Booking.com משיקה שנה שלישית את Booking Booster, אקסלרטור לסטרטאפים בתחום התיירות בת קיימא - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירוBooking.com משיקה שנה שלישית את Booking Booster, אקסלרטור לסטרטאפים בתחום התיירות בת קיימא


גיליאן טאנס, נשיאה ומנכ"ל Booking.com
ניתן להגיש מועמדות לשנה השלישית של התוכנית ולזכות במענק כספי של עד 500,000 אירו ושנה שלמה של מנטורינג והדרכה שוטפת ממומחי Booking.com. ניתן להגיש בקשות להשתתפות עד ה-2.12

Booking.com, מובילה בתחום טכנולוגיית נסיעות, מודיעה על פתיחת ההרשמה לשנה השלישית של Booking Booster accelerator המיועדת לחברות סטארט-אפ בתיירות בת קיימא. Booking.com קוראת לחברות סטארט-אפ מרחבי העולם, הבונות פתרונות טכנולוגיים לאתגרי תיירות בת קיימא להגיש בקשה לתמיכה מהקרן שלה המונה 2 מיליון אירו.


עבור Booking Booster 2019, Booking.com תבחר ותזמין 10 סטארט-אפים חברתיים מובילים בענף התיירות הבת קיימא, המוכנים לשדרג את החברה שלהם לקנה מידה גדול, לקחת חלק בתוכנית האצה בת שלושה שבועות באמסטרדם בחודש מאי 2019. התוכנית תהיה מורכבת מסדרה של הרצאות, סדנאות פרקטיות, ומפגשי אימון.


השיא יהיה במצגת הסופית בה ניתן יהיה לזכות במענק של עד 500,000 אירו מתוך 2 מיליון אירו מקרן Booking.com כדי לסייע לתמוך בשלב הבא של הצמיחה הצפויה עבור הסטרטאפים המשתתפים. הסטרטאפים יקבלו גם שנה שלמה של מנטורינג והדרכה שוטפת ממומחי Booking.com, וכן הזדמנויות וגישה לשיתוף פעולה עם Booking.com ביוזמות וחידושים פוטנציאליים ובניסויים שיסייעו להאיץ את צמיחתם בעתיד.


"בשנה השלישית לתוכנית, אנחנו מתרשמים יותר ויותר מהרוח היזמית המדהימה של חברות הסטארט-אפ המגישות מועמדות לתוכנית Booking Booster ומהחידושים מעוררי ההשראה שהם מפתחים בתחומים מרכזיים הקשורים לתפוצת התיירות, יצירת הזדמנויות כלכליות חדשות לנשים, קידום צמיחה עבור קהילות הסובלות ממשאבים דלים, ופיתוח פתרונות טכניים מתקדמים המסייעים לשמור על יעדים במצב טוב ובריא בכל פינה בעולם". כך על פי גיליאן טאנס, נשיאה ומנכ"ל Booking.com. "אנחנו באמת מאמינים בכוחה של הטכנולוגיה לשנות את האופן שבו כולנו חווים את העולם לטובה, ואנו מצפים לתמוך בגל הבא של מנהיגי השינוי שמבקשים להיות בעלי השפעה מתמשכת ובת קיימא על תעשיית הנסיעות בכללותה".


חברות סטארט-אפ מכל העולם מוזמנות להגיש בקשה לתוכנית Booking Booster לשנת 2019 החל מתחילת נובמבר. לא ניתן יהיה להגיש בקשות לאחר ה-2 בדצמבר 2018, ולכן מומלץ שחברות המעוניינות יבקרו בסעיף Booking Booster באתר Booking Cares לקבלת מידע מלא ופרטים נוספים.


בסיוע למטיילים לחקור ולחוות יותר מ-143,000 יעדים ייחודיים בכל רחבי העולם, Booking.com גם מעוניינת לתרום לבריאות המתמשכת של אותם יעדים, כך שהדורות הבאים יוכלו להמשיך וליהנות מהם במשך שנים רבות. יחד עם קרן Booking Cares וה-Booking Cares Labs, תוכנית Booking Booster פועלת לצד תוכנית ההתנדבות הפנימית של Booking.com, שבה העובדים משתפים פעולה עם ארגונים מקומיים בפרויקטים המסייעים לשפר יעדים ברחבי העולם. יחד, יוזמות אלה מקיימות ומרחיבות את המחויבות של Booking.com להשפיע באופן חיובי על תעשיית התיירות העולמית.


כחלק מחגיגות ההשקה של השנה השלישית של התוכנית, Booking.com מדגישה ארבע נקודות חדשנות מרכזיות המונעות על ידי חברות סטארט-אפ, המטפלות בבעיות קיימות בתעשיית הנסיעות, כולל פרויקטים של הזוכים מהשנים הקודמות.


הפצת היתרונות וההשפעות של התיירות באופן שווה יותר
הצפיפות בחלק מהיעדים האהובים ביותר בעולם היא אחד הנושאים הדחופים ביותר בתיירות בת-קיימא כיום, ומגוון רחב של חברות סטארט-אפ חוקרות פתרונות אפשריים, בשיתוף עם ערים כמו אמסטרדם, ונציה וברצלונה. מספר התיירים הבינלאומיים עלה מ-25 מיליון בשנת 1950 ליותר מ-1.3 מיליארד בשנת 2017, וארגון התיירות של האו״ם צופה כי הענף ימשיך לצמוח ב-3.3% בשנה עד 2030 -השנה שבה 1.8 מיליארד תיירים צפויים לחצות גבולות.[1]


מחקר שנערך לאחרונה על ידי חברת (Booking.com [2 מדגיש כי רוב התיירים פתוחים מאוד לרעיון של התאמת היעד ואופן הנסיעה שלהם, וגם את הפעילויות במהלך שהייתם כדי לעזור להפיץ את ההשפעות והיתרונות של הנסיעות שלהם באופן שווה יותר. למעשה, יותר ממחצית מהתיירים בעולם מצהירים על נכונות לשהות מחוץ למרכז העיר (51%) או לנסוע מחוץ לעונת השיא (68%). כמעט מחצית (47%) מוכנים גם לדלג על אטרקציות תיירותיות מרכזיות לטובת חלופות פחות ידועות. למעשה, 54% מהמטיילים אומרים כי הם יאריכו את שהייתם במטרה לטייל מחוץ לאזורי התיירות העיקריים. כל זה מדגיש את הפוטנציאל המשמעותי של חדשנות מוגברת בחזית זו כדי להעצים מטיילים להגיע רחוק יותר, לגלות אזורים פחות תיירותיים ולתמוך יותר בעסקים מקומיים.


יצירת הזדמנויות כלכליות לנשים באמצעות טכנולוגיית הנסיעות
שיעור ההשתתפות בשוק העבודה ברחבי העולם בקרב נשים בתקופת שיא הקריירה שלהן (בגילאי 25-54) עומד על 63% לעומת 94% בקרב עמיתיהן הגברים, והפער העולמי בין המינים הוא כיום 23%.[3] אחד היעדים של פיתוח בר קיימא של האו״ם, שוויון בין המינים והעצמת נשים, הוא נושא חשוב מאוד גם ל-Booking.com. חשיבות הנושא מתבטאת במספר הולך וגדל של סטרטאפים ברחבי העולם הממנפים תפיסות חדשניות ומודלים עסקיים למיצוב שירותים הקשורים לנסיעות ככלי המאפשר לנשים לייצר הכנסה באופן עצמאי.


דוגמה מעוררת השראה אחת לטיפול באי-שוויון בין המינים באמצעות חדשנות היא תוכנית "נשים על גלגלים" של Sakha Consulting, אחת מהחברות המובילות שקיבלו מענק מתוכנית ה-Booster 2018. במהלך השנתיים הקרובות, הם יספקו פרנסה בתחבורה ליותר מ-1,000 נשים עניות שיקבלו כנהגות יותר מ-2 מיליון אירו ביחד, עבורן ועבור משפחותיהן, תוך מתן למעלה ממיליון הסעות בטוחות לנשים ברחבי הודו.


קידום צמיחה כוללת בקהילות מקומיות דלות במשאבים
על פי נתונים המסופקים לעתים קרובות מהתוכנית הסביבתית של האו"ם, ההערכה היא כי מכל 100 דולר שתיירים ממדינות מפותחות מוציאים בחופשה, רק כ-5 דולר נותרים למעשה במדינה לטובת היעד והקהילה המקומית. עובדה זו מציגה הזדמנות משמעותית עבור חברות נסיעות לסייע לקהילות המקומיות ליהנות באופן שוויוני יותר מהזדמנות התיירות הגלובלית ולקדם מודל צמיחה שכולם ירוויחו ממנו עבור תעשיית הנסיעות בכללותה. מהמחקר האחרון של Booking.com, כמעט שני שלישים מהנוסעים (65%) אומרים שהם מעוניינים לחפש יותר מוצרים מקומיים במקום מזכרות תיירותיות סטנדרטיות. וכן, יותר ממחצית מכלל הנוסעים הגלובליים (53%) מעוניינים בחוויות ופעילויות המאורגנות על ידי הקהילה המקומית אם זה יעזור להקל על ההשפעה של תיירות.[2]


דוגמה בולטת למספר הולך וגדל של סטרטאפים העוסקים בנושא היא פלטפורמת הנסיעות Backstreet Academy. זוהי פלטפורמת עמיתים שהוקדשה להקלת העוני באמצעות תיירות וטכנולוגיה. מאז זכייתם במענק ה-Booster הראשון בשנת 2017, הם הגדילו את מספר המיקרו-יזמים שאיתם הם עובדים בדרום מזרח אסיה ב-16% וכמעט הכפילו את ההכנסות שהם עזרו לייצר עבור קהילות מקומיות. באמצעות מתן אפשרות למטיילים לקיים אינטראקציה עם בעלי מלאכה אלו, הם גם עזרו לשמר ולהחיות 213 מסורות, חפצי אמנות, ודוגמאות למורשת תרבותית מופשטת בשנת 2017, תוך מטרה לגדול ליותר מ-240 בשנת 2018.


שמירה על הסביבה
ישנם אתגרים סביבתיים רבים ומורכבים, הקשורים אחד לשני, איתם מתמודדות חברות סטארט-אפ מובילות בתעשיית התיירות, כולל גישה מוגבלת למים מתוקים, נושאים הקשורים בפסולת פלסטיק, והדלול המתמשך במשאבים טבעיים. בעוד שכמעט 70% מהעולם מורכב ממים, רק 2.5% מהמים בעולם הם מים מתוקים, כאשר הרוב לכוד בקרח.[4] על פי האו"ם, צריכת המים גדלה ביותר מפי שניים משיעור הגידול באוכלוסייה במאה האחרונה. המשמעות עבור קהילות שכבר מתמודדות עם בעיית מחסור במים, היא שהם מסתמכים על בקבוקי מים, אשר מגיעים במחיר סביבתי נוסף. על פי תוכנית האו"ם לאיכות הסביבה, אנו מייצרים מדי שנה כ-300 מיליון טונות של פסולת פלסטיק, שזה שווה בערך למשקלה של כלל האוכלוסייה האנושית. חלק גדול מפסולת הפלסטיק מסיים את דרכו בנהרות ובאוקיינוסים בעולם. הפלסטיק גורם לזיהום של אספקת המים העולמית, מאיים על מערכות אקולוגיות ימיות, מלכלך את החופים ויעדי חוף אחרים.


חברת Desolenator, שזכתה במענק Booster 2017, מטפלת הן במשבר המים והן בבעיית הפלסטיק באמצעות הטכנולוגיה החדשנית שלהם אשר מייצרת מי שתייה נקיים מכל מקור מים, באמצעות אנרגיה סולארית. צוות Desolenator מתכונן כרגע לסדרה של פרויקטים ניסיוניים חשובים בשנת 2019, כולל החלפת כל בקבוקי המים מפלסטיק באתר נופש באי בקמבודיה באמצעות פתרון המים בר הקיימא שלהם. בשנה הראשונה של הניסוי בקמבודיה, צוות Desolenator שואף לחסוך מעל 33,000 $ מעלויות התפעול של המלון, לחסל את השימוש ביותר מ-30,000 בקבוקי פלסטיק ולהפחית טביעת הפחמן שלהם ביותר משמונה טון.
_____________
[1] UNWTO Executive Summary, ‘Overtourism’? – Understanding and Managing Urban Tourism Growth beyond Perceptions.
[2] מחקר שהוזמן על ידי Booking.com ונערך באופן עצמאי בקרב מדגם של מבוגרים אשר יצאו לטיול ב-12 החודשים האחרונים / תכננו טיול ל-12 החודשים הקרובים. בסך הכל השתתפו בסקר 21,500 משיבים (יותר מ-1,000 משיבים מכל אחת מהמדינות הבאות: אוסטרליה, גרמניה, צרפת, ספרד, איטליה, סין, ברזיל, הודו, ארה"ב, בריטניה, רוסיה, אינדונזיה וקולומביה ודרום קוריאה; ויותר מ-500 מכל אחת מהמדינות הבאות: יפן, ניו זילנד, תאילנד, ארגנטינה, בלגיה, קנדה, דנמרק, הונג קונג, קרואטיה, טייוואן, מקסיקו, הולנד, שוודיה, סינגפור וישראל.) המשיבים השלימו סקר מקוון בין ה-10 ל-30 באוגוסט 2018.
[3] UNWOMEN (2018), הפיכת הבטחות לפעולות בשטח: שוויון בין המינים במסגרת סדר היום לשנת 2030 לפיתוח בר-קיימא.
[4] https://www.nationalgeographic.com/environment/freshwater/freshwater-crisis/


אודות Booking.com:
חברת Booking.com B.V, אשר נוסדה באמסטרדם ב 1996, צמחה מסטארט-אפ הולנדי קטן לאחת מהחברות הגדולות ביותר בעולם בתחום התיירות באינטרנט. כחלק מקבוצת Booking Holding Inc. (נאסד"ק: BKNG), Booking.com מעסיקה כיום יותר מ-17,000 עובדים ב-198 משרדים ב-70 מדינות ברחבי העולם.


במשימתה לסייע לאנשים לחוות את העולם, חברת Booking.com משקיעה בטכנולוגיות דיגיטליות שמסייעות בנטרול קשיים הכרוכים בתכנון נסיעות. ב-Booking.com אנו מחברים בין מטיילים למבחר הגדול ביותר של מקומות לינה נהדרים, כולל הכול, החל מדירות, בתי נופש ואירוח B&B בניהול משפחתי ועד לאתרי נופש ברמת 5 כוכבים יוקרתיים, בתי עץ ואפילו איגלואים. אתר Booking.com והאפליקציות בנייד קיימים ב-43 שפות ומציעים יותר מ-27 מיליון מקומות אירוח על כל גווניהם הפרושים על פני יותר מ-130,000 יעדים ב-227 מדינות וטריטוריות ברחבי העולם.


מדי יום, מוזמנים יותר מ- 1.5 מיליון לינות בחדרים באמצעות הפלטפורמה שלנו, כך שלא משנה אם נוסעים למטרות פנאי או עסקים, לקוחות יכולים להזמין במהירות את מקום האירוח האידאלי עבורם עם Booking.com, ללא עמלות הזמנה ובגיבוי הבטחתנו להשוואת מחיר. באמצעות צוות חוויית הלקוח שלנו, לקוחות יכולים ליצור קשר 24/7 לקבלת סיוע ותמיכה ב-43 שפות, בכל שעה ביום ובלילה.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il