אשטרום נכסים ושותפתה חב' הביטוח הראל מוכרות בניין משרדים בהנובר תמורת כ-162 מיליון שקל - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

אשטרום נכסים ושותפתה חב' הביטוח הראל מוכרות בניין משרדים בהנובר תמורת כ-162 מיליון שקל


ירון רוקמן, מנכל אשטרום נכסים
החברה צפויה לרשום רווח של כ-18.8 מיליון שקל בגין העסקה
ירון רוקמן, מנכ"ל אשטרום נכסים: "אנו שמחים לדווח על מימוש מוצלח של הנכס בהנובר שהוחזק בשותפות עם חברת הביטוח הראל. במקביל, אנו ממשיכים בפעילות השוטפת לאיתור נכסים מניבים בעלי פוטנציאל השבחה המתאימים לתמהיל פורטפוליו נכסי החברה המניבים בישראל ובחו"ל כדוגמת שלושת בנייני המשרדים בגרמניה שנרכשו בתחילת השנה".

חברת אשטרום נכסים, מקבוצת אשטרום ובניהולו של ירון רוקמן, הודיעה היום כי חתמה יחד עם שותפתה, חברת הביטוח הראל, על חוזה למכירת בניין משרדים בעיר הנובר שבגרמניה, תמורת כ-162 מיליון שקל (כ-37.85 מיליון אירו). חלקה של אשטרום נכסים בשותפות שמחזיקה בנכס עומד על 51%.

בגין העסקה, צפויה אשטרום נכסים לרשום בדוחותיה הכספיים רווח לפני מס (בהתבסס על נתוני שווי הנכס ליום 30 בספטמבר 2018) בסך של כ-18.8 מיליון שקל (כ-4.4 מיליון אירו). מועד ההכרה ברווח בדוחות הכספיים של החברה תלוי במועד השלמת העסקה. כמו-כן, לאחר המכירה ינבע לאשטרום נכסים תזרים מזומנים של כ-10 מיליון אירו.

לאחר מכירת הנכס בהנובר, תחזיק אשטרום נכסים ב-16 נכסים בגרמניה, מתוכם 7 מוחזקים בבעלות מלאה והשאר מוחזקים בשותפויות.

החברה דיווחה בחודש נובמבר האחרון על תוצאותיה הכספיות לרבעון השלישי לשנת 2018. החברה הציגה הכנסות של כ-58.8 מיליון שקל ברבעון, לצד רווח נקי של כ-45.8 מיליון שקל.

אשטרום נכסים, הינה החברה העוסקת, בעצמה ובאמצעות חברות בנות וחברות מוחזקות וכן באמצעות שותפויות עם אחרים, בתחום הנדל"ן המניב בארץ ובחו"ל (כיום בגרמניה) הכולל קניונים ומרכזי מסחר, מבני משרדים ותעסוקה, מבני תעשייה, קרקעות ועוד, המיועדים בעיקר להשכרה. כחלק מפעילות זו, מספקת החברה גם שירותי ניהול לנכסיה. מעת לעת משקיעה החברה בתחומים נוספים. החברה מושקעת בחברת סיטיפס בע"מ העוסקת בתחום התחבורה. מנכ"ל החברה הוא מר ירון רוקמן. יו"ר החברה הוא מר רמי נוסבאום.
טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il