פנאקסיה ישראל חתמה על הסכם לרכישת 6 טון חומר גלם מחברת קנביט למיצוי וייצור שמני קנאביס המיועדים לייצוא לאירופה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירופנאקסיה ישראל חתמה על הסכם לרכישת 6 טון חומר גלם מחברת קנביט למיצוי וייצור שמני קנאביס המיועדים לייצוא לאירופה


פנאקסיה
על פי ההסכם, פנאקסיה תזמין מקנביט 6 טון חומר גלם על פני שלוש שנים, כאשר 750 ק"ג יסופקו החל מהרבעון השני לשנת 2020, 2 טון יסופקו במהלך שנת 2021, 3 טון יסופקו במהלך שנת 2022 ו- 250 ק"ג יסופקו במהלך הרבעון הראשון לשנת 2023

חברת הפארמה פנאקסיה תעשיות פרמצבטיות ישראל, יצרנית ומפיצת תרופות הקנאביס הגדולה בישראל, חתמה על הסכם עם חוות הגידול קנביט, לרכישת חומר גלם אשר יגודל ע"י קנביט בהתאם לתקינה האירופאית. חומר הגלם שיירכש מקנביט, מיועד כולו לצורך מיצוי וייצור שמני קנאביס המיועדים לייצוא לאירופה ע"י פנאקסיה, ויגודל בהתאם לתקןIMC-GAP של היק"ר ובהתאם לתקני EU-GACP ובאיכות, ריכוז ודרגת ניקיון, המחמירים מהנדרש בתקן.


על פי ההסכם, פנאקסיה תזמין מקנביט 6 טון חומר גלם על פני שלוש שנים, כאשר 750 ק"ג יסופקו החל מהרבעון השני לשנת 2020, 2 טון יסופקו במהלך שנת 2021, 3 טון יסופקו במהלך שנת 2022 ו- 250 ק"ג יסופקו במהלך הרבעון הראשון לשנת 2023.


ההסכם נחתם על רקע כניסתה לתוקף של האסדרה החדשה בתחום הקנאביס הרפואי ועל רקע רפורמת ייצוא הקנאביס מישראל. מרגע תחולתה של הרפורמה החדשה, נאסר על המגדלים לייצר בעצמם או למכור ישירות למטופלים תרופות קנאביס.


לאור הביקושים המסתמנים מאירופה, פנאקסיה מרחיבה את מלאי חומר הגלם המיועד לייצוא. שוק הקנאביס הרפואי באירופה מוערך כיום בהיקף של 40-60 מיליארד יורו, וקיים בו ביקוש גבוה למוצרי קנאביס באיכות פרמצבטית. ההסכם שנחתם מגדיל את הפוטנציאל של פנאקסיה לייצוא כמויות גדולות באופן משמעותי, וזאת בכפוף לזמינות חומר הגלם שמגודל מראש בהתאם לתקינה האירופאית.


שוק מוצרי הקנאביס הרפואי העולמי מגלגל כיום 13 מיליארד דולר בשנה, וצומח ב-30% מדי שנה. קבוצת פנאקסיה היא הראשונה בישראל אשר קיבלה אישור לייצור תרופות מבוססות קנאביס רפואי (תקן GMP-IMC ) ומחזיקה באישור למתן שירותי ייצור והפצה של מוצרי קנאביס רפואי בישראל.


אודות פנאקסיה ישראל
פנאקסיה ישראל היא חלק מקבוצת הפארמה של משפחת סגל, הפועלת זה למעלה מארבעה עשורים, מייצרת למעלה מ 600 מוצרים פרמצבטיים שונים, ומשווקת אותם בלמעלה מ-40 מדינות. פנאקסיה הוקמה על ידי ד"ר דדי סגל, ד"ר ערן גולדברג ועו״ד אסי רוטברט, ומהווה את חטיבת הקנאביס של הקבוצה.


בנוסף מייצרת החטיבה האחות בצפון אמריקה למעלה מ-30 מוצרים תרופתיים מבוססי קנאביס רפואי, בהן טבליות תת-לשוניות, לכסניות, שמנים, משאפים ועוד, המיועדים לטיפול במחלות כגון הפרעת דחק פוסט טראומטית, סרטן, כאב כרוני, אפילפסיה, אנורקסיה, טיפול בכוויות ומחלות רבות נוספות. בפנאקסיה מועסקים כ-90 עובדים וכל הניסויים הקליניים מנוהלים על ידי החברה.


קבוצת הפארמה של משפחת סגל כוללת גם את החטיבות לומינרה, המייצרת זריקות למילוי קמטים, ו-TREE OF LIFE, המייצרת תרופות ללא מרשם.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il