אייסקיור נכנסת לראשונה לטיפולים מסחריים בישראל - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

אייסקיור נכנסת לראשונה לטיפולים מסחריים בישראל


אייסקיור - צילום והדמייה - הליך הקפאת גידול בשד
ביה"ח אלישע שבחיפה ייחל בחודש הקרוב בביצוע טיפולים במערכת אייסקיור לחיסול גידולים שפירים בשד וגידולים סרטניים בכליות – באמצעות הקפאה וללא ניתוח

לאחרונה דיווחה אייסקיור על תוצאות מוצלחות בניסוי גדול בסרטן-שד, המשקפות אחוז חזרתיות נמוך מאוד של הסרטן לאחר הטיפול ב-ProSense, אשר אורך בין 20-40 דקות במרפאה, ללא ניתוח. הניסוי, שנערך ב-18 מרפאות בארה"ב, כלל 146 מטופלות עם סרטן-שד בסיכון נמוך, כאשר מטופלת אחת בלבד הראתה חזרה של הסרטן, 76% מהמטופלות חזרו לפעילות יומיומית מלאה 48 שעות לאחר תום הטיפול, ו-95% מהמטופלות ומהרופאים דיווחו על שביעות רצון מהתוצאות הקוסמטיות 

אייסקיור מדיקל (ת"א: אסקמ), חברה ישראלית למכשור רפואי שפיתחה טכנולוגיה לחיסול גידולים שפירים וסרטניים בשד ובאיברים אחרים באמצעות הקפאת הגידול בטיפול במרפאה ללא ניתוח – הודיעה היום לראשונה על תחילת טיפולים מסחריים בישראל בחודש הקרוב, במטופלות עם גידולים שפירים בשד וגידולים סרטניים בכליות, באמצעות מערכת ™ProSense שפיתחה, בביה"ח הפרטי 'אלישע' שבחיפה. ההפצה המסחרית בישראל תבוצע על ידי חברת 'דיוק מדיקל סולושנס'.


הטיפולים בשד יבוצעו על ידי ד"ר רפי קליין – כירורג שד ראשי בביה"ח אלישע ובבי"ח רמב"ם, במרפאתו שבביה"ח אלישע, עבור מטופלות עם גידולים שפירים מסוג פיברואדנומה בקוטר של עד 5 ס"מ, כחלופה לניתוח. בהמשך, בכוונת ביה"ח לבצע טיפולים אלה גם במטופלות עם גידולים סרטניים בשד. הטיפולים בכליות יבוצעו על ידי פרופ' עופר נתיב – מנהל מחלקת אורולוגיה בביה"ח בני ציון ובביה"ח אלישע, ועל ידי ד"ר רוברט שכנר – רדיולוג התערבותי ראשי בביה"ח בני ציון ובביה"ח אלישע.


הטיפול ב-™ProSense מבוסס על מערכת המזרימה חנקן נוזלי במעגל סגור, ומקפיאה באמצעות מחט ייחודית שפיתחה אייסקיור, גידולים ממאירים ושפירים, תוך שמירה על הרקמות הבריאות בסביבת הגידול וחיסול הגידול כולו. הטיפול בגידולים בשד מבוצע בגישה זעיר-פולשנית, המאפשרת התאוששות מהירה וללא צלקות. הוא נמשך כ-20 עד 40 דקות בקליניקה רפואית, ללא ניתוח, אשפוז או תפרים וללא שינוי בצורתו או נפחו של השד, כך שלאחר הטיפול חוזרת האישה במהירות לפעילות יומיומית, והמעקב אחר הנגע דומה למעקב לאחר הסרה ניתוחית.


אייל שמיר, מנכ"ל אייסקיור מדיקל: "אנו שמחים על תחילת הטיפולים המסחריים בישראל בגידולים בשד ובכליות, המהווה הכרה של הממסד הרפואי בארץ בטכנולוגיה שלנו כחלופה המייתרת את הצורך בניתוח וחיתוך השד. הטיפולים בארץ מצטרפים לטיפולים מסחריים מוצלחים שכבר מבוצעים עם הטכנולוגיה שלנו ביפן, ארה"ב, הונג-קונג ואירופה , עבור התוויות שונות, כולל סרטן שד, ריאות, עצמות, כליות וכבד. לאחרונה דיווחנו על תוצאות ראשוניות מוצלחות בניסוי גדול בסרטן שד, המשקפות אחוז חזרתיות נמוך מאוד של הסרטן לאחר הטיפול ב-ProSense, כאשר מתוך 146 המטופלות, אחת בלבד הראתה חזרה של הסרטן, כ-76% מהמטופלות חזרו לפעילות יומיומית מלאה כ-48 שעות לאחר תום הטיפול, ו-95% מהמטופלות ומהרופאים דיווחו על שביעות רצון מהתוצאות הקוסמטיות."


ד"ר שלמה ישראלית, מנכ"ל בית החולים אלישע: "בית החולים אלישע גאה להיות בית החולים הראשון בהובלת הקדמה הרפואית בתחום הטיפולים מחליפי הניתוח בגידולי שד שפירים, וגידולים סרטנים בכליות. טכנולוגיית ההקפאה היא חלופה נכונה המשפרת את חווית המטופלת וכמובן את התוצאה הקוסמטית. בהמשך ניכנס גם לתחום הטיפולים בגידולים הממאירים בשד. אנו גאים על שיתוף הפעולה עם חברה ביוטכנולוגית כחול-לבן שפיתחה מוצר מוצלח זה ובחרה בבית החולים אלישע כבית החולים הראשון לשימוש בטכנולוגיה זו. בית החולים אלישע מברך את חברת אייסקיור על הובלת מהפכה בתחום ומאחל הצלחה בדרכינו המשותפת למען רפואה טובה, נכונה ומתקדמת עבור המטופלות והמטופלים."
למידע נוסף ולקביעת תור לייעוץ רפואי ובדיקת התאמה לטיפול נא לפנות אל ביה"ח אלישע: 3873*

אודות אייסקיור מדיקל
חברת אייסקיור מדיקל בע"מ (ת"א: אסקמ) הינה חברת מיכשור רפואי ישראלית העוסקת במחקר, פיתוח ושיווק של מכשור רפואי לטיפול בגידולים (שפירים וסרטניים), אשר פיתחה מוצרים לטיפול זעיר פולשני בגידולים בשד וגידולים אחרים באמצעות הקפאת הגידול כחלופה לניתוח בבית חולים. הטכנולוגיה מהווה חלופה זעיר-פולשנית יעילה להתערבות ניתוחית להסרת הגידול, על ידי הליך קצר יחסית. המערכת משווקת ונמכרת בעולם, לאחר שקיבלה אישורי FDA ו-CE. לאייסקיור חברה-בת בבעלות מלאה בארצות הברית, אייסקיור מדיקל אינק., ולה משרדים בממפיס, טנסי. אייסקיור נוסדה בשנת 2006 ומשרדי ההנהלה שלה נמצאים בקיסריה. www.icecure-medical.comטלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il