מחירי הדיור בסביון ממשיכים לעלות - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

מחירי הדיור בסביון ממשיכים לעלות


כניסה לסביון צילום ענת קוביכניסה לסביון צילום ענת
נסגרו שלושה מכרזים של רמ"י בסביון: חצי דונם ב-3 מיליון שקל
היישוב היוקרתי סביון ממשיך לעורר עניין בקרב רוכשי הדירות. לאחר שבחודש אפריל שווקו 14 מגרשים בני חצי דונם במחיר ממוצע של 2.75 מיליון שקל. היום נסגרו 3 מכרזים נוספים של רשות מקרקעי ישראל במחיר ממוצע של 3 מיליון שקל – עלייה של כ-10%.

המגרשים שהוצעו במכרז הם בני חצי דונם ולמחיר הזכייה יש להוסיף פיתוח על סך 300 אלף שקל. כמו בחודש אפריל, גם כאן מדובר במגרשי ההרחבה בחלקו הדרום מזרחי של היישוב.

סביון נחשבת לאחד היישובים היקרים בישראל וכיום מתגוררים בה כ-5,000 תושבים. בעשור האחרון מחירי המגרשים בסביון הוכפלו. כך לדוגמא, בשנת 2009 רשות מקרקעי ישראל פרסמה מכרזים ל-11 מגרשים בני דונם – כפול מהמגרשים במכרזים שנסגרו היום שנמכרו תמורת 2.6-3.7 מיליון שקל לא כולל הוצאות פיתוח.

לדברי מוטי לנדאו, ראש המועצה המקומית סביון, "מדינת ישראל בונה יותר ויותר צפוף. פרוייקטי ההתחדשות העירונית בגוש דן אף צפויים לצופף את הבנייה עוד יותר. יש אוכלוסייה שלמה בעלת אמצעים שמעוניינת להתגורר ביישובים עם ריאות ירוקות, חינוך איכותי, חיי קהילה מגוונים ואיכות חיים גבוהה. סביון מאפשרת את כל זה, ולראייה בשנים האחרונות אנחנו עדים ליותר ויותר משפחות צעירות בגילאי 40 ומעלה הרוכשות בתים ביישוב".


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il