מעבר לחיתום דיגיטלי חוסך לבנק מזרחי 9 מיליון דפים בשנה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהמעבר לחיתום דיגיטלי חוסך לבנק מזרחי 9 מיליון דפים בשנה


זאב שטח, קומדע ודני דותן, מזרחי טפחות
במסגרת פרויקט רחב היקף של חברת קומסיין הוטמעו בדלפקי הבנק ברחבי הארץ טאבלטים, המאפשרים חתימה אלקטרונית של לקוחות הבנק על גבי טפסים

לאחרונה השלים בנק מזרחי את הסבת שרות הלקוחות בסניף לשימשו בטבלטים דיגטליים המספקים שרותי בנקאות מלאים ללקוחות הבנק ללא צורך בנייר (PAPERLESS)


עלות הפרויקט: 5 מיליון ש"ח


בשיתוף בנק מזרחי טפחות, קיימה חברת קומסיין, המתמחה בפיתוח והטמעה של פתרונות אבטחת מידע, הזדהות חכמה וחתימות דיגיטליות, אירוע חגיגי להשלמת הפרויקט של מעבר לחתימות דיגיטליות חוקיות על גבי טאבלטים בסניפי הבנק, במלון ליאונרדו סיטי טאואר. במסגרת פרויקט רחב היקף זה של השלמת אפליקציה בנקאית חדשה שהיא חלק ממערכת "אטפלס" הוטמע פתרון של "סניף ללא נייר", בדלפקי הבנק ברחבי הארץ על טאבלטים כולל תוכנה של חברת קומסיין, המאפשרים ללקוחות ולעובדי הבנק חתימה אלקטרונית על גבי הטפסים השונים. עלות הפרויקט 5 מיליון שקלים.


לדברי דני דותן, מנהל אגף יישומי בנקאות בתקשורת בבנק מזרחי טפחות: "הפרויקט מאפשר לנו חיסכון בנייר וקיצור זמני השרות. בשנה החולפת בנק מזרחי טפחות חסך הדפסה של כ-9 מיליון דפים, המהווים חיסכון של מעל אלף עצים בכל שנה".


לדברי זאב שטח, מנכ"ל ומייסד קומסיין מבית קומדע: "תפקידה של הטכנולוגיה הוא להקל על כולנו בביצוע פעולות יומיומיות וחיי היומיום, ובכך גאוונתנו, על שיפור איכות החיים של אזרחי המדינה בצורה דרמטית בשנים האחרונות בתחומי חיים שונים. בוודאי שביצוע פעולות בנקאיות שגרתיות חייב להעשות בצורה נוחה כמו גם אישור מרשמים רפואיים, חתימה על הארכת חבילות לסלולר לאזרחי ישראל השוהים בחו"ל, דיווחי מס, דיווחים שונים לרשויות עיריות ומועצות ועוד ועוד שרותים שהיו ועדיין כרוכים בהתנהלות מיושנת ומסובכת ולעיתים בכיתות רגליים של אנשי עסקים לסניפי הבנק ובזבוז זמנם היקר. בנק מזרחי טפחות הינו חלוץ בתחום זה. השלמת הפרויקט מעידה על הבנה אמיתית של בכירי הבנק לצרכי לקוחותיהם. כגוף שמאושר על ידי ממשלת ישראל ועל ידי חברות המחשבים המובילות בעולם כגוף בינלאומי אמין לעניין אישורי חתימות אלקטרוניות, עלינו להקפיד על קלה כחמורה בענייני הרגולציה ולסייע לכל המעוניינים לשדרג את שרותי הלקוחות".


אודות קומדע
קומדע מתמחה ביישום ופיתוח של מגוון רחב של פתרונות הזדהות חזקה, הצפנות וחתימות אלקטרוניות לשימוש מאובטח , פתרונותיה מיושמים אצל מיטב הארגונים והמותגים הגדולים בישראל. קומדע מספקת באופן ישיר או עקיף (דרך שותפים ואינטגרטורים) פתרונות לארגונים דרך צוות מקצועי של מנהלי לקוחות, מהנדסי מערכות מנוסים וכן דרך רשת נרחבת של שותפים. כמו כן, בחברה מחלקת פיתוח ואינטגרציה בה עובדים מומחים בעלי יידע ייחודי בתחומי אבטחת מידע בכלל והזדהות חזקה בפרט. לחברה גם שותפים טכנולוגיים בארץ ובעולם.


לקומדע שתי חברות בנות בבעלות מלאה בארץComsign – הינה הגורם המאשר המוביל בישראל המנפיק חתימות אלקטרוניות מאושרות.


ComsignTrust – חברה המפתחת ומיישמת פתרונות מתקדמים להזדהות הצפנות וחתימות אלקטרוניות.
Comsign Europe הינה חברת הבת הפועלת באותם תחומים באירופה.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS

כתבות נוספות

- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il