טוגדר פארמה קיבלה אישורי תשתיות כחלק מתהליך IMC-GAP למתקן החברה בדרום הארץ - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירוטוגדר פארמה קיבלה אישורי תשתיות כחלק מתהליך IMC-GAP למתקן החברה בדרום הארץ


ניסים ברכה-מנכל טוגדר קרדיט צלם-מתן נעים
האישורים מאפשרים לחברה לפנות ליק"ר לקבלת רישיון לגידול וריבוי צמחי קנאביס לשימוש רפואי

טוגדר (ת"א: טגדר), הפועלת בתחום הקנאביס הרפואי, דיווחה, על קבלת אישורי תשתיות כחלק מתהליך IMC-GAP, הן לחוות הגידול והן לחוות הריבוי במתקן החברה בדרום הארץ, וזאת בהתאם לתקינה החדשה של היחידה לקנאביס רפואי במשרד הבריאות.


קבלת האישורים מהווה אבן דרך חשובה במימוש האסטרטגיה העיסקית של טוגדר לגידול וריבוי קנאביס רפואי בישראל ובעולם. לאור קבלת האישורים כעת , תפעל החברה לקבל מהיק"ר רישיון להחזקה ולעיסוק בתחום גידול וריבוי של צמחי קנאביס לשימוש רפואי, שיאפשר לה להפעיל את המתקן בדרום הארץ, ולשתול צמחי קנאביס למטרות שימוש רפואי.


ניסים ברכה, מנכ"ל טוגדר פארמה: "אנו שמחים על קבלת אישורי התשתיות לחווה שלנו בישראל, שיאפשרו לנו לפנות ליק"ר על מנת לקבל רישיון להתחיל לגדל קנאביס רפואי במדינת ישראל. זאת, כחלק ממימוש האסטרטגיה העיסקית שלנו לפעילות בינלאומית במספר טריטוריות שונות, וליצירת תזרימי מזומנים ממקורות הכנסה מגוונים.


"מידי יום מדווחות בתעשייה העולמית הצלחות רפואיות, המקדמות את השימוש בקנאביס רפואי על פני שימוש מסורתי בתרופות, כך שהצפי הוא לשוק שימשיך להיות מאופיין בקצב צמיחה המשכי מהיר.. על רקע זה, אנו בונים את טוגדר כך שתמוצב כשחקנית מובילה בתחום הקנאביס הרפואי ה בינלאומי, שלפי ההערכות יהפוך לשוק של עשרות מיליארדי דולרים תוך שנים בודדות."

אודות טוגדר וגלובוס פארמה
חברת טוגדר (ת"א: טגדר) פועלת בתחום הקנאביס הרפואי באמצעות חברת-הבת גלובוס פארמה, המקימה בימים אלה תשתית חקלאית וטכנולוגית מתקדמת לגידול, ייצור ושיווק תוצרת קנאביס רפואי בישראל ומחוצה לה. החברה היא בעלת הסכמי שיווק והפצה עם חברות מובילות בתחום הקנאביס הרפואי בגרמניה וקנדה, בהיקף כולל של כ-80 טונות תוצרת בשנה. לטוגדר פארמה צוות מומחים בגידול קנאביס עם ידע וניסיון של מעל ל-20 שנה בגידול מעשי של קנאביס, והחברה נמצאת בתהליך מתקדם לקבלת אישור שיווק בגרמניה ובשוק האירופאי כולו, כולל הגשת בקשה לקבלת היתר אירופאי לייצוא מוצרי קנאביס רפואי ולקבלת רישיון להפצתם ברחבי אירופה. https://together-pharma.comטלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il