גילת מדווחת על המשך צמיחה חזקה ברווחיות ברבעון הראשון של 2019 - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירוגילת מדווחת על המשך צמיחה חזקה ברווחיות ברבעון הראשון של 2019


יונה עובדיה גילת
הכנסות הרבעון הראשון של 2019 הסתכמו ב- 62.1 מיליון דולר, בהשוואה ל- 67.4 מיליון דולר ברבעון הראשון של 2018.

חברת גילת רשתות לוויין (נאסד"ק ובורסת ת"א: GILT), מובילה עולמית בטכנולוגיה לרשתות תקשורת לווייניות, פתרונות ושירותים, מדווחת היום על תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון שהסתיים ב-31 במרץ, 2019.

דגשים עיקריים:
הכנסות הרבעון הראשון של 2019 הסתכמו ב- 62.1 מיליון דולר, בהשוואה ל- 67.4 מיליון דולר ברבעון הראשון של 2018.


המשך רווחיות חזקה:
ברבעון הראשון של 2019 גדל הרווח התפעולי על בסיס GAAP ל- 4.5 מיליון דולר, עלייה של 21.7% בהשוואה ל- 3.7 מיליון דולר ברבעון הראשון של 2018. ברבעון הראשון של 2019 גדל הרווח התפעולי על בסיס Non-GAAP ל- 5.6 מיליון דולר, עלייה של 9.5% בהשוואה לרבעון הראשון של 2018.


ברבעון הראשון של 2019 גדל הרווח הנקי על בסיס GAAP ב- 22.2% והסתכם בכ- 2.8 מיליון דולר או 5 סנט למניה בדילול מלא, בהשוואה לרווח נקי על בסיס GAAP של 2.3 מיליון דולר או 4 סנט למניה בדילול מלא, ברבעון הראשון של 2018. ברבעון הראשון של 2019 גדל הרווח הנקי על בסיס Non-GAAP ב- 5.4% והסתכם בכ- 4.0 מיליון דולר או 7 סנט למניה בדילול מלא, בהשוואה לרווח נקי על בסיס Non-GAAP של 3.8 מיליון דולר או 7 סנט למניה בדילול מלא ברבעון הראשון של 2018.


ברבעון הראשון של 2019 גדל ה-EBITDA המתואם ב- 9.0% והסתכם ב- 8.2 מיליון דולר, או 13.2% מההכנסות.


ההנהלה מאשררת את יעדיה לשנת 2019: טווח הכנסות של 275 מיליון דולר עד 295 מיליון דולר, רווח תפעולי על בסיס GAAP של 23 מיליון דולר עד 27 מיליון דולר ו-EBITDA מתואם של 38 מיליון דולר עד 42 מיליון דולר.


יונה עובדיה, מנכ"ל גילת התייחס לתוצאות: "אני שמח לדווח כי גילת המשיכה להציג תוצאות טובות ברבעון הראשון, ואני גאה על כך שגילת מקבלת הכרה בשוק כמובילה בתמסורת סלולרית 4G/LTE.
"התוצאות הולכות בד בבד עם התקדמות עסקית משמעותית בתחומי המיקוד האסטרטגיים שלנו: אינטרנט במטוסים (IFC) ותמסורת סלולרית.


השגנו אבן דרך משמעותית בתחום ה-IFC, עם בחירתה של Honeywell במודם המוטס של גילת כחלק מפתרון ה-JetWave שלה לתקשורת לוויינית. הפתרון המשותף של Honeywell וגילת ייפרס בשלב ראשון בסין לשימוש בטיסות פנים בסין ומחוצה לה, עם צפי להרחבה בהמשך לאזורים נוספים ברחבי העולם.
"בתחום התמסורת הסלולרית זכינו בחוזה משמעותי עם TIM Brasil לאספקת שירותי 4G לשוק האינטרנט של הדברים (IoT) בתחומי החקלאות. בשלב הראשון תספק גילת אלף טרמינלי VSAT לכיסוי סלולרי כחלק מתוכנית של TIM "4G TIM in the Field".


בנוסף ממשיכה גילת לעמוד בחזית שוק התמסורת הסלולרית LTE/4G, והוכרה על ידי חברת המחקר של התעשייה, NSR, כמובילה העולמית באספקת תמסורת סלולרית על גבי לוויין, עם נתח שוק של 35% מהמודמים שסופקו.


"כמו כן רשמנו התקדמות בעידן התקשורת הדיגיטלית החדש עם קבוצות לווייני NGSO (לוויינים המשייטים במסלול שאינו גאוסטציונרי) ורשתות 5G. המודם של גילת עבר בהצלחה, ניסוי חשוב שבוצע לראשונה אי פעם, במרכז בדיקות ה-5G של אוניברסיטת סוריי, במטרה לבחון קישוריות 5G על גבי לוויין הבדיקה של Telesat המשייט במסלול לווייני נמוך (LEO)."


מר עובדיה סיכם: "כפי שהודענו קודם לכן, הגדלנו באופן משמעותי את השקעתנו במו"פ בשנת 2019, על מנת לשמר את היתרון הטכנולוגי הקיים שלנו וכן להתקדם עם המוצרים שלנו הכוללים אנטנות IFC ומערכות NGSO, בכדי לתמוך בלווייני LEO ו-MEO וכן ב-5G. בעוד אנו מתקרבים לקראת סיומה של 2019, אנו שואבים עידוד מההזדמנויות העומדות בפנינו, ומכך שאנו מצליחים לשמר איזון אסטרטגי בין מימוש צבר הזמנות המוצרים, השקעה במובילות טכנולוגית, ושיפור הרווחיות שלנו."


הכרזות בולטות לאחרונה:
Honeywell בוחרת במודם המוטס של גילת כחלק מפתרון ה-JetWave שלה לתקשורת לוויינית
גילת מדווחת על ניסוי מוצלח, לראשונה אי פעם, של קישוריות 5G על גבי לוויין נמוך-מסלול, באמצעות לוויין ה-Phase 1 LEO של Telesat
גילת הינה מובילה עולמית באספקת תמסורת סלולרית על גבי לוויין לפי NSR
TIM Brasil בוחרת בתמסורת הלוויינית של גילת לשירותי 4G לשוק האינטרנט של הדברים (IoT) בתחומי החקלאות
גילת מדווחת על חלוקת דיבידנד במזומן בסך של כ-25 מיליון דולר

פרטי שיחת הועידה:
הנהלת גילת תארח שיחת ועידה היום, ה-14 במאי, בשעה 16:30 (שעון ישראל) שתדון בתוצאות הרבעון הרביעי ושנת 2018 ותענה על שאלות רלוונטיות. להאזנה לשיחה יש לחייג 3-918-06100.
הקלטת השיחה תהיה זמינה באתר גילת בכתובת www.gilat.com וכן בקישור הבא: http://www.veidan-stream.com/gilatq1-2019.html .
הקלטת השיחה תהיה זמינה לתקופה של 30 ימים באתר החברה ובקישור הנ"ל.

גילוי פיננסי שלא על פי GAAP (Non-GAAP)
סיכום הדוחות הכספיים הבלתי מבוקרים המצורפים, הוכנו לפי עקרונות GAAP של הרשות לניירות ערך האמריקאית. בנוסף להצגת מדדים פיננסיים על פי GAAP, מציגה החברה מדדים פיננסיים שלא על פי GAAP: רווח נקי, רווח תפעולי, EBITDA מתואם ורווח למנייה. ההתאמות לתוצאות לפי GAAP של החברה התבצעו מתוך כוונה לספק להנהלת החברה ולמשקיעים הבנה כוללת ומקיפה יותר של בסיס תוצאות הפעילות, מגמות וביצועים.


ערכי Non-GAAP מנטרלים בעיקר את השפעת תגמולים מבוססי מניות, פחת והפחתות על רכוש בלתי מוחשי נרכש, הפחתת הוצאות תמריץ חכירה, הוצאות משפט, הכנסות הקשורות לתביעות בגין הפרת סודות מסחר והוצאות בגין התחייבויות מיסוי תלויות הקשורות לתכנית חנינת מס וכן הכרה ראשונית של נכסי מס נדחים הקשורים להפסדים מועברים. גילת מציגה EBITDA מתואם בכדי לאפשר השוואה בין ביצועי החברה בפועל לביצועיה בתקופות קודמות וככלי להערכת התוצאות הכספיות והתפעוליות על בסיס עקבי מתקופה לתקופה. החברה מאמינה כי מדד זה, כאשר בא בשילוב התוצאות הפיננסיות של החברה על פי עקרונות GAAP, מספק מידע שימושי למשקיעים להערכת תוצאות תפעוליות ומגמות שוטפות. EBITDA מתואם, אינו מיועד לבחינה במנותק, ואין לפרשו כאלטרנטיבה לרווח תפעולי או רווח נקי לתקופה והוא אינו יכול להעיד על התוצאות התפעוליות של החברה בעבר; ואין הוא מיועד לספק תחזית של תוצאות פוטנציאליות עתידיות. EBITDA מתואם לא נערך לפי מערכת מקיפה של כללים או עקרונות חשבונאיים ואינו מיועד להשוואה למדדים דומים המשמשים חברות אחרות. המידע המשלים בין הרווח התפעולי וה-EBITDA המתואם של החברה מוצג בסיכום הדוחות הכספיים המצורף.
הודעה לעיתונות זו כוללת הערכות צופות פני עתיד של ה- EBITDA המתואם החזוי על ידי גילת לשנת 2019. הערכה צופת פני עתיד של הרווח הנקי והתאמה בין ההערכה צופת פני עתיד של ה-EBITDA המתואם לבין הרווח הנקי אינן מובאות מאחר והנתונים הנחוצים להערכת הרווח הנקי אינם ניתנים להערכה בנקודת זמן זו.


הצגת הרווח הנקי, הרווח התפעולי, ה-EBITDA המתואם והרווח למנייה שלא על פי GAAP אינו מיועד לבחינה במנותק או כתחליף לדוחות המאוחדים של החברה אשר נערכו בהתאם לכללים ועקרונות חשבונאיים מקובלים (GAAP), או כאינדיקציה לביצועיים התפעוליים ולנזילות של גילת.


אודות גילת רשתות לוויין
גילת רשתות לוויין (נאסד"ק ובורסת ת"א: GILT) היא ספקית עולמית מובילה של תקשורת פס רחב מבוססת לוויין. עם 30 שנות ניסיון, אנו מתכננים ומייצרים מוצרים חדשניים, ומספקים פתרונות כוללים ושירותים מקצה לקצה, המבוססים על הטכנולוגיה החדשנית שלנו. כחברה המספקת פתרונות תחרותיים בעלי ערך גבוה, היצע המוצרים שלנו כולל פלטפורמת רשת תקשורת לווינית מבוססת ענן, מודמים במהירות גבוהה, אנטנות ניידות בעלות ביצועים גבוהים, ומגברי מצב-מוצק (SSPA) וממירי תדרים (BUC) להספקים גבוהים בעלי יעילות גבוהה.


הפתרונות המקיפים של גילת תומכים בישומים רבים עם היצע מוצרים רחב, תוך עמידה בדרישות רמת השירות המחמירות ביותר. ישומים מרכזיים אלו כוללים קישוריות פס רחב, תמסורת סלולרית, שירותים לארגונים, אינטרנט מהיר בטיסות (IFC), קישוריות לכלי שייט ולרכבות, וקישוריות לכוחות בטחון, חירום והצלה. גילת הינה חברה הנשלטת ע"י קרן פימי. למידע נוסף, אנא בקרו באתר החברה www.gilat.com.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il