בריינסוויי קיבלה את אישור מינהל התרופות והמכשור הרפואי ביפן לשיווק מערכת ה-Deep TMS של החברה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

בריינסוויי קיבלה את אישור מינהל התרופות והמכשור הרפואי ביפן לשיווק מערכת ה-Deep TMS של החברה


בריינסוויי
PMDA הינה הסוכנות האחראית לכל רישיונות הייבוא של תרופות ומכשירים רפואיים ליפן, ואישור זה הינו הכרחי לתחילת שיווק מערכות Deep TMS ביפן

חברת בריינסוויי (Brainsway), חברה מובילה עולמית בטיפול לא פולשני בהפרעות מוחיות, מודיעה היום כי קיבלה אישור מאת מינהל התרופות והמכשירים הרפואיים ביפן (PMDA), לשיווק והפצה ביפן של מערכת ה-Deep TMS שפיתחה החברה, לטיפול בדיכאון מז'ורי (MDD) בחולים אשר הטיפול התרופתי לא הביא לשיפור מספק במצבם.


PMDA הינה הסוכנות האחראית לכל רישיונות הייבוא של תרופות ומכשירים רפואיים ליפן, ואישור זה הינו הכרחי לתחילת שיווק מערכות Deep TMS ביפן. בנוסף, אישור ה-PMDA הינו אחד התנאים על מנת שמערכת ה-Deep TMS תוכל להיכלל בעתיד תחת כיסוי של תכנית ביטוח הבריאות הלאומית של יפן.
אישור ה-PMDA הושג בעקבות מאמצי החברה, בשיתוף עם Century Medical Inc, חברה מקבוצת קונצרן ITOCHU, שהינה המפיץ הבלעדי של מוצרי החברה ביפן. המפיץ פועל, לשם הכללת הטיפול במערכת ה-Deep TMS תחת כיסוי של תכנית ביטוח הבריאות הלאומית של יפן.


יצוין כי בהתאם לדוח שפורסם על ידי ארגון הבריאות העולמי בשנת 2017, כ-5 מיליון איש ביפן סובלים מדיכאון קליני.


"התפתחות זו הינה אבן דרך משמעותית במאמצינו להרחיב את הנוכחות המסחרית שלנו לשוק של יפן שהינו בעל חשיבות גבוהה", אמר יעקב מיכלין, מנכ''ל בריינסוויי.


אודות בריינסוויי:
בריינסוויי עוסקת במחקר, פיתוח ושיווק של מערכת רפואית לטיפול לא פולשני בהפרעות נפוצות בתפקודי המוח. המערכת הרפואית אותה מפתחת ומייצרת החברה מבוססת על טכנולוגיה ייחודית ופורצת דרך הנקראת Deep TMS, באמצעותה ניתן להגיע לעומק המוח ולייצר גירוי או דיכוי עצבי. מערכות החברה נמכרות ברחבי העולם ולהן אישורי FDA לטיפול בדיכאון מז'ורי ((MDD ו- OCD ושיפוי ביטוחי לדיכאון בקרב יותר מ-90% מאוכלוסיית ארה"ב ובנוסף אישורי שיווק באירופה ומדינות נוספות למגוון נרחב של מחלות והפרעות מוחיות.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il