בינת סמך תספק שירותי IT מנוהלים כוללים לרשות לחדשנות גם בשנים הקרובות - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

בינת סמך תספק שירותי IT מנוהלים כוללים לרשות לחדשנות גם בשנים הקרובות


איציק רוסו סמנכל מכירות בבינת סמך
ההסכם החדש הוא לשלוש שנים וניתן להארכה

בינת סמך מקבוצת רד-בינת, תמשיך לספק לרשות לחדשנות שירותי ITכוללים גם בשנים הקרובות. במהלך השנים האחרונות סיפקה בינת סמך שרותים אלה לרשות לחדשנות, אך עם סיום החוזה בין שני הגופים, התקיים לאחרונה מכרז חדש, ובינת סמך גברה על חלק מהחברות המובילות במשק בתחום ה-.IT במסגרת הפעילות יעברו תשתיות ה- IT של הארגון לאחריות ובעלות מלאה של בינת סמך ויותקנו במתקני האירוח של בינת במתכונת של ענן פרטי (Private Cloud). כמו כן תספק בינת סמך, במסגרת הפעילות השוטפת, שירותי יעוץ שונים לתחומי המחשוב, שירותי תמיכה למשתמשים (HELP DESK) ושירותי טכנאים באתר הלקוח.


ההסכם החדש הוא לשלוש שנים וניתן להארכה עד 7 שנים נוספות.


רשות החדשנות היא רשות סטטוטורית עצמאית המופקדת על קידום חדשנות כמנוף לצמיחה כלכלית מכילה ובת-קיימא בישראל. משימות רשות החדשנות הן שימור וחיזוק המובילות הטכנולוגית והתרבות היזמית בישראל, והגדלת הערך הכלכלי שאלו מניבים למשק הישראלי, בתרומה לתוצר וליצוא, ביצירת תעסוקה איכותית ובשימור מקומה של מדינת ישראל בחזית החדשנות העולמית.


איציק רוסו, סמנכ"ל המכירות של בינת סמך, מסר בתגובה כי : "הרשות החדשנות בחרה בבינת סמך, להוצאת כלל תשתיות IT של הארגון לשירות חיצוני ולקיחת אחריות מלאה על התמיכה במערכות המחשוב למשתמשים ולמערכות השונות. בינת סמך מספקת שירותי תמיכה לרשות בשנים האחרונות ואנו מודים לרשות על האמון החוזר שנתנה בנו ובמערך השירות והתפעול שלנו ועל הבחירה המועדפת שלהם בבינת סמך."טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il