אייסקיור מדווחת על המשך צמיחה: הכנסות 7 חודשים ראשונים של 2018 בדומה להכנסות שנת 2017 כולה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

אייסקיור מדווחת על המשך צמיחה: הכנסות 7 חודשים ראשונים של 2018 בדומה להכנסות שנת 2017 כולה


אייל שמיר, מנכ"ל אייסקיור מדיקל
לחברה צבר הזמנות של כ-600 אלף שקל

החברה צפויה להתחיל בפעילות מסחרית בישראל בביה"ח אלישע שבחיפה במסגרת טיפול בגידולים שפירים בשד וגידולים סרטניים בכליות באמצעות הקפאה

אייסקיור מדיקל (ת"א: אסקמ), חברה ישראלית למכשור רפואי שפיתחה טכנולוגיה לטיפול בגידולים שפירים וסרטניים בשד ובאיברים אחרים באמצעות הקפאת הגידול בטיפול בצורה זעיר פולשנית פרסמה את התוצאות הכספיות למחצית הראשונה של 2018 ומדווחת על צמיחה בהכנסות. במהלך שבעת החודשים הראשונים של 2018 דיווחה החברה על הכנסות של כ- 2.4 מיליון שקל – בדומה להכנסות החברה בכל שנת 2017. בנוסף לחברה צבר הזמנות של כ-600 אלף שקל.


אייל שמיר, מנכ"ל אייסקיור מדיקל: "אנו סוגרים מחצית ראשונה מוצלחת של 2018, תוך עליה בהכנסות ובניית צבר הזמנות. אנו מציינים אבן דרך חשובה גם בישראל וצפויים להתחיל בטיפולים מסחריים בגידולים בשד ובכליות. אנו מקדמים מאמצים שיווקיים ורגולטורים מתוך מטרה לשמר את מגמת הצמיחה שלנו, תוך יצירת ערך לבעלי המניות של אייסקיור".


במקביל לפרסום הדוחות הכספיים, החברה פרסמה כי היא צפויה להתחיל בפעילות מסחרית בישראל, במסגרת טיפולים בגידולים שפירים בשד וגידולים סרטניים בכליות, באמצעות מערכת ™ProSense שפיתחה, בביה"ח הפרטי 'אלישע' שבחיפה. ההפצה המסחרית בישראל תבוצע על ידי חברת 'דיוק מדיקל סולושנס'.


הטיפולים בשד יבוצעו על ידי ד"ר רפי קליין – כירורג שד ראשי בביה"ח אלישע ובבי"ח רמב"ם, במרפאתו שבביה"ח אלישע, עבור מטופלות עם גידולים שפירים מסוג פיברואדנומה בקוטר של עד 5 ס"מ, כחלופה לניתוח. בהמשך, בכוונת ביה"ח לבצע טיפולים גם במטופלות עם גידולים סרטניים בשד. הטיפולים בכליות יבוצעו על ידי פרופ' עופר נתיב – מנהל מחלקת אורולוגיה בביה"ח בני ציון ובביה"ח אלישע, ועל ידי ד"ר רוברט שכנר – רדיולוג התערבותי ראשי בביה"ח בני ציון ובביה"ח אלישע.


הטיפול ב-™ProSense מבוסס על מערכת המזרימה חנקן נוזלי במעגל סגור, ומקפיאה באמצעות מחט ייחודית שפיתחה אייסקיור, גידולים ממאירים ושפירים, תוך שמירה על הרקמות הבריאות בסביבת הגידול וחיסול הגידול כולו. הטיפול בגידולים בשד מבוצע בגישה זעיר-פולשנית, המאפשרת התאוששות מהירה וללא צלקות. הוא נמשך כ-20 עד 40 דקות בקליניקה רפואית, ללא ניתוח, אשפוז או תפרים וללא שינוי בצורתו או נפחו של השד, כך שלאחר הטיפול חוזרת האישה במהירות לפעילות יומיומית, והמעקב אחר הנגע דומה למעקב לאחר הסרה ניתוחית.

אודות אייסקיור מדיקל
חברת אייסקיור מדיקל בע"מ (ת"א: אסקמ) הינה חברת מיכשור רפואי ישראלית העוסקת במחקר, פיתוח ושיווק של מכשור רפואי לטיפול בגידולים (שפירים וסרטניים), אשר פיתחה מוצרים לטיפול זעיר פולשני בגידולים בשד וגידולים אחרים באמצעות הקפאת הגידול כחלופה לניתוח בבית חולים. הטכנולוגיה מהווה חלופה זעיר-פולשנית יעילה להתערבות ניתוחית להסרת הגידול, על ידי הליך קצר יחסית. המערכת משווקת ונמכרת בעולם, לאחר שקיבלה אישורי FDA ו-CE. לאייסקיור חברה-בת בבעלות מלאה בארצות הברית, אייסקיור מדיקל אינק., ולה משרדים בממפיס, טנסי. אייסקיור נוסדה בשנת 2006 ומשרדי ההנהלה שלה נמצאים בקיסריה. www.icecure-medical.comטלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il