כהים והראשונה שהביאה את הדפוס הדיגיטלי לשוק הטקסטיל. יחד עם שורת מוצרי הדיו אשר פותחו באופן בלעדי לתעשיית הדפוס על טקסטיל ופתרונות הכימיה הייחודיים לאפליקציות הדפוס הדיגיטאלי על ביגוד, קורנית דיגיטל מציעה לדפסים ומותגים מובילים ברחבי העולם הזדמנויות עסקיות חדשות ומבטיחות. למידע נוסף היכנסו לאתר האינטרנט: www.kornit.com/irטלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il