פריון מעלה תחזית הרווח ל-2019, ומודיעה על פירעון מוקדם של אג"ח - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירופריון מעלה תחזית הרווח ל-2019, ומודיעה על פירעון מוקדם של אג"ח


פריון
כתוצאה מהשיפור הנמשך בתחום החיפוש, צופה החברה לסיים את 2019 עם EBITDA מתואם של 24-26 מיליון דולר; לאור תזרים המזומנים החזק, החליטה פריון לבצע פירעון מוקדם של אג"ח

חברת פריון נטוורק (סימול: PERI), המספקת פתרונות שיווק דיגיטליים למפרסמים במדיה, רשתות חברתיות ומנועי חיפוש, פרסמה היום את תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של 2019, שהסתיים ב-31 במרץ. במקביל, הודיעה פריון כי לאור תוצאותיה הכספיות ברבעון הראשון ותזרים המזומנים החזק מפעילותה השוטפת, תבצע פירעון מוקדם של אג"ח להמרה מסדרה L.


תחום החיפוש: 3 רבעונים של צמיחה
עם פרסום התוצאות הכספיות, אמר מנכ"ל פריון נטוורק, דורון גרסטל: "מאמצינו הנמשכים לקידום חדשנות והעמקת שיתופי פעולה בתחום החיפוש מניבים תוצאות. מינוף שיתוף הפעולה האסטרטגי עם מיקרוסופט בינג, יצירת מקורות הכנסה חדשים וביקוש גובר לחיפוש סיפקו לנו רבעון שלישי רצוף של צמיחה. ולראשונה מזה חמש שנים השגנו צמיחה בהשוואה לרבעון המקביל. אנו צופים, כי מגמה חיובית זו תימשך.


"התקדמות משמעותית זו ממחישה את חשיבותה של חטיבת החיפוש בטווח הקצר והארוך. ההכנסות הגדלות מחיפוש ותזרים המזומנים החזק מאפשרים לנו להמשיך בהשקעות המתוכננות בפעילות הפרסום, במטרה להעניק לאנדרטון יתרון תחרותי בשוק מתפתח הצפוי לגדול משמעותית.


פרסום מבוסס בינה מלאכותית
"פתרון 'המיתוג הדיגיטלי המסונכרן' של אנדרטון התרחב באמצעות רכישת Captain Growth, שתספק מנוע יעיל של בינה מלאכותית הנדרש למותגים. באמצעות טכנולוגיה זו, יוכלו מותגים להשקיע יחידות פרסום באופן ממוקד, בקרב קהלי יעד מתאימים ובעיתוי הנכון – במגוון ערוצים רחב וחסר תקדים. פתרון מורחב זה זכה לתגובות חיוביות מצד לקוחות, ואנו מאמינים שיש לנו הזדמנות ייחודית לבסס יתרון תחרותי בתחום זה".


מעלה תחזית ה-EBITDA
גרסטל הוסיף: "כתוצאה מהפתיח החזק של 2019, בו השגנו EBITDA מתואם גבוה מהמתוכנן ברבעון הראשון, והראות המשופרת קדימה, אנו מרגישים בטוחים בהעלאת תחזית ה-EBITDA המתואם ל-2019 מ-22-24 מיליון דולר ל-24-26 מיליון דולר. לאור העלאת תחזית ה-EBITDA, תזרים המזומנים המשופר הנובע מיישום תוכנית ההתייעלות, וקופת המזומנים הגדלה - החלטנו על פירעון מוקדם של אג"ח, שיחזק עוד יותר את המאזן שלנו".


פירעון אג"ח מסדרה L
הפירעון המוקדם של אג"ח להמרה מסדרה L, שהונפקו ב-23 בספטמבר 2014 ומועד פירעונן חל ב-2020, צפוי לחול ב-6 ביוני השנה. בהתאם לתנאי האג"ח, הנושאות ריבית של 5%, סכום פירעון הקרן צפוי להסתכם בכ-28.7 מיליון ₪, בנוסף לקנס פירעון מוקדם של כ-1 מיליון ₪ וריבית מצטברת של כ-0.3 מיליון ₪. בסך הכל, הפירעון המוקדם של האג"ח צפוי להסתכם בכ-29.9 מיליון ₪. בעקבות הפירעון המוקדם, יימחקו האג"ח ממסחר בבורסת ת"א.


גידול של 20% ב-EBITDA
הכנסות החברה ברבעון הראשון ירדו ב-12% לעומת הרבעון המקביל והסתכמו ב-53.8 מיליון דולר. זאת, בעיקר בשל ירידה של 37% בפעילות הפרסום, שנבעה ממעבר ממכירת פורמטים לפתרונות כוללים. למרות הירידה בהכנסות, גדל שיעור הרווח הגולמי של חטיבת הפרסום ביחס לרבעון המקביל, כתוצאה מהחלטת החברה להעדיף שיעורי רווחיות גבוהים יותר גם במחיר של פגיעה זמנית בהכנסות.


ההכנסות מפעילויות החיפוש גדלו ב-12% לעומת הרבעון המקביל, בעיקר הודות למפרסמים חדשים, הכנסות גבוהות יותר מיחידות פרסום וגידול במספר החפשנים.


עלויות רכש לקוחות ומדיה ברבעון הראשון הסתכמו ב-27.4 מיליון דולר, כ-51% מסך ההכנסות, לעומת 31.9 מיליון דולר, או 52% מסך ההכנסות, ברבעון המקביל.


הרווח הנקי על בסיס GAAP ברבעון הראשון גדל ל-1.2 מיליון דולר, לעומת 0.1 מיליון דולר ברבעון המקביל. ואילו הרווח הנקי המתואם גדל ב-8% והסתכם ב-3.3 מיליון דולר, כ-6% מסך ההכנסות. ה-EBITDA המתואם ברבעון הראשון גדל ב-20% ל-5.1 מיליון דולר, כ-9.5% מההכנסות.


פריון סיימה את הרבעון הראשון עם רווח של 5 סנט למניה, לעומת איזון ברבעון המקביל. ואילו הרווח המתואם למניה גדל ב-8% לעומת הרבעון המקביל והסתכם ב-13 סנט.


החוב יורד, קופת המזומנים גדלה
תזרים המזומנים התפעולי של פריון ברבעון הראשון הסתכם ב-14 מיליון דולר, וקופת המזומנים והפיקדונות לטווח קצר של החברה גדלה בסוף הרבעון הראשון ל-45.1 מיליון דולר.


חוב החברה, המורכב מהלוואות לזמן קצר, הלוואות לזמן ארוך ואג"ח להמרה, ירד בסוף הרבעון הראשון ל-31 מיליון דולר, בהשוואה ל-40.5 מיליון דולר בסוף הרבעון הקודם. פריון מסרה, כי היא עומדת בכל אמות המידה הפיננסיות הנדרשות הנוגעות לחובה הציבורי.


שיחת ועידה
הנהלת פריון תקיים היום בשעה 16:00 שעון ישראל שיחת ועידה בנוגע לתוצאותיה הכספיות. ניתן יהיה להשתתף בשיחת הוועידה בטלפונים שמספרם 1-809-212-883 עבור משתתפים מישראל, 1-888-394-8218 עבור משתתפים מארה"ב, ו-1-323-701-0225 עבור משתתפים ממדינות אחרות.


קוד הכניסה: 5831485.
ניתן יהיה להאזין לשיחת הוועידה בשידור חי גם באמצעות הלינק https://www.perion.com/ir-info/. שידור חוזר של השיחה יהיה זמין עד ל-22 במאי, בטלפון שמספרו 1-412-317-6671 או 1-844-512-2921 בארה"ב (קוד כניסה: 5831485).


פריון נטוורק (Perion Network)
פריון מספקת פתרונות פרסום דיגיטליים מתקדמים למותגים וספקי מדיה. החברה מחויבת למקסום ביצועים על בסיס ניתוח נתוני אמת, באמצעות יצירת פורמטים חדשניים ושימוש בפלטפורמות חיפוש, שיווק פרוגרמטי ורשתות חברתיות, תוך שמירה על מסר שיווקי אחיד.
לפרטים נוספים: www.perion.com, Twitter@perionnetwork.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il