רדהיל ביופארמה מודיעה על השלמת הנפקה לציבור בסך 25 מיליון דולר - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

רדהיל ביופארמה מודיעה על השלמת הנפקה לציבור בסך 25 מיליון דולר


רדהיל
בכוונת החברה לעשות שימוש בתמורה נטו מההנפקה, בצירוף עם מצבת המזומנים ושווי המזומנים הקיימת שלה, על מנת לממן תכניות פיתוח קליניות

חברת הביו-פרמצבטיקה הישראלית, רדהיל ביופארמה (ת"א / נאסד"ק: RDHL), המתמקדת בתרופות מוגנות פטנט לטיפול במחלות הקשורות לדרכי העיכול, הודיעה היום, בהמשך להודעותיה הקודמות בנושא, על השלמת ההנפקה לציבור בארה"ב של 4,166,667


American Depositary Shares (“ADS”), המייצגים, כל אחד, 10 מניות רגילות של החברה, במחיר של 6.00 דולר ל- ADS, עבור תמורה, ברוטו, של כ- 25 מיליון דולר, לפני עמלות והוצאות אחרות הקשורות להנפקה.


חתמי ההנפקה לציבור היו Ladenburg Thalmann & Co. Inc., חברת בת של Ladenburg Thalmann Financial Services Inc. (NYSE American: LTS), אשר שימשו כמנהלים בלעדיים של ההנפקה.


בכוונת החברה לעשות שימוש בתמורה נטו מההנפקה, בצירוף עם מצבת המזומנים ושווי המזומנים הקיימת שלה, על מנת לממן תכניות פיתוח קליניות, ובכלל זה הכנות לניסוי שלב III שני עם RHB-104 למחלת הקרוהן והתחלת ניסוי שלב III פיבוטאלי עם RHB-204 לזיהומים מסוג NTM, לפעילות מסחרית, ובכלל זה הכנות להשקת TALICIA® (H. pylori), לרכישות ולשימושים כלליים של החברה.


ה- ADS המתוארים לעיל הונפקו בהמשך לתשקיף מדף של החברה אשר הוגש בעבר ל- SEC
(Securities and Exchange Commission) האמריקאי ואושר על-ידו כתקף ב- 31 ביולי 2018. עדכון סופי לתשקיף המדף ותשקיף נלווה בקשר עם ההנפקה הוגש ל- SEC וזמין באתר האינטרנט של ה- SEC, בכתובת: www.sec.gov.


ההצעה לציבור נערכה באמצעות תשקיף בלבד. ניתן לקבל עותקים של התשקיף הנלווה הסופי והעדכון לתשקיף הנוגעים לניירות ערך אלו, על-ידי יצירת קשר עם
Ladenburg Thalmann & Co. Inc., בכתובת:Ladenburg Thalmann & Co. Inc., Prospectus Department, 277 Park Avenue, 26th Floor, New York, New York 10172, או בטלפון: +1-212-409-2000.


הודעה זו אינה מהווה הצעה למכור או שידול לקנות את ניירות הערך האמורים, ואין למכור ניירות ערך אלו בכל סמכות שיפוטית בה הצעה, שידול או מכירה של ניירות הערך כאמור, יהוו הפרה של החוק בטרם נרשמו או הוכשרו תחת חוק ניירות הערך של סמכות שיפוטית כאמור.


אודות רדהיל
רדהיל ביופארמה (נאסד"ק/ת"א: RDHL) הינה חברת פרמצבטיקה המתמקדת בפיתוח ומסחור תרופות מוגנות פטנט בשלבי פיתוח קליניים מתקדמים לטיפול במחלות הקשורות לדרכי העיכול. רדהיל משווקת בארה"ב ארבעה מוצרים בתחום מחלות דרכי העיכול: Donnatal®, תרופת מרשם הניתנת כטיפול משלים עבור תסמונת המעי הרגיז ואנטרוקוליטיס (דלקת במעי הדק), Mytesi®, תרופת מרשם למניעת שלשול המיועדת להקלה בתסמינים של שלשול לא-זיהומי במבוגרים עם HIV/AIDS המטופלים בתרופות אנטי-רטרו-ויראליות,Esomeprazol Strontium, תרופת מרשם לטיפול בבוגרים הסובלים מרפלוקס קיבתי-ושטי (GERD) ומחלות נוספות בדרכי עיכול ו- EnteraGam®, מוצר מזון רפואי לניהול תזונתי של שלשול כרוני ויציאות רכות. צנרת התרופות בפיתוח של החברה כוללת: (i) TALICIA® (RHB-105) - לטיפול בזיהום של חיידק ה- Helicobacter pylori - עם ניסוי שלב III מאשר המתנהל כעת ותוצאות חיוביות מניסוי שלב III ראשון; (ii) RHB-104 - לטיפול במחלת הקרוהן – עם תוצאות ראשוניות חיוביות בניסוי שלב III ראשון; (iii) RHB-204 - לטיפול בזיהומים מסוג NTM - עם ניסוי שלב III מתוכנן; (iv) BEKINDA® (RHB-102) - עם תוצאות חיוביות בניסוי שלב III לטיפול בגסטרואנטריטיס וגסטריטיס ובניסוי שלב II לטיפול בתסמונת המעי הרגיז המלווה בשלשול; (v)(ABC294640) YELIVA® - תרופה חדשנית, מעכבת SK2 המיועדת לטיפול בסרטן, מחלות דלקתיות ומחלות בדרכי העיכול, עם ניסוי שלב IIa לטיפול בכולנגיוכרצינומה המתנהל כעת; (vi) RHB-106 - תרופה בקפסולה אוראלית לריקון המעי כהכנה לפרוצדורות רפואיות, אשר נמכרה בהסכם רישיון כלל-עולמי ל- Salix Pharmaceuticals Ltd. ; (vii) RHB-107 (MESUPRON) - תרופה חדשנית, מעכבת פרוטאזות, הנמצאת בשלב II ומיועדת לטיפול בסרטן הלבלב ובמחלות בדרכי העיכול.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il